کنیا مور می خواهد پس از طلاق مارک دالی "با یک مرد بزرگ ملاقات کند"

کنیا مور می خواهد پس از طلاق مارک دالی “با یک مرد بزرگ ملاقات کند”


کنیا مور برای زندگی عاشقانه “Gone With the Wind Fabulous” آماده است.

پس از اجرای او در قسمت سه شنبه شب “رقص با ستارگان” ، ستاره “خانه دارهای واقعی آتلانتا” به صفحه شش گفت که امیدوار است بلافاصله پس از جدایی از همسرش مارک دالی با آقای ملاقات کند.

“[I’m looking for] مور ، 50 ساله ، که از تمایل خود برای ملاقات مجدد در بسته معرفی خود “DWTS” صحبت کرد ، گفت: “یک شخص واقعاً خوب و بامزه که مرا می خنداند.” “من فقط می خواهم اکنون خوش بگذرانم.”

Bravolebrity گفت که او همچنین آماده است تا جستجوی خود را برای عشق در فصل آینده “RHOA” ثبت کند.

این بازیگر کهنه کار ، که برای اولین بار در فصل 5 2012 به این سریال پیوست ، خاطرنشان کرد: “اگر با یک مرد بزرگ ملاقات کنم ، بله ، من می خواهم قرار ملاقات داشته باشم. من می خواهم انگشت پای خود را در آب فرو کنم و ببینم چه چیزی در آنجا وجود دارد ، و ببینید همانطور که می دانید چه کسی ممکن است کمی شکلات دوست داشته باشد؟ “

کنیا مور
کنیا مور امیدوار است در فصل آینده “خانه داران واقعی آتلانتا” بیننده ای را در جستجوی عشق خود مشاهده کند.
Getty Images تلویزیون ما

مور – که دختر بروکلین 2 ساله با دالی مشترک است – در ماه اوت پس از چهار سال ازدواج ، درخواست طلاق از رستوران دار 50 ساله را کرد.

این زوج که زمان خود را بین خانه مور در آتلانتا و محل اقامت دالی در نیویورک تقسیم کردند ، قصد دارند در سپتامبر 2019 از یکدیگر جدا شوند.

مور در آن زمان گفت: “با اندوه فراوان به طرفدارانم اطلاع می دهم که از شوهرم ، مارک دالی طلاق می گیرم.” “با توجه به شرایط فعلی و جاری ، من دیگر نمی توانم به ازدواج ادامه دهم. تنها علاقه و تمرکز من این است و همیشه دخترم ، بروکلین ، فرزند معجزه من است. من در عشق و تعهد واقعی قرار گرفته ام. من برای احترام درخواست می کنم حریم خصوصی ما رو به جلو است. “

کمی بعد ، بنیاد موهای کنیا بیشتر فاش کرد که او با دالی آشتی کرده است.

کنیا مور و مارک دالی
مور در سال 2017 با مارک دالی ازدواج کرد و سال بعد از دخترشان بروکلین استقبال کرد.
گتی ایماژ

او هنگام حضور در برنامه Watch What Happens Live با اندی کوهن گفت: “ما در واقع بهتر از آن چیزی که خیلی زود پس از ازدواج با هم کنار آمدیم ، کنار می آییم.”

بازیگر Family Reunion اضافه کرد: “منظور من این است که فقط بحث و مشاجره نبود ، هیچ گونه اختلاف یا اختلاف نظر واقعی وجود نداشت و او واقعاً مهربان ، دلسوز و متفکر بود.” “او می گوید:” وای ، می دانی ، این مردی است که من با او ازدواج کردم. “

مور و دالی سرانجام در ماه ژانویه قبل از برداشتن اوراق طلاق خواستار استعفای وی شدند.

“Dancing With the Stars” دوشنبه ها ساعت 8 شب به وقت ET از شبکه ABC پخش می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *