کنسرت ایوای موج در برج آزادی


به گزارش خبرگزاری فارس، گروه موسیقی آوای موج جدیدترین اجرای زنده خود را در پایتخت اجرا کرد.

جدیدترین کنسرت میمون ایوای موج به سرپرستی محسن آقایی و خوانندگی عیسی سلیمان و آکلو فرامرزی 10 تیرماه امسال در برج آزادی تهران برگزار می شود.

محسن آقایی، کارگردان و نوازنده آوای موج که به تازگی آثار هنری خاصی را در اکسپوی 2020 دبی ارائه کرده است، درباره این کنسرت نوشت: خدا را شکر می کنم و خوشحالم که سه سال بعد به همراه اعضای گروه به تهران برمی گردیم. به روی صحنه بروید، برنامه اولین کنسرت رسمی اکلو ترانس بردر با آیوی موج است و ما سعی کردیم قطعاتی را برای اجراهایی انتخاب کنیم که دارای موسیقی جنوبی، قصه های عامیانه باشد و بناهای یادبود به فرهنگ غنی اجراها متصل هستند که باعث می شود شب خوبی است برای مخاطبان، ناگفته نماند با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و مشکلات معیشتی مردم، تصمیم داریم قیمت بلیت را 200 هزار تومان نگه داریم تا اقشار مختلف مردم از آن بهره مند شوند. از اجرا

گفتنی است محسن آقایی (نوازنده باس و سرپرست گروه)، عیسی سلیمان (خواننده)، اکلو فرامرزی (خواننده)، امین سلیمان (کونگا هورن) و دمام، نیما تنگسیری (نوازندگان پرکس و تمپو)، امامزاده سهند (پرکسان)، سیوش آزاد (نوازندگان تمپو)، حمید سلیمی فرد (نوازندگان و آهنگسازان کیبورد)، محسن محمدی و حسن خیاطی (رسانه)، احسان میرزایی (مدیر اجرایی رسانه) و زهرا همتی (مدیر مسئول موسسه فاروق فلق) .

علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت کنسرت به سایت ایران کنسرت به نشانی iranconcert.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.