کلاه رسمی برای نمایشگاه جهانی نیویورک 1939-40

کلاه رسمی برای نمایشگاه جهانی نیویورک 1939-40


نمایشگاه جهانی نیویورک 1939-1940 با هر اندازه ای از جمله اندازه ، هزینه ، حضور و تبلیغات از همه نمایشگاه های بین المللی قبلی پیشی گرفت. نزدیک به 60 کشور خارجی ، 33 ایالت و سرزمین ایالات متحده و بیش از هزار غرفه دار ، از جمله برخی از بزرگترین شرکت های آمریکایی ، در آن شرکت کردند. در دو سال گذشته 45 میلیون نفر از این نمایشگاه دیدن کرده اند و این نمایشگاه به پربیننده ترین رویداد در نیمه اول قرن بیستم تبدیل شده است – همه در محل باتلاقی جزر و مدی که اخیراً تغییر یافته و بیشتر محل دفن کرونا را پوشش می دهد.

پاکسازی و پر شدن مجدد این منطقه یکی از بزرگترین عملیات احیای زمین در شرق ایالات متحده است که ساخت و سازها به ایستگاه های حمل و نقل عمومی ، خط جدید مترو ، مارینا و گرند سنترال پارک وی گسترش یافته است.

بیشتر بخوانید: طراحی ایستگاه ترانزیت تجسم چشم انداز آینده نمایشگاه جهانی 1939 است

نمایشگاههای جهانی قبلی بر نوآوریها و پیشرفتهای حال حاضر متمرکز بودند ، اما این نمایشگاه جسورانه چشم اندازهای آینده را نوید می داد. در قلب این رژه سریع فردا ، تریلون ، ابلیسک 700 فوتی و Perisphere ، کره ای 200 فوتی قرار دارد که به نمادی از نمایشگاه تبدیل شده است و در همه چیز از برچسب ها و دکمه های سپر گرفته تا سوغات نشان داده شده است. قاشق ، منوها و کره های برفی.

ادوارد برنایز ، مدیر روابط عمومی گالری ، تأیید کرد که این لوگوهای معماری ، که در مجموع “مرکز موضوعی نمایشگاه” نامیده می شود ، در همه تبلیغات و نشریات رسمی ، به عنوان مقامات رسمی برای شرکت های طراحی صنعتی و بازاریابی ، ظاهر می شود.

طراحی کلاه نمایشگاه جهانی.

فلش

طراحی کلاه نمایشگاه جهانی.

با احترام از NYPL

تریلون و پرسفر

فلش

تریلون و پرسفر

با احترام از NYPL

همچنین طراح مجموعه های برادوی ، بسیاری از نوآوری های دریفوس در طراحی صنعتی از تلفن “Princess” برای آزمایشگاه های Bell و یخچال مخصوص جنرال الکتریک گرفته تا تراکتورهای John Deere و پروازهای داخل برای Lockheed Aircraft بود. در اینجا او از لوکوربوزیه الهام گرفت و زمینه های مختلف استفاده را به مناطق جداگانه اختصاص داد – تجارت ، آموزش عالی ، مرکز اجتماعی و فرهنگی (Centerton). شهرهای صنعتی (Millvilles) ؛ و شهرهای مسکونی (Pleasantvilles) – با جاده های پرسرعت که به حومه اطراف (مزارع) نیز کشیده می شوند ، متصل می شوند. دو پلتفرم گردان نمایی پانوراما از هوایی از این مدینه فاضله را برای بازدیدکنندگان ارائه کردند که بروشور همراه آن دنیای فردای شما را اعلام کرد و با خوش بینی به عنوان نتیجه “همکاری متقابل مردان و ملت ها” توصیف کرد.

نمایشگاه جهانی 1939-1940 چشم انداز خوش بینانه ای نسبت به آینده ای روشن تر نشان داد ، زیرا آمریکا سعی می کرد از آخرین رکود بزرگ فاصله بگیرد ، اما جنگ جهانی دوم به زودی آغاز شد. اثبات شده است که آثار فیزیکی نمایشگاه پیشرفت نیز اغلب موقتی هستند. هنگامی که گالری بسته شد ، 40 میلیون تن فولاد که تریلون و پرسفر را تشکیل می داد ، مجدداً برای جنگ استفاده شد.

این داستان بخشی از مشارکت ما با NYPL در مورد آن است نمایشگاه پولونسکی گنجینه کتابخانه عمومی نیویورک، که موارد 4000 سال از مجموعه های تحقیقاتی کتابخانه را به نمایش می گذارد – ما روزانه یک مورد مرتبط با نیویورک را در طول ماه سپتامبر ارسال می کنیم ، و می توانید همه آن را مشاهده کنید در gothamist.com/treasuresبه گالری گنجینه ها در حال حاضر در ساختمان Stephen A. Schwarzman در خیابان پنجم و خیابان 42 باز است. بلیط های وقت آزاد اکنون در اینجا موجود استبه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *