کیتلین جنر فاش می کند که نوه دیگری در راه استکیتلین جنر فاش کرد که یکی از فرزندانش در انتظار بچه دار شدن است ، اما کدام فرزند را به اشتراک نگذاشت.

در حالی که پنجشنبه از فروشگاه اسباب بازی در کوئینسی ، کالیفرنیا دیدن می کرد ، دولت امیدوار درباره 18 نوه او صحبت کرد و به شوخی گفت که او 30 نفر را به همان تعداد می خواهد ، قبل از تأیید اینکه او به زودی 19 نوه خواهد داشت ، زیرا یکی از آنها در حال آماده شدن است. “، گزارش TMZ.

اگرچه ستاره سابق “I Am Cait” ، 71 ساله ، از همسر مورد انتظار دختر یا پسری (او دارای 6 فرزند است) صحبت نکرد ، اما شایعاتی مبنی بر بارداری کایلی جنر در فرزند دوم خود وجود داشت.

طرفداران اینترنت خاطرنشان کردند که کایلی 24 ساله هیچ عکسی از او از جشن تولد خود به اشتراک نگذاشته است ، اما دوستان و خانواده او نیز عکسی از او ارسال نکرده اند. آنها همچنین متوجه شدند که همه ادای احترام به تولد بنیانگذار لوازم آرایشی و بهداشتی کایلی که در اینستاگرام ارسال شده ، عکس های قدیمی او است.

طرفداران چشم باز نیز خاطرنشان کردند که ناخن های دقیق کایلی در پست های شبکه او با استوری های اینستاگرام او یکسان نبوده و شایعاتی مبنی بر بارداری او و انتشار عکس هایی از دوره های مختلف را تبلیغ می کرد.

نماینده کایلی درخواست صفحه شش را برای اظهار نظر بلافاصله پس نداد.

جوان ترین ستاره “Keeping Up With the Kardashians” دختر 3 ساله استورمی وبستر را با تراویس اسکات به اشتراک می گذارد.

شایعات شروع شد مبنی بر اینکه کایلی و رپر 30 ساله رمان و تازگی خود را دوباره احیا کرده اند وقتی که در ماه ژوئن به همراه دخترش به نیویورک سفر کردند تا به عنوان یک خانواده در پارسونز ، جایی که اسکات از آن سود می برد ، روی فرش قرمز راه بروند. در حال احترام بود

کیتلین دارای پسران برت ، براندون و برودی و دختران کاساندرا ، کایلی و کندال با کریستی اسکات ، لیندا تامپسون و کریس جنر سابق است. او همچنین ناپدری کورتنی ، کیم ، خلوئه و راب کارداشیان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *