کرملین به ناتو دانستن درباره اعزام «نیروی حافظ صلح» به اوکراین هشدار داد


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی کرملین روز چهارشنبه اظهار داشت انتخاب ناتو برای اعزام نیروهای حافظ صلح به اوکراین «بیش اجتناب کرده اند حد عجولانه» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «فوق العاده آسیب رسان» {خواهد بود}.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین در مسکو اظهار داشت کدام ممکن است هرگونه نبرد بالقوه بین نظامی روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتو ممکن است به مجازات ها جبران ناپذیری منجر شود.

پسکوف افزود کدام ممکن است آمریکا به کشورهای گروه 20 فشار می آورد به همان اندازه روسیه را اجتناب کرده اند این گروه ریختن کنند، با این حال متعدد اجتناب کرده اند ملت ها از دوام کرده اند. وی اظهار داشت: «بسیاری اجتناب کرده اند ملت ها ترجیح می دهند به بازخورد بی طرفانه شخصی پایبند باشند.

پسکوف دانستن درباره عضو شدن در بلاروس به عملیات نیروی دریایی در اوکراین اظهار داشت کدام ممکن است الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس به صراحت آموزش داده شده است است کدام ممکن است چنین طرحی {وجود ندارد}. وی علاوه بر این احتمال دخالت نیروهای گروه پیمان ایمنی جمعی در نبرد ها را رد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: «چنین موضوعاتی مورد بحث قرار نگرفته است».

پسکوف با اشاره به هدف توصیه غیرنظامیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرساخت‌های غیرنظامی روسیه در نبرد کنونی اظهار داشت: «نظامی روسیه به غیرنظامیان حمله نمی‌تنبل هر دو به آنها شلیک نمی‌تنبل».

او ادعاهای افسران اوکراینی را “کاذب” توضیح دادن کرد. پسکوف اظهار داشت کدام ممکن است شاهدان بیشتری اجتناب کرده اند شهرها آمده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌گویند کدام ممکن است آنها شناخته شده به عنوان دفاع انسانی در آنجا نگهداری می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای سراسری اوکراین غیرنظامیان را شلیک کرده‌اند.

آناتولی آنتونوف، فرستاده روسیه در آمریکا نیز روز چهارشنبه اجتناب کرده اند پوشش های غرب در اوکراین انتقاد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است کشتی سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعزام مزدوران به اوکراین «پوشش های فوق العاده خطرناکی است کدام ممکن است تهدیدی مستقیم برای ایمنی اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان است».

وی اظهار داشت: «جریان سلاح به اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعزام مزدوران خارجی به گرد و غبار اوکراین از نزدیک غیرمسئولانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب رسان است». نیروی دریایی‌سازی اوکراین تهدیدی مستقیم برای ایمنی اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان است.

به آموزش داده شده است این دیپلمات روسی، بخش قابل توجهی اجتناب کرده اند تسلیحات حاضر شده توسط اوکراین به غرب توسط دست راهزنان، نازی ها، تروریست ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایتکاران قرار خواهد گرفت، در حالی کدام ممکن است “مبارزانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند در سرتاسر جهان به اروپا آمده اند، می توانند تخصص رزمی کسب کنند.” “در اوکراین، آنها را می توان در در همه مکان ها استفاده کرد.”

آنتونوف اظهار داشت: «ما اجتناب کرده اند حامیان رژیم کیف می‌خواهیم کدام ممکن است الهام بخش به خونریزی در اوکراین را متوقف کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجازات ها اقدامات شخصی را قابل توجه بگیرند.»

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا هفته قبلی اظهار داشت کدام ممکن است کشورش قصد دارد کمک های نیروی دریایی بیشتری اجتناب کرده اند جمله سامانه های ضد اثیری، پهپادها، موشک های ضد تانک، سلاح های سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمات به کیف حاضر تنبل. او علاوه بر این اختصاص داده شده شد 800 میلیون دلار کمک نیروی دریایی اضافی به اوکراین بدهد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول سریع دهید