کلاید ادواردز-هلر از سران بهبود خواهد یافت


جامعه فوق العاده فوتبال ممکن است نبخشد.

یک بازیکن یک بار اشتباه می کند ، و آن بازیکن تمام فصل را به سمت پایین می کشد و متهم می شود که یک سال قبل برای یک مدیر فانتزی هزینه قهرمانی را خرج کرده است. دلایل شکست بی ربط است. صاحبان فانتزی بهانه نمی خواهند ، آنها نتیجه می خواهند. اما کسانی که واقعاً X و O فوتبال را درک می کنند بهتر می دانند و به عنوان صاحبان فانتزی متخصص ، آماده حمله به بهترین بازیکنان با قیمت های کاهش یافته هستند.

هنگامی که دامین ویلیامز به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 تصمیم گرفت فصل 2020 را ترک کند ، توده های فانتزی کلاید ادواردز-هلیر ، تازه کار رئیس را گرفتند و او را به دور اول انداختند. مقالاتی که نشان می دهد چگونه سیستم اندی رید تخیلات درجه یک را ایجاد می کند ، اینترنت را گسترش داد و هنگامی که مربی نام ادواردز-هلر را بر روی عبارت مشابه برایان وستبروک گذاشت ، قیمت به شدت افزایش یافت. ادواردز-هلر جزء اصلی دور اول نیمه نهایی شد و برخی حتی آنقدر جسور بودند که او را در مجموع در جمع پنج تیم برتر قرار دادند.

ادواردز-هلر اولین بازی خارق العاده را در هفته اول داشت ، اما بقیه فصل یک نیم تنه محسوب می شد. او به سختی 800 یارد دویدن را پشت سر گذاشت ، 300 یارد را از دست داد و فقط 5 تاچ تاون در سال اضافه کرد. همه چیز در مورد او ، از اندازه او تا نقش او در این جنایت ، زیر سوال بود. وقتی وارد فصل 2021 می شویم ، این چیزی بیش از یک فکر بعد از دور دوم برای کسانی است که دونده های درجه یک امسال را از دست داده اند. به عنوان یک بازیکن فانتزی ، باید از این به نفع خود استفاده کنید.

سرداران در حال اجرا کلاید ادواردز-هلر قبل از شروع بازی با سانفرانسیسکو 49ers در ورزشگاه لویز در 14 آگوست 2021 در سانتا کلارا ، کالیفرنیا گرم می شود.
کلاید ادواردز-هلر
گتی ایماژ

در سال 2020 ، هیچ اردوی آموزشی ، هیچ تمرین خارج از فصل وجود نداشت و زمان صرف شده برای مربیان و هم تیمی ها بسیار محدود بود. آیا به یاد نداریم که مبتدیان چقدر کم استفاده می کردند؟ کام آکرز ، جی کی دابینز و د اندره سویفت در بازیهای اولیه به سختی توپ را لمس کردند. این سه نفر در پایان فصل آن را ارائه کردند ، اما ادواردز-هلر ، که از روز اول کار زیادی را تحمل کرده است ، ضربه خورد و این روند را محو کرد. او یکی از پیچیده ترین جنایات را آموخت و برای موفقیت در بدترین شرایط تمام تلاش خود را انجام داد. آیا مطمئن هستید که نمی خواهید به او پاسپورت بدهید؟

ادواردز-هلر کل فصل خارج از فصل را زیر نظر اندی رید و کادر مربیگری Chiefs گذراند. او یک شرکت کننده کامل در آموزشهای خارج از فصل ، OTA و حتی مینی کمپ داوطلبانه بود. شرط بندی شما بهتر است ، دانش شما از بازی افزایش یافته است و شما آماده عمل هستید.

اجازه ندهید بیش از حد در پیش نویس ها لغزش کند. تولید آن در سال 2021 می تواند بسیار بهتر از انتظارات 2020 باشد.

هوارد بندر معاون عملیات و سرپرست محتوا در FantasyAlarm.com است. او را در توییتر دنبال کنید rotobuzzguy و برنده جایزه “Fantasy Alarm Radio Show” در کانال ورزشی فانتزی SiriusXM در روزهای هفته از ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر شوید. برای اطلاع از تمام نکات فوتبالی فوق العاده خود به FantasyAlarm.com بروید.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *