کیم کارداشیان در حال تهیه غذا در Kanye West در طول SNL بود

کیم کارداشیان در حال تهیه غذا در Kanye West در طول SNL بود


کانیه وست برای میزبانی مهمانی “Saturday Night Live” کیم کارداشیان وست در جلو و مرکز نشسته بود – و به گفته تماشاگران ، “این دو در طول شب دست تکان می دادند و به یکدیگر می چرخیدند.”

یکی از شاهدان عینی گفت: “در یک مرحله ، قبل از بازی کورت ، کیم یک بوسه به سمت او فرستاد.” کیم 40 ساله با افتخار خود را “کیم کارداشیان وست” معرفی کرد.

کانی ، 44 ساله ، دوست دختر کریس جنر و دوست پسرش کوری گمبل به همراه خلوئه کارداشیان و دوست کیم لا لا آنتونی در جمع جمع شدند.

کیم در جریان مونولوگ افتتاحیه خود از طلاق خود با کانیه صحبت کرد و ابتدا آن را “بهترین” نامید ، و سپس از او به عنوان “ثروتمندترین سیاه پوست آمریکا ، یک نابغه با استعداد مشروع و مستعد که چهار فرزند فوق العاده به من داد” یاد کرد.

او ادامه داد: “بنابراین وقتی من از او طلاق گرفتم ، باید بدانید که این یک چیز است – شخصیت او. من می دانم که صداها معنی دار هستند ، اما مردم مدام به من می گویند که کمدی از حقیقت ناشی می شود. و اگر من همیشه به دنبال چیزی باشم ، واقعی است. “

کیم کارداشیان هنگام حضور در تمرین لباس “SNL” خود با کانیه وست مشاهده شد.
تصاویر GC

قبل از اینکه کیم “SNL” شروع به کار کند ، صفحه شش به طور انحصاری فاش کرد که کانیه در انجام وظایف میزبانی به بنیانگذار SKIMS کمک می کند.

این زوج که اخیراً طلاق گرفته اند ، با گذراندن زمان بیشتر دوباره با یکدیگر ، شایعات را برانگیختند ، قبل از رفتن به نیویورک برای یک برنامه NBC ، از کار یکدیگر حمایت کردند و در لس آنجلس با هم غذا خوردند.

کیم کارداشیان وست و کانیه وست
کانیه وست به عنوان کیم کارداشیان وست میزبان SNL در بین تماشاگران “جلو و مرکز” بود.NBC GCIimages

پس از نمایش شنبه ، کیم-با یک کت و شلوار صورتی تنگ روی پوست و کت بلند-پس از نمایش خود در SoHo hotspot Zero Bond یک مهمانی خصوصی صمیمی برگزار کرد. کریس ، کلوئی ، جاناتان “فودگود چایبان” ، اسکات دیسیک ، گیل کینگ و دیگران به او ملحق شدند.

در میان شرکت کنندگان بازیگران و خدمه ای از SNL ، مانند لورن مایکلز و امی شومر ، که همچنین مهمان برنامه بودند ، حضور دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *