کنسرت سنترال پارک آینده ای خوش بعد از همه گیری را پیش بینی می کند


مطمئن باشید شهر نیویورک را باور دارید.

این پیامی است که مقامات شهری امیدوارند روز شنبه ارسال کنند ، با یک کنسرت ستاره ای در چمن بزرگ پارک مرکزی پیش بینی می کند که آینده ای فراگیر پس از همه گیری وجود دارد.

پل سیمون ، بروس اسپرینگستین و بازدیدهای 80s Journey از جمله کارهایی هستند که این نمایش را هدایت می کنند. جشن ها از ساعت 5 بعد از ظهر شروع می شود و اواخر شب به پایان می رسد.

بازدیدکنندگان نمایشگاه در فضای باز قبل از رسیدن طوفان هنری در خانه خواهند بود ، اما هنگامی که بادهای طوفان شمالی از ساعت 21 به نیویورک می رسد ، پارک می تواند دیر در نمایشگاه شروع به باد کند.

این نمایش ، با نام “ما عاشق NYC: کنسرت بازگشت به خانه” هستیم ، هفته بازگشت به شهر نیویورک را نشان می دهد ، جشنواره نه روزه کنسرت در فضای باز ، فیلم ها ، فعالیت های فرهنگی و “رویدادهای شاخص” که آخر هفته گذشته آغاز شد تا روزهای بهتر اعلام شود. در پیش.

"We Love NYC: The Homecoming Concert" این اوج هفته بازگشت در نیویورک است ، جشن احیای شهر در طول همه گیری COVID-19.
“We Love NYC: The Homecoming Concert” اوج هفته بازگشت به شهر نیویورک است ، جشن احیای شهر در طول همه گیری کووید -19.
تیموتی A. کلاری / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

شهردار بلاسیو در بیانیه ای گفت: “هفته بازگشت نیویورک برای همه ما نشان دهنده بهبود است ، با رویدادهایی که همه نیویورکی ها می توانند از آن لذت ببرند به لطف شرکای باورنکردنی فرهنگی ، سرگرمی و اجتماعی ما.”

این کنسرت چندین نسل و ژانرهای نوازنده را شامل می شود ، از افسانه سالن 78 ساله و بری مانیلو اهل نیویورک گرفته تا کین براون ، دستگاه تقطیر کننده کشور دوساله 27 ساله ، در تلاش برای جلب نظر انواع سلیقه ها.

اما این نمایش رایگان چیزی بیشتر از تلاشی برای تجدید روزهای شکوه Central Park به عنوان محل برگزاری کنسرت نیست. این همچنین هویج است که شورا باید نیویورکی ها را تشویق کند تا در برابر COVID-19 واکسینه شوند ، فقط برای افرادی که نیویورکی را که زخم خورده اند باز کرده اند.

بلاسیو گفت: “این جشن در سطح شهر نشان می دهد که چگونه وقتی هرکسی سهم خود را برای واکسیناسیون انجام می دهد ، جوامع و خانواده های ما می توانند در عین لذت بردن از همه چیزهایی که شهر ما ارائه می دهد ، در امنیت باشند.”

زنی در چمن بزرگ پارک مرکزی نیویورک در 20 آگوست 2021 ، یک روز قبل از مراسم ، می رقصد "We Love NYC: The Homecoming Concert"
زنی در چمن بزرگ پارک مرکزی نیویورک در 20 آگوست 2021 ، یک روز قبل از “ما عاشق NYC: کنسرت بازگشت به خانه” می رقصیم.
تیموتی A. کلاری / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

این شرط واکسیناسیون حضور میلیون ها نیویورکی را حذف می کند: 40 درصد از ساکنان شهر ، از جمله 48 درصد از اسپانیایی ها ، 50 درصد از سفید پوستان و 62 درصد از سیاهپوستان نیویورکی ، هنوز اولین واکسن را دریافت نکرده اند. بخش داده های سلامت

دی بلاسیو تاکید می کند که این نمایش علیرغم نگرانی های روزافزون COVID از هنرمندان سراسر جهان ادامه خواهد یافت. Garth Brooks ، BTS و Nine Inch Nails در روزهای اخیر تورهای خود را لغو کرده اند.

مقامات برآوردی از اندازه مورد انتظار جمعیت ارائه ندادند. اما نوار اجراهای افسانه ای سنترال پارک بالاست. نماد کانتری بروکس این استاندارد را تعیین کرد و منابع مانند رولینگ استون می گویند تا 980،000 نفر با استناد به برآوردهای FDNY در کنسرت حماسی وی در 1997 در North Meadow شرکت کردند.

مردی در چمن بزرگ سنترال پارک در شهر نیویورک در 20 آگوست 2021 ، یک روز قبل از آن نشسته است "We Love NYC: The Homecoming Concert."
مردی در چمن بزرگ پارک مرکزی نیویورک در 20 آگوست 2021 ، یک روز قبل از “ما عاشق NYC: کنسرت بازگشت به خانه” ، می نشیند.
تیموتی A. کلاری / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

همه کنسرت های سنترال پارک موفقیت آمیز نبود. به گزارش گروه پارک ها ، دیانا راس ، اسطوره موسیقی پاپ و R&B آمریکا در سال 1983 چندین برنامه شکست خورده را تجربه کرد ، یکی به دلیل شرایط جوی شدید و دیگری به دلیل “وحشیگری بیش از حد”. بعداً راس مبلغ 250،000 دلار به نشانه حسن نیت به یک زمین بازی در نزدیک خیابان 81 وست که نام او را دارد اهدا کرد.

ترکیب شنبه شامل Jon Batiste ، Andrea Bocelli ، LL Cool J ، Elvis Costello ، Lucky Daye ، Earth ، Wind & Fire ، Kenny “Babyface” Edmonds ، Jennifer Hudson ، Wyclef Jean ، The Killers ، Philharmonic نیویورک ، کارلوس سانتانا و پتی اسمیت است. به

این کنسرت از ساعت 5:00 تا 10:00 از شبکه CNN روی آنتن می رود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *