کمیته اخلاقی دولت JCOPE مجوز تحقیق خارجی درباره خود درباره معامله کتاب کوئومو را می دهد

کمیته اخلاقی دولت JCOPE مجوز تحقیق خارجی درباره خود درباره معامله کتاب کوئومو را می دهد


کمیسیون اخلاق ایالت نیویورک قرار است یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام کند تا در مورد نحوه رسیدگی به درخواست فرماندار سابق اندرو کومو برای اجازه برای نوشتن خاطرات خود در مورد دوران همه گیری ، تحقیق کند. بحران آمریکابه

تأیید وکیل کمیته مشترک اخلاق عمومی در تابستان سال 2020 به کوئومو اجازه داد تا قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با گروه انتشارات Crown ، علاوه بر حقوق بیش از 200،000 دلار بودجه مالیات دهندگان خود ، تأمین کند.

اما این پروسه تأیید ماه ها محرمانه بوده است ، مانند معامله کتاب. گروه های دولتی خوب پرچم های قرمز در این زمینه برافراشتند و این نگرانی ها پس از آنکه گزارش های مختلف نشان داد که از منابع دولتی در حین تدوین و ویرایش استفاده شده است ، تشدید شد.

معامله کتاب کوئومو همچنین موضوع تحقیقات جنایی از سوی دفتر لتیسیا جیمز ، دادستان کل ایالت و همچنین تحقیق از مجمع ایالتی است.

در طول جلسه اجرایی که بیش از دو ساعت بعد از ظهر سه شنبه به طول انجامید ، کمیسیون های JCOPE به تعیین یک مشاور خارجی برای بررسی این موضوع رای دادند ، پس از آن خوزه نوز ، رئیس جدید JCOPE که به تازگی منصوب شده است ، این توافق را به صورت مبهم توصیف کرد.

نووز با اشاره به اینکه تحقیقات درباره چه چیزی است و آیا یافته ها در اختیار عموم قرار می گیرد ، گفت: “کمیسیون به حفظ یک مشاور مستقل برای انجام تحقیقات در مورد مراحل قانونی و رویه ای کمیسیون رای داد.” نویس روز دوشنبه توسط فرماندار کتی هوخول منصوب شد تا جانشین یکی از انتصابات کوئومو شود که به طور موقت وی را تکمیل می کرد.

قبل از جلسه ماراتن پشت درهای بسته ، دیوید مک نامارا ، نماینده جمهوری خواه این کمیته سعی کرد این موضوع را علنی کند و از رهبری کمیته بیانیه ای را در مورد بررسی تحقیقی درخواست کند که چگونه به کوئومو اجازه می دهد “در فعالیتهای بیرونی فعالیت کند”. .. کتاب را برای سود شخصی منتشر کنید. ” بحران آمریکابه “

قبل از تکمیل ، مک نامارا توسط نیوکس قطع شد و کمیته بلافاصله بدون هیچ نظر عمومی در کمتر از پنج دقیقه وارد جلسه غیرعلنی شد. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر بیشتر از آنچه Nives در مجمع عمومی گفت ، خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین Cuomo در پاسخ به سوال روز سه شنبه JCOPE ، گفت: “اگر JCOPE می خواهد JCOPE را بررسی کند ، شما باید این کار را انجام دهید.”

رای گیری JCOPE می تواند نشان دهنده تلاش کمیسیون برای بازگرداندن بخشی از استقلال و اعتبار خود پس از اتهامات اعمال شده توسط Cuomo بر آن باشد. سرنوشت کمیسیون نامشخص است و هوچول نشان داده است که می خواهد برای اصلاحات اخلاقی گسترده تری تلاش کند.

این دومین بار در ماه های اخیر است که کمیسیون درخواست انجام اقدامات خود را می کند. در رای گیری ماه آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز خواست در مورد نشت احتمالی اطلاعات طبقه بندی شده به Cuomo در مورد دستیار عالی و دوست نزدیک وی جو برکوکو ، که اکنون به اتهام فساد در زندان فدرال به سر می برد ، تحقیق کند.

گری لاوین ، نماینده جمهوری خواه در کمیته JCOPE و منتقد دیرینه روند تصویب کتاب کوئومو ، گفت: “پیشرفت در حال پیشرفت است” ، اگرچه خوش بینی او اندازه گیری شد. س Theال این است: “آیا پیشرفت آنقدر کند است که با گسترش کامل به ابرهای کوچک تبدیل می شود؟ “

هنگامی که حمایت ها علیه کوئومو در بهار سال گذشته به دنبال مجموعه ای از اتهامات قلدری و آزار و اذیت جنسی شروع شد ، معامله کتاب سودآور او ، که در اوج محبوبیت همه گیر او تأمین شد ، مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

برای اینکه کوئوم تابستان گذشته خاطرات خود را در مورد بیماری همه گیر بنویسد ، ابتدا به تأیید JCOPE ، داور بالقوه قوانین اخلاق دولتی نیاز داشت. اما کمیته کامل به این درخواست رای نداد.

در نامه نگاری هایی که ماه ها بعد از طریق درخواست های آزادی اطلاعات منتشر شد ، جودیت موگول ، وکیل اتاق اجرایی در ژوئیه 2020 درخواست مجوز کرد و نگفت که فرماندار چقدر درآمد دارد ، اما قول داد از منابع دولتی استفاده نخواهد کرد. این درخواست یک هفته بعد توسط مارتین لوین ، معاون مشاور عمومی JCOPE ، بین جلسات کامل کمیته و بدون رای کمیسیونر در مورد این موضوع تأیید شد ، چیزی که اعضای جمهوری خواه کمیته ماه ها از آن انتقاد می کردند. کارکنان JCOPE از طریق سخنگوی خود تأیید کردند که آنها به طور منظم درخواست های درآمد خارجی را بدون رای کامل کمیسیون بررسی و تأیید می کنند.

مک نامارا در مصاحبه ای با WNYC/Gothamist پس از رای گیری گفت. “این موضوعی است که باید در کمیته کامل مطرح می شد.”

فرماندار سابق از افشای پرداخت 5.1 میلیون دلاری خود خودداری کرد تا اینکه سرانجام اظهارات مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار یادداشت ها ، منتشر کرد. با فروپاشی حرفه سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری ، فروش کتاب او به شدت کاهش یافت. به گزارش نیویورک تایمز ، کمتر از 50 هزار نسخه فروخته شده است.

تقریباً در همان زمانی که کوئومو در تابستان گذشته با کتاب قرارداد امضا کرد ، دولت وی انتشار اطلاعات مربوط به مرگ ناشی از COVID-19 را برای ساکنان خانه سالمندان به تعویق انداخت ، از جمله تغییر گزارش وزارت بهداشت برای کاهش تعداد مرگ و میر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *