کرمانی مقدم: آرنج ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعویض های اسکوچیچ مقابل کره جنوبی زشت بود/ به ورزشی های تدارکاتی همراه خود نیروی کار های قادر مطلق خواستن داریم


مرتضی کرمانی مقدم در اظهار داشت وگو همراه خود خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دانستن درباره شکست 2 بر صفر نیروی کار ایران مقابل کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر گفت: گیمرها نتوانستند 4 پاس را پاس کنند. آرنج اولین نیروی کار خوشایند پیش نمی سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور عارف غلامی در مقابل شجاع خلیل زاد در پست حفاظت راست زشت بود.

بعد از همه نمی توان بنده را {در این} مورد بی ارزش دانست از او در پست تخصصی شخصی ورزشی نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما انتخاب های بهتری روی نیمکت داریم کدام ممکن است اسکوچیچ ممکن است اجتناب کرده اند آنها استفاده تدریجی.» در مجموع یکی اجتناب کرده اند بدترین ورزشی هایی بود کدام ممکن است همراه خود نیروی کار سراسری دیدم.

مهاجم سابق نیروی کار سراسری فوتبال کشورمان دانستن درباره صحبت سردار آزمون مبنی بر اینکه باید اجتناب کرده اند کره جنوبی درس بگیریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این نیروی کار صادق شیوع است، اظهار داشت: او حرف بدی نزد. نیروی کار کره جنوبی مستحق این برد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخواهیم شد خدا را برای گل های اصولاً شکر کنیم. بعد از همه نباید اسکوچیچ را مدیون {یک مسابقه} باشیم چون حریف در همه عامل اجتناب کرده اند ما برتر بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مشاوره سردار باید اجتناب کرده اند این دیدار درس بگیریم. حیف شد.

کرمانی ق.مقدم خاطرنشان کرد: همراه خود مختلط کدام ممکن است اسکوچیچ به میدان فرستاد، اجتناب کرده اند ابتدا خاص بود کدام ممکن است نیروی کار ما به جذب می کند رسیده است. اگر او مهره های شخصی را برای برداشتن بر می داشت، احتمالاً اینگونه نمی باختیم. ما واقعا ناسالم بودیم با این حال در فوتبال این در حال وقوع است. از طریق اجتناب کرده اند آرنج های اسکوچیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعویض ها اصلا راضی نبودم. غلامی در پست حفاظت راست ورزشی نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این قلمرو همراه خود حضور او تغییر به حداقل یک مسیر فوری شد. همراه خود این اقدام اسکاچ عارف نیز نابود شد. معلم شجاع کسی است کدام ممکن است وقتی می بیند تعویض خطا است، فوری او را عوض می تدریجی، با این حال اسکوچیچ این کار را نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک برده را به همان اندازه آخر روی پایین نگه داشت. آخر ما تحمل تاثیر این موضوع هستیم.

وی در {پاسخ به} سوالی مبنی بر اینکه خواه یا نه اسکوچیچ را شناخته شده به عنوان سرمربی نیروی کار سراسری ایران در جام جهانی می دید چون انجام این نیروی کار مقابل کره جنوبی اضطراب زیادی به در کنار داشت، اظهار داشت: یک ورزشی نخواهیم شد بگوییم او یک شرکت کننده نیست. معلم خوشایند اسکوچیچ ممکن است در جام جهانی هم روی نیمکت نیروی کار سراسری بنشیند با این حال قطعا باید شرایط بیشتر شود. اجتناب کرده اند این پس باید دیدار همراه خود کره جنوبی را فراموش کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به فکر تحمیل شرایط بیشتر برای ورزشی همراه خود لبنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور در جام جهانی باشیم.

شرکت کننده سابق پرسپولیس دانستن درباره اینکه برخی معتقدند نیروی کار سراسری همراه خود وجود عصر خوبی کدام ممکن است دارد، در جام جهانی همراه خود هدایت اسکوچیچ به چیزی نمی رسد کدام ممکن است این هم حیاتی است، اظهار داشت: آنها برخلاف قبلی فوتبال را خوشایند می فهمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به قول خودشان معلم هستند.

کرمانی مقدم افزود: ورزشی همراه خود کره جنوبی نماد داد کدام ممکن است نیروی کار سراسری بیش اجتناب کرده اند در هر زمان که عکس خواستن به برگزاری دیدارهای تدارکاتی همراه خود نیروی کار های غول پیکر در گذشته اجتناب کرده اند جام جهانی دارد. تولید دیگری نباید همراه خود نیروی کار های ضعیف ورزشی کنیم. اگر قرعه خوبی بگیریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدفمان این باشد کدام ممکن است برای اولین بار به مرحله بعد برویم، باید ورزشی های دلپذیر خیلی خوبی انجام دهیم. اسکوچیچ علاوه بر این باید همراه خود نیروی کار های غول پیکر برخورد با شود از او تخصص به سختی {در این} زمینه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدیم کدام ممکن است همراه خود حضور 5 شرکت کننده نیروی کار سراسری مقابل کره جنوبی اجتناب کرده اند هم پاشید. نباید ساده به حداقل یک هر دو 2 شرکت کننده تکیه کنیم، نیمکت باید آنقدر مقاوم باشد کدام ممکن است همراه خود مصدوم شدن هر دو جدا گذاشتن یک شرکت کننده این چنین مشکلاتی نداشته باشیم.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید