در پینترست به اشتراک بگذارید
آرون ام/گتی ایماژ

ما محصولاتی را که فکر می‌کنیم برای خوانندگان ما مفید هستند، اضافه می‌کنیم. اگر از طریق پیوندهای موجود در این صفحه خرید کنید، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. در اینجا روند ما است.

بهترین هدیه تعطیلات برای کودک دیابتی چیست؟

مهم ترین پاسخ ساده است: هر چیزی که هر کودکی آرزوی آن را داشته باشد یا به عنوان یک هدیه تعطیلات آرزو کند.

با این اوصاف، اگر اسباب‌بازی‌ها و اکسسوری‌های جذاب نیز دیابت را به سرگرمی تبدیل کنند، هرگز چیز بدی نیست.

از حیوانات عروسکی «مبتلا به دیابت» و لوازم جانبی عروسک گرفته تا پازل و بازی، انتخاب‌های بسیار خوبی وجود دارد که در واقع مخصوص بچه‌های دیابتی و حتی گاهی اوقات دوستانی هستند که به آنها اهمیت می‌دهند.

در اینجا چند انتخاب خوب برای در نظر گرفتن این فصل تعطیلات وجود دارد.

روفوس، خرس مبتلا به دیابت

برای بیش از 20 سال، روفوس، خرس مبتلا به دیابت یکی از لوازم اصلی کودکان و خانواده های آنها بوده است زیرا آنها با زندگی با دیابت نوع 1 (T1D) در خانه سازگار می شوند. اکنون، Rufus قرن بیست و یکم کامل را پشت سر گذاشته است، با وصله‌های قابل اسکن که با یک برنامه قابل دانلود تعامل دارند تا به بچه‌ها و خانواده و دوستانشان یک تجربه یادگیری خزدار و سرگرم‌کننده بدهد.

او در واقع با اسباب بازی Jerry the Bear with Diabetes ادغام می شود که در 9 سال گذشته بسیار محبوب بوده است. روفوس جدید جایگزین روفوس کلاسیک و جری خرس خواهد شد و این دو را به یک دوست مبهم تبدیل می کند.

حتی خبر بهتر؟ در حالی که Rufus همچنان محور تمام کیسه های امید JDRF ارائه شده به خانواده های تازه تشخیص داده شده است، او اکنون برای خرید مستقیم نیز در دسترس است، به این معنی که می توانید این Rufus ارتقا یافته را به مجموعه خانوادگی خود اضافه کنید یا آن را برای فرزند یا دوست دیگری خریداری کنید.

دسترسی: Rufus جدید در زمستان 2021 “نرم راه اندازی” می شود و می توان آن را از JDRF از اینجا پیش خرید کرد. در حالی که JDRF می‌گوید ممکن است نتوانند Rufus را تا تعطیلات تحویل دهند، با هر خرید یک صفحه رنگ‌آمیزی سرگرم‌کننده Rufus برای دانلود در دسترس دارند، بنابراین می‌توانید آن را با یادداشتی که یک دوست جدید غافلگیرکننده به زودی ارائه می‌شود هدیه دهید.

قیمت: 22 دلار به علاوه حمل و نقل.

کیت مراقبت از دیابت دختر آمریکایی

زمانی که مجموعه دختر آمریکایی امروزی این کیت دیابت را 3 سال پیش معرفی کرد، به سرعت فروخته شد و – برای مدتی – آنقدر محبوب بود که پیدا کردن آن دشوار بود.

هیجان هنوز وجود دارد. این کیت به خوبی طراحی شده است، با یک پمپ انسولین و یک خودکار انسولین (زیرا حتی عروسک هایی که از پمپ استفاده می کنند باید یک نسخه پشتیبان داشته باشند!)، قرص های گلوکز، دفترچه یادداشت و موارد دیگر. در حالی که توسط و برای عروسک های American Girl ساخته شده است، این قطعات را می توان روی هر عروسکی استفاده کرد.

این کیت به افراد مبتلا به T1D احساس طبیعی بودن و فرصتی برای استفاده از بازی خلاقانه برای حل چالش های دیابت خود می دهد. همچنین فرصتی برای صحبت درباره دیابت با دوستانی که ممکن است برای بازی به پایان رسیده اند، ارائه دهد. D-Mom Stephanie جدیدتر می گوید: «وقتی که کودک 6 ساله من تشخیص داده شد، قطعا کمک کرد. او در 3 ماه اول تقریباً هر روز از آن استفاده می کرد.

دسترسی: سفارش آنلاین یا در فروشگاه های اسباب بازی در سراسر کشور ساده است.

قیمت: 24 دلار به علاوه حمل و نقل.

نوع حرفه ای: Build a Bear یک کیت دیابت نیز ارائه می دهد، اما شما باید آن را آنلاین سفارش دهید تا زمانی که خرس ساخته می شود آن را از فروشگاه تحویل بگیرید. قطعات کمتری نسبت به کیت American Girl دارد اما فقط 10 دلار به اضافه 5 دلار ارسال است.

کوکو میمون خفه شده و کتاب

زمانی که الی لیلی سازنده انسولین با دیزنی برای ایجاد وب سایت شریک شد T1D Everyday Magic برای کمک به کودکان و خانواده ها برای سازگاری با زندگی با T1D، کوکو میمون معرفی شد. بچه ها اسباب بازی مخمل خواب دار کوکو و همچنین کتاب های مربوط به زندگی کوکو را دوست دارند.

یک چالش برای کوکو به عنوان هدیه تعطیلات: تنها دسترسی شما به اسباب بازی و کتاب های مخمل خواب دار (به غیر از دانلود کتاب ها از طریق اینترنت) این است که از تیم غدد کودک خود بخواهید آنها را در اختیار شما قرار دهند. اکثرا مایل هستند.

و والدینی که تجربه کرده اند می گویند ارزش تلاش را دارد. دی-مامان رابین گفت: “ما پسر 3 ساله خود کوکو را حدود 6 ماه به تشخیص او رساندیم و واقعاً به او کمک کرد تا احساس بهتری داشته باشد که کوکو باید همه مراحل مشابه را انجام دهد.”

دسترسی: کتاب های دیجیتال با صدای خودکار هستند آنلاین موجود است. کتاب های چاپی و اسباب بازی مخمل خواب دار کوکو فقط از طریق تیم های غدد درون ریز در سراسر کشور در دسترس هستند.

قیمت: رایگان.

نوع حرفه ای: “باشگاه بچه نگهدار” عروسک یا اسباب بازی مخمل خواب دار ارائه نمی دهد، اما این سری کتاب های محبوب کودکان شامل یک شخصیت اصلی به نام استیسی است که T1D دارد. شما می توانید این مجموعه را در تمامی مراکز فروش کتاب سفارش دهید.

اسباب بازی مخمل خواب دار پانکراس

I Heart Guts شرکتی است که نه تنها به توانایی در بغل کردن پانکراس، بلکه بیشتر اندام های شما اختصاص دارد. با این حال، برای افراد مبتلا به دیابت، مخمل زیبای لوزالمعده یک راه سرگرم کننده است که هم در مورد دیابت احساس بهتری داشته باشند و هم کمی چشمک به آن بدهید.

چیز مخملی فقط همین است: لوزالمعده پر شده ای که می توانید سر خود را روی آن بگذارید، هنگام خواب بغلتانید، بدون پشیمانی مشت بزنید یا فقط با آن لبخند بزنید.

برای هر سنی عالی است. D-Mom کریستینا برای کودک نوپایش مبتلا به T1D یکی گرفت و متوجه شد که فرزندش “بیشتر از کوکو از زدن آن لذت می برد.”

کارن که یک T1D بالغ است، 43 سال سن دارد، اما وقتی خواهرش لوزالمعده مخملی به او هدیه داد، “خوشحال” شد. او گفت: «به هر حال، احساس خوشحالی در عضوی که گاهی می‌تواند من را خیلی ناراحت کند، خوب است.»

دسترسی: خرید آنلاین و مستقیم از I Heart Guts آسان و سریع.

قیمت: 19.99 دلار به علاوه حمل و نقل.

نوع حرفه ای: با رفتن به سطح بعدی قسمت های مخملی بدن، یک سلول بتای مخملی و کرکی پانکراس چطور؟ Knick Knack Toy Shack دقیقاً همین را دارد و یادگیری و درک سلول های بتا تولید کننده انسولین را سرگرم کننده می کند. آن یکی از سازنده به صورت آنلاین با قیمت 14.99 دلار به علاوه حمل و نقل در دسترس است.

پازل یادداشت های شیرین

برداشتن تکه های زندگی پس از تشخیص دیابت می تواند یک چالش استرس زا باشد. مرتب سازی تکه های این پازل زیبا و آموزشی اما به نوعی سرگرم کننده و چالش برانگیز است.

قطعات پازل که از طریق مشارکت بین سازمان غیرانتفاعی دیابت Beyond Type 1 و شرکت محبوب پازل Jiggy Puzzles ایجاد شده است، به یکدیگر متصل می شوند تا یک دفترچه یادداشت کلاسیک با برچسب هایی ایجاد کنند که نشان دهنده چیزهایی است که زندگی با دیابت را ادامه می دهد: گلوکومتر، جعبه آب میوه و حتی یک “یونیکورن 100”.

این پازل 500 تکه رنگارنگ و سرگرم کننده است، اما چالش برانگیز است، بنابراین بچه ها به کمک بزرگسالان نیاز دارند. همراه با یک کیسه بند کشی برای ذخیره سازی، و همچنین اگر بخواهید بعد از اتمام کار قاب آن را ببندید، چسب نیز ارائه می شود.

زمان پازل می‌تواند زمان مکالمه خوبی نیز باشد: این هدیه می‌تواند بینش بیشتری را بین یک مراقب کودک و بزرگسال باز کند.

دسترسی: سفارش آنلاین آسان و سریع از Jiggy Puzzles در اینجا.

قیمت: 40 دلار به علاوه حمل و نقل.

نکته حرفه ای: اگرچه یک پازل نیست، اما تعداد زیادی نوت بوک جالب با مضمون دیابت وجود دارد که هدیه بزرگی را نیز به همراه دارد. آنها را در Zazzle بررسی کنید تا از بین احمقانه، الهام بخش، یا همه موارد بالا انتخاب کنید. قیمت ها از 11 تا 18 دلار است.

داروی دیابت “انسولین جادویی است”.

هدر راسل ممکن است بهترین عمه تمام دوران باشد. هنگامی که خواهرزاده 10 ساله او به T1D تشخیص داده شد، او می خواست از مهارت های خود در کاردستی برای خوشحال کردن او استفاده کند. درخواست اون خواهرزاده؟ یک راه سرگرم کننده برای حمل لوازم دیابت او، با لمس هری پاتر (مورد علاقه او). این باعث تولد کیف حمل و نقل “Insulin Is Magic” شد.

ساخته شده از پارچه محکم برای ماندگاری آن، اما با زرق و برق کافی برای لذت بردن، این کیف دارای یک متر، نوارها، گیرنده مانیتور مداوم قند (CGM)، انسولین، لانست و موارد دیگر است و هنوز هم فضایی برای قرار دادن یک میان وعده دارد. خوب. این جذاب، سرگرم کننده و حتی یک ابزار حمایتی است زیرا به کودک شما فرصتی می دهد تا توضیح دهد که چرا انسولین واقعاً برای آنها جادو است. طرفداران بزرگ هری پاتر با T1D نیز ممکن است آن را دوست داشته باشند.

دسترسی: هم اکنون سفارش دهید، زیرا ممکن است منابع محدود باشد و ارسال تا 2 هفته طول بکشد.

قیمت: 22 دلار؛ حمل و نقل رایگان است.

نوع حرفه ای: ایده آل برای جمع کردن در آنجا؟ یک کیف حمل گلوکز «Hands Off My Hypo Sweets» که در Etsy نیز موجود است، با کمی بیش از 8 دلار. اصطلاح “شیرینی های هیپو” اروپایی است و گفتن آن بسیار سرگرم کننده است!