کوئومو قبل از طوفان هانری ، 500 گارد ملی را فراخواند ، اعلام وضعیت اضطراری کرد


اندرو کوئومو روز شنبه قبل از ورود طوفان هنری وضعیت فوق العاده اعلام کرد و 500 نفر از نیروهای گارد ملی را دعوت کرد تا در یکی از آخرین اقدامات خود قبل از خروج از کار در روز دوشنبه ساعت 24 به طوفان واکنش نشان دهند.

کوئومو در یک کنفرانس خبری در هنگام ظهر طوفان گفت: “این به اندازه یک حمله قلبی جدی است” ، که می تواند یک ضربه مستقیم به شرق لانگ آیلند در هنگام ورود یکشنبه وارد کند.

کوئومو خاطرنشان کرد: اخطار نسبتاً کوتاهی که مردم درباره هنری دریافت کرده اند ممکن است ناامید کننده باشد ، اما گفت ساکنان هنوز باید آن را جدی بگیرند ، زیرا باران ، باد شدید و موج طوفان خطرناک ، هر چند تنزل یافته را به طوفان گرمسیری می رساند. قبل از لمس کردن

وی گفت: “یکی از مواردی که من را نگران می کند این است که مردم در ایالت نسبت به اطلاع رسانی کامل آنچه ممکن است در اینجا اتفاق بیفتد توجه کمتری داشته اند ، بنابراین امیدوارم مردم این موضوع را بسیار جدی بگیرند.”

علامتی در جنوب پارک وی هشدار می دهد که هنگام حرکت طوفان هنری در امتداد ساحل در 21 آگوست 2021 ، هشدار طوفان در حال وقوع است.
یک تابلو در South Parkway به رانندگان هشدار می دهد که هنگام برخورد طوفان هنری در ساحل در 21 اوت 2021 ، هشدار طوفان در حال اجرا است.
بروس بنت / گتی ایماژ

او گفت که با رئیس جمهور بایدن صحبت کرد ، وی موافقت کرد تا قبل از طوفان اعلامیه فاجعه فدرال را امضا کند ، که از FEMA و دیگر نهادهای دولتی کمک می گیرد.

کوئومو از استیو بلون ، مدیر اجرایی شهرستان سافولک برای خروج داوطلبانه ساکنان و بازدیدکنندگان از جزیره آتش حمایت کرد و گفت سایر افرادی که در مناطق مستعد سیل زندگی می کنند نیز باید همین کار را انجام دهند.

وی بارها و بارها به تخریب طوفان شنی در سال 2012 اشاره کرد تا یادآور شود اگر ساکنان هشدارهای طوفان را نادیده بگیرند و تا آنجا که می توانند تخلیه شوند ، چه اتفاقی می افتد.

کوئومو همچنین یکی از شلیک های خود را در شرکت های برق انجام داد ، که در سال های اخیر زمان زیادی برای بازگرداندن خدمات پس از طوفان به ویژه در لانگ آیلند صرف شده است.

کوئومو گفت: “به نظر من به وضوح و متقاعد کننده به آنها گفتم که این چیزی است که ما به شرکت های برق می پردازیم تا در برابر طوفان آماده شوند.” “ما این فیلم را دیده ایم. ما به شرکت های برق نمی پردازیم که آماده باشند تا انرژی خود را برای روزهای آفتابی آماده کنند. ما به آنها پول می دهیم تا در مواقع دشواری برای قدرت آماده شوند و پس از طوفان به سرعت بهبود می یابند. “

طوفان هنری
طوفان هنری در 21 آگوست 2021 به طوفان دسته 1 ارتقا یافت.
NOAA / VAI

PSEG Long Island به طور جداگانه گفت که بیش از 3300 کارگر در حال آماده شدن برای طوفان هستند و در صورت آسیب جدی به هنری ، خدمه اضافی را از مناطق دیگر خواهد آورد.

کوئومو از بیان اینکه چرا ستوان فرماندار کتی هوچول – که روز سه شنبه ریاست جمهوری را بر عهده می گیرد – بخش قابل مشاهده تری از آمادگی طوفان نبود ، خودداری کرد. هنگام آغاز سه شنبه ، احتمالاً باید کنترل بهبودی سخت را در دست بگیرید.

او گفت: “من امروز فرماندار هستم و مسئول هستم.” من هم چند بار این کار را کرده ام. »

وی سپس از س questionال دیگری در مورد رسوایی سوء استفاده جنسی که باعث می شود او از سمت خود برکنار شود ، طفره رفت و کنفرانس مطبوعاتی را هنگام دور شدن از طوفان خاتمه داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *