کم کم به سوالات غول پیکر پاسخ داده می شود


بریا ، اوهایو: تا زمانی که به او گفتند که بایستد ، آزیز اوجولاری قصد خروج دارد.

و بنابراین ، پس از این که مدافع خارجی تازه کار مدافع چپ ، جدریک ویلز را از خط حمله محروم کرد ، هیچکس بین دونده پاس غول ها و بیکر مایفیلد ، مدافع دفاع براونز حضور نداشت. این روز دوم تمرین مشترک بود و بدون حمله مستقیم یا گونی واقعی ، بازی ادامه یافت تا اینکه یکی از مربیان تصمیم گرفت بازی تمام شود.

اوجولاری گفت: “من پیگیری کردم تا زمانی که آنها بوق زدند.” “او یک مهاجم دفاعی گریزان است ، او می تواند همه کارها را انجام دهد ، بنابراین من سعی کردم تا جایی که می توانم پیش بروم تا زمانی که آنها سوت زدند.”

اوجولاری مدام تعقیب می کرد و میفیلد همچنان به عقب ، عقب ، عقب ، عقب می رفت. این یک روش سرگرم کننده بود ، اما برای دفاع غول ها نیز جذاب بود که تا زمانی که خلاف آن ثابت نشود باید به عنوان “نگران کننده” ذکر شود.

مهمتر از همه ، دو روز کار مقابل براون ها و خط حمله عالی آنها نشان داد که عجله پاس می تواند ضرباتی داشته باشد. همه می دانند که لئونارد ویلیامز ، در خط دفاعی خط سه نفره ، یک نیرو است ، همانطور که 11.5 گونی او در مسابقه در 2020 نشان داد. ویلیامز تا حد زیادی برای فضای داخلی قهوه ای ها که شامل Pro Bowl است باز شد. نگهبان جوئل بیتونیو

غول ها
آزیز اوجولاری
AP

در حاشیه محل س theالات است. برخی پیشاهنگان اوجولاری ، انتخاب کننده دور دوم جورجیا را بهترین دونده پاس خالص در پیش نویس NFL 2021 می دانستند. او چندین بار به سمت براونز شلیک کرد. لورنزو کارتر ، که در حال بازگشت از پارگی تاندون آشیل بود و فصل گذشته او را به پنج بازی محدود کرد ، به آرامی در زمین تمرین بالا رفت و اکنون نشانه های امیدوار کننده ای را نشان می دهد.

کارتر می گوید: “ما فقط سعی می کنیم روی دفاع میانی تاثیر بگذاریم و یک فوتبال مکمل باشیم.” “این به عقب کمک می کند همانطور که آنها به ما کمک می کنند. آنها کار بزرگی را در آنجا انجام می دهند و سعی می کنند آن را حفظ کنند و این همان چیزی است که ما در جلو انجام می دهیم ، سعی می کنیم این انسجام را حفظ کنیم زیرا سال گذشته این کار را نکردیم هفت جلو کاملاً بارگیری شده است. اما ما برگشتیم. “

فصل گذشته غولها حضور شتابزده ای در حاشیه نداشتند و به لطف برنامه های هماهنگ کننده دفاعی پاتریک گراهام و فرار ویلیامز همچنان 40 گول را اداره کردند. اوجولاری مکمل اصلی است. او از ابتدای اردو با واحد اولیه کار کرد و بلافاصله به عنوان یک تازه کار نقش برجسته ایفا خواهد کرد. دیدن او در حال تعقیب مایفیلد در خارج از زمین برای غولها نشاط آور بود.

کارتر گفت: “اشکالی ندارد.” “این همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم ، بچه های گرسنه مداوم که قرار است بی وقفه به فوتبال خود ادامه دهند. این همان کاری است که او انجام می دهد. او به نمایش رفت و آن را خرید. این تنها چیزی است که می توانید درخواست کنید.”

بازگشت کارتر به نوعی بعد جدیدی به دفاع گراهام می افزاید. او در دو فصل ابتدایی خود 8.5 گل اخراج کرد اما تنها یک بازی از هر پنج بازی در سال 2020 قبل از رسیدن به ذخیره مصدوم. او آنقدر بلند است (6 پا -5 ، با طول بال بزرگ) و از راه دور که باید بتواند به عنوان یک مدافع خارجی بتواند در دفاع دونده برتری ایجاد کند و با عبور از سرازیری ها به دفاع دفاعی برسد.

ویلیامز در مورد کارتر گفت: “من عاشق آن مرد هستم.” “من همیشه به او می گویم ، من دوست دارم با او بازی کنم ، او خیلی طولانی است ، او خیلی سریع است ، او از توپ بسیار انفجاری است و او همچنین بازی را درک می کند. من فکر می کنم این مهمترین بخش است: حکمت بازی او.” همیشه در مورد چگونگی بازی شطرنج صحبت کنید ، نه چکرز ، و چگونه می توانید همه چیز را تنظیم کنید. فقط این که بتوانید با آن بازی کنید و دوباره آن را بازی کنید یک معامله بزرگ است. “

استارت های بازی Giants بازی چندانی نخواهند کرد ، در غیر این صورت ، بعدازظهر یکشنبه در بازی پیش فصل شماره 2 در ورزشگاه FirstEnergy. آنها توانستند دو روز کار خود را در برابر براون انجام دهند و این کافی بود.

سرپرست جو جوج گفت: “من فکر می کردم چیزهای خوبی برای ساختن وجود دارد.” “من فکر می کنم تعداد کافی از تکرارها وجود داشت که شما در آن چند بچه را دیدید. بازیکنان دیگری بودند که ما باید بازیکنان خود را برجسته می کردیم و می گفتیم:” نگاه کن ، باید در اینجا مقابله کنی یا باید پیش بینی کنی که این حمله بازیکن خوبی است. پیش می رود و با شما سازگار می شود. “”

تا زمانی که این واحد در بازی هایی که آنها حساب می کنند انجام ندهد ، این س remainال باقی می ماند: آیا غول ها به اندازه کافی دارند؟

کارتر گفت: “ما اینجا کار می کنیم.” “ما به تلاش برای پاسخگویی به س questionsالات کسی اهمیت نمی دهیم. ما آنچه را که مربیان به ما می گویند انجام می دهیم ، هر روز با سخت کوشی به اینجا می آییم و اجازه می دهیم نتایج ادامه یابد. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *