کوره کالری سوز – بهترین تمرین قلبی برای سوزاندن چربی!

برای اینکه بدن خود را به یک کوره کالری سوز تبدیل کنید، بسیار بیشتر از تمرینات قلبی سنتی تردمیل شما نیاز است. بهترین تمرین قلبی برای سوزاندن چربی باید شامل تاب خوردن کتل بل باشد! بنابراین احتمالاً از خود می پرسید که تاب کتل بل چیست؟

خوب تا به حال ممکن است نام کتل بل باستانی را شنیده باشید و متوجه شده باشید که این یک دستگاه قوی و تهویه باستانی است که برای بیش از سه قرن وجود داشته و بزرگترین اجسام روی کره زمین را ساخته است. تاب های کتل بل پایه استقامتی است که می توانید با ابزار قدیمی انجام دهید. این مطمئناً یک تمرین کاردیو با شدت بالا است که در اولین باری که آن را امتحان می کنید، کاملاً شما را متحیر می کند. تاب دو دستی کتل بل شامل این است که شما زنگ را با هر دو دست بلند می کنید و یک حرکت فشاری باسن انجام می دهید تا آن را از بین پاها تا سطح سینه به جلو و عقب بچرخانید.

این تکنیک به نام ضربه ران اساساً به این دلیل انجام می‌شود که شما باید دائماً در لگن و زانو خم شده و دراز کنید تا حرکت لازم را برای چرخاندن کتل بل ایجاد کنید. این تک تمرین برای سوزاندن چربی بدن فوق العاده است زیرا صدها عضله شما را در یک زمان ترکیب می کند. فقط با تاب دادن یک زنگ نسبتاً سنگین به جلو و عقب مانند یک آونگ برای 30 یا 40 تکرار، سخت تر از دویدن دوی 200 صد یاردی خواهید بود! کالری‌هایی که از این تمرین سخت قلبی سوزانده می‌شوند، بدن شما را سریع‌تر از هر چیزی که هرگز امتحان کرده‌اید متحول می‌کند!

اگر در مورد خوش اندام شدن جدی هستید، باید با این سبک تمرینی قدیمی آشنا شوید. من حتی با دعوت از شما برای دسترسی رایگان به بقیه مقالات من در مورد این موضوع کار را برای شما آسانتر می کنم. به یاد داشته باشید که هر کسی می تواند سخت تمرین کند، اما فقط بهترین قطار هوشمند است!

رژیم لاغری سریع