کینزی تراپی آمریکا به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد “بهبود از طریق حرکت” یاد می کند. – آمادگی جسمانی


واشنگتن ، دی سی – آوریل 2021: کینزی تراپی ، یکی از قدیمی ترین رشته های درمانی ، جشن 75 سالگی خود را به عنوان یک حرفه اعلام می کند.

در سال 1946 در میدان نبرد جنگ جهانی دوم تاسیس شد ، کینزیوتراپی (درمان اصلاحی سابق) توسط بزرگترین جراح عمومی آمریکایی نورمن تی کرک و دکتر هوارد راسک ، اولین پیشگامان در زمینه نوظهور پزشکی توانبخشی ایجاد شد. با افزایش بقای نیروهای مبتلا به بیماری یا جراحت ، تقاضای زیادی برای بازگشت سربازان به خدمت فعال وجود داشت. واحدهای اصلاحی فیزیکی برای بهبود این فرایند ایجاد شده است.

انجمن فیزیوتراپی آمریکا (AKTA) ، سابقاً انجمن توانبخشی جسمی و روانی ، برای حمایت از خدمات توانبخشی فیزیوتراپیست های ثبت شده (RKTs) و در عین حال ارتقاء سلامت و رفاه همه مردم ، از جمله جانبازان و افراد با محدودیت های عملکردی ، ایجاد شد. به

کینزیوتراپی بر خلاف هر نوع فیزیکی یا رشته درمانی دیگری است زیرا کل بدن را در بر می گیرد”گفت کندال نوبل ، رئیس جمهور AKTA. “RKT ها علاوه بر توانبخشی جسمانی ، در مورد تغییر رفتار آموزش می بینند و آموزش می بینند.

AKTA به رسمیت شناختن 75 سال فعالیت کینزی تراپی ، برخی از تخصص هایی را که بهترین روش ها را پوشش می دهد ، برجسته می کند. این شامل:

  • ورزشهای تطبیقی ​​شامل کار با افراد قطع عضو و ورزشکاران پارالمپیک
  • آبزیان
  • توانبخشی قلبی / ریوی
  • توانبخشی آموزش راننده
  • ارتوپدی
  • عصب شناسی

اساس درمان جنسی در تجویز آزمایشات عملکردی عضلانی اسکلتی ، عصبی ، ارگونومی ، بیومکانیکی ، روانی و اجتماعی و انجام وظایف است که در اصلاحات رفتاری و فیزیکی به اوج خود می رسد.

دکتر تیموتی سیلور ، رئیس سابق طب فیزیکی و توانبخشی در بیمارستان امور جانبازان مک گایر در ریچموند ، ویرجینیا ، گفت: “داشتن سابقه ای در فیزیولوژی ورزش ، فیزیوتراپیست ها (RKTs) را برای فوق تخصص اضافی در بسیاری از زمینه ها بسیار مناسب می کند. ما RKT هایی داریم که توانبخشی قلبی و ریوی ، درمان با آب ، آموزش راننده و ارزیابی ظرفیت عملکردی را ارائه می دهند. طبیعت همه کاره فیزیوتراپیست ها آنها را برای مراقبت های بین رشته ای از بیماران مناسب می کند.

انجمن کینزی تراپی آمریکا یک سازمان غیرانتفاعی و عضو است که متعهد به حمایت از کلیه کینزیوتراپیست های ثبت شده در سراسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.akta.org مراجعه کنید.

مخاطب:
کمپ کتی
مدیر اجرایی AKTA
[email protected]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *