کمبود کارکنان باعث می شود 20 درصد از زندانیان ریکر در قرنطینه قرار گیرند و این امر باعث کند شدن تلاش های انزوا شده است

کمبود کارکنان باعث می شود 20 درصد از زندانیان ریکر در قرنطینه قرار گیرند و این امر باعث کند شدن تلاش های انزوا شده است


یکی از بزرگترین تأسیسات زندان در جزیره رایکرز به دلیل قرار گرفتن گسترده در معرض COVID-19 در حال تعطیلی است ، آخرین پیامد بحران جاری که عملیات زندان را با مشکل مواجه کرده و تلاش ها برای کاهش جمعیت زندان را تضعیف کرده است.

قرنطینه اجباری بر 900 نفر زندانی در مرکز اصلاحات اوتیس بانتوم ، یکی از دو محوطه ای که شهردار بیل دو بلاسیو روز دوشنبه از آن بازدید کرد ، و همچنین نزدیک به 300 نفر دیگر در سایر زندان های جزیره پراکنده است.به این تعیین از هفته گذشته اعمال شد ، اما شهردار در کنفرانس مطبوعاتی خود در مورد Rikers به ​​آن اشاره نکرد.

جانت مریل ، سخنگوی خدمات درمانی اصلاحی گفت این اولین بار است که یک زندان کل از قرنطینه قرنطینه می شود. وی این اقدام بی سابقه را به کمبود کارکنان نسبت داد که مانع از آن شد که اداره اصلاحی بتواند بازداشت شدگان تازه وارد را که در جزیره رایکرز در انتظار تختخواب هستند به درستی زیر نظر بگیرد.

مریل در ایمیلی نوشت: “DOC نتوانسته است یکپارچگی استراتژی مهار بیماری CHS را حفظ کند – یعنی آزمایش به موقع و جمع آوری یا نگهداری بیماران”. “بسیاری از بیمارانی که هنگام مصرف دارو جواب مثبت می دهند ، احتمالاً دارای بسیاری از بیماران دیگر خواهند بود که منتظر ملاقات و/یا خانه نشینی بودند.”

دی بلاسیو پیشرفت شهر را در تثبیت زندان ، در میان افزایش خودآزاری و خشونت در بین زندانیان ، و غیبت گسترده افسران اصلاحات ، ارتقا داد. اما بسیاری از زندانیان در جزیره رایکرز می گویند که هرگونه پیشرفت به دلیل تعطیلی های متورم ناشی از COVID مانع شده است.

از روز چهارشنبه ، بیش از 20 درصد از زندانیان در مجموعه زندان 6000 نفره به دلیل “احتمال تماس” با ویروس در قرنطینه بودند – به این معنی که آنها علائم مثبتی نداشتند یا علائم آن را نشان نداده بودند ، اما تصور می شد که در تماس نزدیک با آنها بوده اند. یک شخص دیگر مورد شناخته شده این درصد نشان دهنده افزایش قابل توجهی از اواخر ژوئیه است ، زمانی که تنها 1 of از زندانیان در معرض دید قرار گرفته بودند.

قرنطینه همچنین مانع از آن شد که تعداد بیشتری از زندانیان در روزهای محاکمه برای خروج از جزیره شرکت کنند. لورا اراسو ، وکیل عمومی انجمن کمک های حقوقی ، گفت که او و سایر وکلای دادگستری “فهرستی طولانی از موکلانی دارند که نتوانسته اند حتی برای جلسات اولیه به دادگاه مراجعه کنند.”

در یک تماس تلفنی روز پنجشنبه ، یکی از زندانیان ، که خواست نامش فقط آلفرد باشد ، گفت که قرار است این هفته با یک معامله اعتراضی موافقت کند که او را از رایکرز خارج کرده و به برنامه درمان سوء مصرف مواد منتقل کند. در عوض ، او در واحدی که به گفته او فاقد هرگونه مامور اصلاحی است مبارزه می کند و “بدتر می شود”.

مردم اینجا و چپ و راست با چاقو کشته می شوند. او می گوید: “احساس می کنم گروگان هستم.” “من هیچ وقت در زندگی ام اینقدر هیجان زده نبودم که به دادگاه بروم.”

در حالی که فرماندار کتی هوخول این هفته فرمان اجرایی را با هدف افزایش جلسات مجازی زندان امضا کرد ، وکلای مدافع گفتند که این سیاست تأثیر چندانی ندارد. هنوز بسیاری از بازداشت شدگان برای دسترسی به کیوسک های ویدیویی باید توسط کارکنان اصلاحی به سراسر جزیره منتقل شوند – اتفاقی که در دوران قرنطینه رخ نداده است.

اداره اصلاحات پایین ترین میزان واکسیناسیون را در میان آژانس های شهری گزارش کرده است و تنها 48 درصد از کارکنان تا جمعه گذشته یک دوز واحد دریافت کرده اند. اعداد و ارقام برای زندانیان کمتر است: 41.3 تا 17 سپتامبر ، آخرین روزی که داده ها در دسترس بود ، یکبار شلیک کرده بودند.

با این حال ، برخی از زندانیان هنوز قرنطینه را نه به عنوان یک اقدام احتیاطی ، بلکه به عنوان تلاشی برای منزوی کردن آنها از دنیای خارج می دانند. ویلیام سنفورد ، 35 ساله زندانی ، گفت که واحد 21 نفره وی بیش از یک ماه است که مجبور به انزوا شده است ، علیرغم این واقعیت که هیچ یک از آنها از ماه آگوست مورد آزمایش قرار نگرفته یا علائم نداشتند.

این طبقه بندی بدین معناست که او نتوانسته است با همسر یا پسر هشت ماهه اش ملاقات کند ، هرچند این شهر ممنوعیت ملاقات حضوری خود را در تابستان به طور رسمی لغو کرده است.

سنفورد می گوید: “برای آنها راحت است که بگویند” خوب ، تو فاش شدی. ” نه ملاقات ، نه دادگاه ، نه چیزی. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که رنج بکشیم و منتظر بمانیم. ”

استعلامات به اداره اصلاحی و دفتر شهردار بازگردانده نشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *