کوئومو ، فرماندار سابق نگون بخت ، جایزه بین المللی امی را از دست داد


آکادمی بین المللی هنرها و علوم تلویزیونی اعلام کرد جایزه ویژه بین المللی امی را که به پایتخت اندرو کومو فرماندار سابق نیویورک در پاییز گذشته به دلیل گزارش های روزانه خود در مورد ویروس کرونا اعطا شد ، لغو می کند.

این خبر بعدازظهر سه شنبه ، کمتر از یک روز پس از استعفای فرماندار بدشانس ، اعلام شد. کوئومو در پی گزارش لتیتیا جیمز ، دادستان کل آمریکا که گزارش 11 زن را که او را متهم به آزار و اذیت جنسی کرده بودند ، تایید کرد ، استعفا داد.

“[Cuomo’s] سخنگوی آکادمی در سخنگوی خود گفت: نام و هر مرجعی که این جایزه دریافت می شود در آینده از مواد آکادمی بین المللی حذف می شود.

هنگامی که نیویورک در بهار سال 2020 مرکز ملی همه گیری COVID-19 شد ، تجمعات روزانه Cuomo میلیون ها بیننده را در سراسر جهان به خود جلب کرد. کوئوم یک طرفدار اختصاصی ایجاد کرد که به احترام او ماسک های دست ساز و ژاکت های دوخته شده برای او ارسال کرد.

آکادمی در توضیح توضیحات خود در مورد انتخاب Cuomo در نوامبر گذشته گفت: رهبری Cuomo در آن زمان به “اطلاع رسانی و آرامش مردم در سراسر جهان” کمک کرد. “مردم از سراسر جهان برای اطلاع از آنچه در جریان است و نیویورک سخت این به نمادی از عزم و اراده برای مبارزه تبدیل شده است. “

این افتخار توسط افراد مشهور بن استیلر ، روزی پرز ، اسپایک لی ، روبرت دنیرو ، بیلی کریستال و بیلی جوئل به Cuomo اهدا شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=qAL7z4cvPuU

در ماههای بعد ، کوئومو ضربه های متفاوتی را متحمل شد که سرانجام با استعفای او به اوج خود رسید. وی خشم شدید مردم را از خودداری از داده های عمومی درباره تعداد ساکنان خانه های سالمندان که بر اثر COVID-19 فوت کرده بودند ، برانگیخت. چندین مقام محلی او را متهم به آزار و اذیت آنها کردند. و چندین کارمند ایالتی پیش رفتند تا بگویند او آنها را مورد آزار جنسی قرار داده است.

این اولین باری نیست که آکادمی مجبور به قایقرانی می شود. به عنوان مثال ، کوین اسپیسی بازیگر ، تابستان 2017 جایزه امی را دریافت کرد ، تا اینکه اتهام تجاوز جنسی باعث شد آکادمی او را واژگون کند.

سخنگوی کمپین Cuomo درخواست اظهار نظر را فوراً پس نداد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *