گردهمایی علمای مسلمان لبنان: انقلاب امام گام بزرگی در سرنگونی رژیم صهیونیستی بود.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، گردهمایی علمای مسلمان لبنان در بیانیه ای به مناسبت سی و سومین سالگرد امام خمینی (ره) بر موفقیت رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در ساختن انقلاب اسلامی تاکید کردند. از کشوری که با توجه به توسعه جهانی توسعه می یابد بسیاری از زمینه های فناوری در خط مقدم کشورها قرار دارند.

به گزارش العهد، گردهمایی علمای مسلمان لبنان با اشاره به تلاش امام خمینی (ره) برای گسترش مفهوم واقعی اسلامی محمدی علیه اسلام آمریکایی، گفت: اسلام آمریکایی امروز همان اسلام تکفیری است.

این سازمان با بیان اینکه امام خمینی(ره) وحدت اسلامی را تنها راه مقابله با تفرقه امت اسلامی می دانستند، گفتند: ارائه وقفه. مهم ترین کاری که امام خمینی(ره) انجام دادند، اتحاد امت اسلامی بود تا نشان دهند که اختلاف در مذاهب به معنای اختلاف دین نیست. دین خدا اسلام است نه چیز دیگر.

گردهمایی علمای مسلمان لبنان همچنین با بیان اینکه امام خمینی (ره) قبل از پیروزی انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی را تهدیدی بزرگ برای ملت خواند و تاکید کرد که تا زمانی که سرطان اسرائیل ریشه کن نشود و بعد از آن مستقر نشود، صلح را در منطقه نخواهیم دید. پیروزی اسرائیل انقلاب اسلامی ایران گامی بزرگ در جهت نابودی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط امام خمینی (ره) رهبر مقاومت است.

این سازمان پیام امام خامنه‌ای به پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان و درخواست کمک به مظلومان فلسطین و یمن را نشانه روی آوردن به امام خمینی (ره) رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد که این راه امام است. پیروزی اسلام و عزت امت اسلامی به رهایی مستضعفان می انجامد.
انتهای پیام/.
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.