کلینیک های اجتماعی بسیاری از انتشار واکسن را تحمل کرده اند. پول زیادی پرداخت نشد.


کلینیک های محلی در کالیفرنیا می گویند که از ماه ژانویه حداقل 1 میلیون دوز واکسن کووید -19 دریافت نکرده اند که این امر برای برخی “مشکل نقدینگی عظیم” ایجاد کرده و تلاش برای حفظ کارکنان را مشکل کرده است. کلینیک های ایالت های دیگر ، از جمله میشیگان و می سی سی پی ، در انتظار پرداخت هستند.

تأخیرها ناشی از روش متمایز بازپرداخت مراکز درمانی واجد شرایط فدرال تحت مراقبت تحت Medicaid است ، برنامه مشترک دولت فدرال که پوشش بهداشتی را برای افراد کم درآمد فراهم می کند. برخی از مراکز حتی هزینه های انتخابی را نمی پردازند زیرا می گویند بسیار پیچیده است.

حداقل کلینیک ها ده ها میلیون دلار بدهکار به خاطر تزریقات خود از زمان ترخیص واکسن ها هستند.

سوزان مور ، مدیر ارشد مالی گفت که از نزدیک به 70،000 دوز که توسط La Clinica de la Raza اداره می شود ، سازمانی با بیش از 30 مکان در منطقه خلیج ، تقریبا هیچ یک از این هزینه ها بازپرداخت نشده است. کلینیک ها انتظار ندارند تقریباً نیمی از این عکس ها به شما بازپرداخت شود ، زیرا بدون جمع آوری اطلاعات بیمه به جامعه داده شده است. زمان و منابع اضافی کارکنان با بودجه اعطا شد.

مور گفت: “ما پولمان را زیر نظر داریم.” “در اوایل همه گیری من بسیار نگران بودم ، اما زمانی که واکسن منتشر شد ، برای من روشن بود که ما در کوتاه مدت پول کافی خواهیم داشت.”

دولت بایدن برای افزایش نرخ واکسیناسیون در میان اقلیت های نژادی و قومی و افرادی که در فقر زندگی می کنند ، به کلینیک ها متکی بود. داده های فدرال نشان می دهد که مراکز بهداشتی نزدیک به 15 میلیون دوز واکسن را تحویل داده اند ، اگرچه مشخص نیست که چه تعداد در طول ویزیت بیمار تزریق شده است.

طبق قوانین فدرال ، دولت به مراکز درمانی مبلغ مشخصی برای ویزیت بیماران می پردازد که هریک از آنها صدها دلار هزینه دارد. چندین آژانس دولتی Medicaid گفته اند که اگر یک بیمار با مراقبت های دیگر تزریق کووید را دریافت کند ، هزینه کلینیک برای تزریق واکسن به عنوان بخشی از نرخ پرداخت عادی پرداخت می شود.

مشکلات دریافت دستمزد زمانی رخ می دهد که واکسیناسیون علیه کووید تنها خدمتی است که ارائه می شود ، مانند یک کلینیک ایمن سازی جامع.

فیلیپ برگویست ، مدیر ارشد عامل انجمن مراقبت های اولیه میشیگان ، که در مراکز بهداشتی لابی می کند ، گفت: “ما معمولاً واکسن می دهیم بدون آن خدمات گسترده تر.”

برخی ایالت ها به مراکز درمانی گفته اند که می توانند Medicaid را به صورت جداگانه برای هر دوز مصرفی در این مورد ، مانند سطح پرداخت Medicare در حدود 40 دلار در هر ضربه ، صورتحساب دهند. اما برخی دیگر ، مانند میشیگان و کالیفرنیا ، طی مراحلی یک ماهه با مراکز خدمات درمانی و مدیکید به منظور تدوین فرمول پرداخت هزینه یک کلینیک برای دادن شانس ، تلاش کرده اند.

CMS گفت که در حال بررسی پیشنهادات 13 ایالت برای پرداخت هزینه واکسن برای کلینیک ها است. سخنگوی CMS گفت: “ما به همکاری با کشورها در زمینه پیشنهادات آنها ادامه می دهیم.” در صورت تأیید ، هزینه کلینیک ها به صورت عقب گرد خواهد بود.

باب ویتون ، سخنگوی وزارت بهداشت ایالت ، گفت که میشیگان با CMS کار می کند تا زمانی که این واکسن ها به عنوان خدمات مستقل داده می شوند ، بازپرداخت شود. برگکیست گفت هزینه محاسبه شده در میشیگان فقط 40 دلار در هر دوز است.

کارول اسلون ، سخنگوی بخش خدمات مراقبت های بهداشتی کالیفرنیا ، گفت که کالیفرنیا طرحی را تدوین کرده است که “مطابق با الزامات فدرال است که هزینه این خدمات را بر اساس هزینه ارائه خدمات بازپرداخت می کند.”

بر اساس کلینیک های ارائه شده ، هزینه کالیفرنیا برای تحویل هر دوز حدود 67 دلار است.

اندی مارتینز پترسون ، معاون ارشد انجمن مراقبت های اولیه کالیفرنیا ، که برای مراکز درمانی ایالت لابی کرده است ، گفت.

باربارا فرر ، مدیر بخش بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس ، در نامه ای 22 سپتامبر به Chiquita Brooks-Lashker ، مدیر CMS نوشت. در مصاحبه ها ، کلینیک ها هزینه های بیشتر مربوط به واکسیناسیون ، از جمله اداره کلینیک های اجتماعی و کمپین های هدفمند رسانه های اجتماعی را ذکر کردند.

جیم منگیا ، مدیر عامل مرکز کودک و خانواده سنت جان در لس آنجلس ، که 26 سایت ایمن سازی را افتتاح کرده و سه واحد سیار را اداره می کند ، می گوید: “مقدار زیادی اطلاعات غلط و اطلاعات غلط وجود دارد.” “برای مقابله با آن باید دو برابر کار را انجام دهید.”

آنجل گریر ، مدیرعامل مرکز سلامت خانواده ساحلی در ساحل خلیج می سی سی پی ، گفت که عدم دریافت پرداخت برای کمک به تامین هزینه های پرسنل در کلینیک مضر است. بیش از 50 patients از بیماران مراکز درمانی بیمه نیستند – و 14 each هر کدام تحت Medicare یا Medicaid هستند. اداره منابع و خدمات بهداشتی فدرال برای واکسن هایی که به افراد بیمه نشده داده می شود ، هزینه درمان را به طور جداگانه پرداخت می کند.

در می سی سی پی ، مقامات ایالتی در ابتدا طرحی را پیشنهاد کردند که بهای مراکز درمانی را برای قیمت Medicare واکسن های مستقل بازپرداخت می کرد. تایید شده توسط CMS

گریر می گوید: “من مطمئن هستم ، در سراسر کشور هیچ تفاوتی با می سی سی پی در تلاش ما برای حفظ نیروی کار کافی وجود ندارد. وقتی بتوانیم این خدمات را دریافت نکنیم ، نمی توانیم با این محدودیت های نیروی کار رقابت کنیم.” مرکز بهداشت 1000 دوز واکسن کرونا را در ماه سپتامبر ارائه کرد که “اکثریت قریب به اتفاق” در خارج از یک ویزیت منظم پزشکی انجام شد. مارتینز پترسون گفت که در زمستان 2020 مشخص شد که کلینیک های کالیفرنیا باید هزینه های واکسیناسیون را بر عهده بگیرند. آنها “امیدوار بودند دعا کنند که بیشتر هزینه های آنها جبران شود” اما آنها به هر حال پیش رفتند و بیماران را واکسینه کردند.

اسکات مک فارلند ، مدیر اجرایی مراکز بهداشتی MCHC ، گفت که کارکنانش در چهار کلینیک در مناطق روستایی لیک و مندوسینو 3500 گلوله بدون جبران خسارت شلیک کرده اند.

مک فارلند ، احساسی که توسط دیگران بیان شد ، گفت: “من مطمئن هستم که در نهایت حقوق می گیریم ، اما این یکی از معایب مرکز بهداشت عمومی بودن است.” کلینیک هنوز دوزها را می دهد و او معتقد است که این پول در نهایت به دست می آید. “من فکر می کنم فقط موضوع زمان بندی است.”

مراکز بهداشتی از کاسه های مختلف خارج می شوند تا زنده بمانند: لایحه نجات آمریکا 7.6 میلیارد دلار به کلینیک ها برای حمایت از واکسیناسیون ، آزمایش و درمان کرونا اختصاص داده است. کلینیک ها به وام های مشاغل کوچک از برنامه حفاظت از حقوق و همچنین بودجه دولتی برای اقدامات واکسیناسیون متکی بودند. مارتینز پترسون گفت: “من فکر می کنم به دلیل امداد فدرال ، آتش سوزی رخ نداد.”

مراکز بهداشتی در سایر کشورها نیز این را تکرار کردند.

ما هیچ مشکلی با بازپرداخت نداریم. وی خاطرنشان کرد که دولت فدرال هزینه واکسن ها را پرداخت کرده و قیمت برخی از مراکز بهداشتی واکسن ها را پوشش می دهد.

در اوایل سال جاری ، 51 مرکز بهداشت واجد شرایط فدرال در کالیفرنیا مطالبات پرداخت نشده برای 1 میلیون دوز را گزارش کردند. مجموع واقعی ممکن است بیشتر باشد ؛ کالیفرنیا دارای 188 مرکز بهداشتی است.

اسلون گفت: “ما به این زیرمجموعه کوچک و داده های ارائه شده به عنوان نماینده کافی نگاه نمی کنیم” تا میزان دقیق ادعاهای واکسیناسیون بدون دستمزد را برآورد کنیم.

بر اساس داده های فدرال ، مراکز بهداشتی کالیفرنیا 4.8 میلیون دوز داده اند.

منگیا ، از سنت جان گفت: “ما از این موضوع دور می شویم.”

این کلینیک از طریق مرکز St.

لوئیز مک کارتی ، مدیر اجرایی پرداختهای Medicaid در لس آنجلس گفت: “ما می دانیم که آنها برای آن مفید هستند. ما می دانیم که در راه است.” اما وقتی پول نقد ندارید ، استخدام افراد واقعا دشوار است. ”

این داستان توسط KHN تولید شده است که نشریه California Healthline ، یک سرویس تحریریه مستقل از شرکت مراقبت های بهداشتی کالیفرنیا را منتشر می کند.

KHN (Kaiser Health News) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی در زمینه مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه محرک اصلی KFF (بنیاد خانواده Kaiser) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را در اختیار ملت قرار می دهد.

از مطالب ما استفاده کنید

این داستان می تواند به صورت رایگان بازنشر شود (جزئیات).

توسط

راچانا پرادان و راشل بلوت ، اخبار بهداشتی قیصر

اخبار سلامت قیصر

Kaiser Health News یک سرویس خبری غیر انتفاعی است که مسائل بهداشتی را پوشش می دهد. این یک برنامه مستقل از نظر تحریریه بنیاد خانواده قیصر است که به Kaiser Permanente وابسته نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *