گابا: روشی ارزان، طبیعی و موثر برای افزایش HGH

فرض کنید می توانید عقربه های زمان را به 10 سال پیش برگردانید. شما جوان تر به نظر می رسید، انرژی بیشتری خواهید داشت و لاغرتر خواهید بود. HGH (هورمون رشد انسانی) یک ماده شیمیایی است که در غده هیپوفیز مغز تولید می شود. گزارش شده است که HGH از سن 25 سالگی کاهش می یابد. برخی از مزایای فراوان افزایش این هورمون در بدن عبارتند از:

o از دست دادن چربی، افزایش عضله

o افزایش سطح انرژی

o افزایش عملکرد جنسی

o افزایش برون ده قلبی

o رفع چین و چروک

o از بین بردن سلولیت

o حفظ حافظه را افزایش دهید

o بهبود کیفیت خواب

o بهبود خاصیت ارتجاعی پوست

o استقامت ورزش را افزایش دهید

o افزایش توده استخوانی

مکمل‌های HGH می‌توانند از 49.95 دلار تا چند صد دلار برای عرضه یک ماهه قیمت داشته باشند. اخیراً نشان داده شده است که اسید آمینه ای به نام GABA به افزایش HGH در صورت مصرف داخلی کمک می کند. شما می توانید بدون پرداخت هزینه بالا از مزایای HGH لذت ببرید.

GABA چیست؟

گابا (گاما آمینوبوتیریک اسید) یک انتقال دهنده عصبی گاما است (نروترنسمیتر ماده ای است که تکانه های عصبی را از طریق سیناپس منتقل می کند. سیناپس ناحیه ای است که در آن تکانه های عصبی از طریق پایانه های آکسون منتقل می شوند.).

غلظت بالایی در هیپوتالاموس دارد، بنابراین نقش مهمی در عملکرد هیپوتالاموس-هیپوفیز دارد. غده هیپوفیز غده غدد درون ریز اصلی است که بر تمام عملکردهای هورمونی بدن از جمله هورمون رشد تأثیر می گذارد.

یک مطالعه از اولین کلینیک پزشکی در دانشگاه میلان در میلان ایتالیا نشان داد: “در تمام 19 فرد مورد مطالعه، در مقایسه با 18 فرد کنترل، سطح هورمون رشد پلاسما به طور قابل توجهی (بالای 5 میلی گرم در میلی لیتر) با تجویز خوراکی حاد افزایش یافت. 5 گرم گابا”

هیپوتالاموس ناحیه ای از بخش خلفی مغز است و مرکز تنظیم عملکردهای احشایی (غریزی) مانند چرخه خواب، دمای بدن و فعالیت غده هیپوفیز است.

به معنای واقعی کلمه صدها مطالعه بالینی در مورد GABA و مطالعات متعددی در مورد توانایی GABA در افزایش سطح هورمون رشد انجام شده است.

این مطالعه 90 دقیقه پس از تجویز GABA بیش از 5 1/2 برابر افزایش سطح هورمون رشد پلاسما را نشان داد. این افزایش قابل توجهی است که با هیچ وسیله غذایی دیگر قابل مقایسه نیست.

گفته می شود که اثرات افزایش دهنده هورمون رشد گابا با ترکیبات دارویی قوی رقابت می کند.

حداکثر نتایج

برای بهره مندی از توانایی گابا در افزایش سطح هورمون رشد و توانایی های چربی سوزی، می توانید با مصرف 3-5 میلی گرم در روز شروع کنید. HGH در عرض 90 دقیقه پس از به خواب رفتن ترشح می شود، بنابراین اگر GABA برای کاهش چربی استفاده می شود، باید بلافاصله قبل از خواب مصرف شود. مصرف گابا قبل از خواب همچنین به بهبود چرخه خواب کمک می کند که منجر به آرامش بیشتر می شود و همچنین اثر آرام بخشی دارد. اگر گابا برای خواص آرام بخش یا هر یک از فواید مثبت دیگر آن استفاده می شود، ممکن است هر زمان مصرف شود.

فرم پودری گابا ایده آل است زیرا در سریع ترین زمان جذب می شود. پودر را با 8 اونس آب یا آب میوه مخلوط کنید. این دوز باید در شب، 30 دقیقه قبل از خواب مصرف شود.

از کجا می توان GABA را خریداری کرد؟

شما می توانید GABA را در فروشگاه مواد غذایی بهداشتی محلی یا فروشگاه ویتامین خود پیدا کنید. حتما فرم پودری را برای جذب فوری خریداری کنید. ممکن است شما نیز تبلیغاتی را دیده باشید که در سراسر اینترنت برای محصولی به نام Dream Shape (http://www.cara2.com) ظاهر می شود. این محصول 100% پودر گابا خالص می باشد. آنها یک اندازه آزمایشی رایگان 2 هفته ای Dream Shape را ارائه می دهند. اگر تصمیم به ادامه محصول دارید، هر ماه یک ماه برای شما ارسال می کنند و هر ماه 29.95 دلار از شما دریافت می کنند.

همچنین می توانید پودر گابا 100% با کیفیت بالا را در فروشگاه مکمل های تخفیف دار به صورت آنلاین دریافت کنید. فروشگاه اینترنتی Afforedable Supplements (http://www.afforedable-supplements.com) چندین پودر گابا با نام تجاری 100% را با تخفیف قابل توجه عرضه می کند. قیمت آنها از 13.95 تا 16.95 دلار در عرضه 1 ماهه متغیر است.

گابا یک مکمل عالی برای هر برنامه کاهش وزن و رژیم غذایی است. مزیت افزوده اثرات ضد پیری افزایش سطح HGH یک مزیت قطعی است.