گزارش: بزرگترین بخش های پلیس آمریکا در سال 2021 شاهد افزایش شدید خروج هستند

گزارش: بزرگترین بخش های پلیس آمریکا در سال 2021 شاهد افزایش شدید خروج هستند


یک مطالعه جدید که منحصراً توسط فاکس نیوز به دست آمده است نشان می دهد که طی سال گذشته پس از اعتراضات ، تعداد بازنشستگان و استعفا در 10 اداره پلیس آمریکا افزایش یافته است.

تحقیقات صندوق دفاع حقوقی نیروی انتظامی (LELDF) اعضای فعال و فعال پلیس را از 1 ژوئن 2020 تا 30 آوریل 2021 تجزیه و تحلیل کرده و آنها را با مدت مشابه سال قبل مقایسه کرده است – این بدان معناست که این مطالعه اعداد قبل و بعد از قتل را تجزیه و تحلیل کرده است. از جورج فلوید ، که اعتراضات ملی و جهانی را برانگیخت و خواستار اصلاح پلیس به عنوان “بازپرداخت پلیس” شد.

در آن دوره ، محققان افزایش 18 درصدی خروج داوطلبانه از نیروی انتظامی ، از جمله افزایش 24 درصدی کل استعفاهای داوطلبانه و افزایش 14 درصدی کل بازنشستگی های داوطلبانه را پیدا کردند.

“در پی جنبش ضدپلیس و اعتراضات فلوید ، پلیس-که توسط رهبران سیاسی آنها مورد استقبال قرار نگرفت و مورد تقدیر قرار نگرفت-افسران خروجی را اداره می کنند. استعفا و بازنشستگی در بزرگترین سازمان های پلیس در ایالات متحده به طور تصاعدی افزایش می یابد.” رئیس LELDF جیسون جانسون در حالی که استخدام در حال افزایش است.

این مطالعه از شورش ها و جنبش دفند به عنوان عوامل انگیزشی اصلی برای فشار نام برد.

“بیا بگیریم [a job as a police chief]کمیسر سابق پلیس نیویورک و رئیس فعلی LAPD بیل براتون گفت. “توانایی موفقیت در این شرایط … سیاست های وکلای شهرستان های مترقی کار نخواهد کرد.”

نیروهای اورژانس در محل تیراندازی گرد هم می آیند که در آن گزارش شده است که 9 نفر از جمله تیرانداز در 26 مه 2021 در سان خوزه ریلارد در سن خوزه ، کالیفرنیا کشته شده اند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

این مطالعه به بررسی داده های کلیولند می پردازد. پیتسبورگ آستین ؛ لاس ویگاس ؛ شیکاگو ؛ سن خوزه؛ شهرستان لس آنجلس ؛ ایالت واشنگتن؛ سانفرانسیسکو و میامی داد. جیسون جانسون ، رئیس LELDF به فاکس نیوز گفت: محققان این شهرها را به دلیل وسعت و موقعیت آنها برای رویدادهای ضدپلیس و تعداد زیاد قتل انتخاب کردند.

این اعداد نشان دهنده 1 در 9 خروج افسران در سن خوزه ، 1 در 12 خروج افسران در لاس وگاس ، 1 در 10 خروج افسران در کلیولند و 1 در 11 خروج افسران در آستین است.

کونته هفته گذشته در پی یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن به روز رسانی بی ادبی را ارائه کرد ، به فاکس نیوز گفت: “این چیزی است که ما سالها در مورد آن هشدار داده ایم.” تیراندازی دوگانه یک روز قبل در حلقه لوگان معروف پایتخت ، رهگذران را برای نجات جانشان فرستاد. “ما در حال حاضر توانایی استخدام افسران را نداریم. ما منابع مشخصی برای برخورد با یک شهر بسیار بزرگ داریم که همچنان در حال رشد است.”

کلیولند شاهد افزایش 130 درصدی تعداد بازنشستگان بود ، در حالی که آستین 63 درصد افزایش بازنشستگی را تجربه کرد ، بیشترین افزایش در بخش های مورد تجزیه و تحلیل. فقط سانفرانسیسکو در هر دو گروه کاهش تعداد داشت در حالی که پیتسبورگ شاهد کاهش استعفا بود.

یک وسیله نقلیه اداره کلان شهر لاس وگاس تردد را در جریان رویداد NV COVID Trace Community activation at the Life Time Athletic در 28 اکتبر 2020 در لاس وگاس ، نوادا مسدود می کند.
یک وسیله نقلیه اداره کلان شهر لاس وگاس تردد را در جریان رویداد NV COVID Trace Community activation at the Life Time Athletic در 28 اکتبر 2020 در لاس وگاس ، نوادا مسدود می کند.
Getty Images برای امتحان Stra

جوزف چاکون ، رئیس پلیس موقت آستین خاطرنشان کرد: “من آن را بحران می نامم زیرا این یک بحران است.” کری روبرتز ، عضو کمیسیون جنایی آستین ، به افزایش 96 درصدی قتل ها اشاره کرد – افزایشی که قبل از رای شورای شهر به حذف میلیون ها نفر از اداره پلیس آغاز شد ، اما به لطف نیروی ضعیف این امر به طور فزاینده ای چالش برانگیز خواهد بود.

کوین لارنس ، مدیر اجرایی اتحادیه پلیس شهرداری تگزاس می گوید ، وقتی آنها به آنجا می رسند ، به احتمال زیاد منتظر حمایت خواهند بود. آنها منابع مورد نیاز برای رسیدگی به وضعیت ، در هر شرایطی را ندارند. ”

طبق این مطالعه ، اداره پلیس آستین در حال حاضر 300 موقعیت افسری قسم خورده دارد. این مطالعه با افزایش 56 درصدی قتلها در همان زمان ارتباط داشت. به همین ترتیب ، شیکاگو افزایش 20 درصدی بازنشستگی و استعفا را ثبت کرد ، که این مطالعه با کاهش کلی 50 درصد دستگیری ها و 52 درصد افزایش قتل ها مرتبط بود.

ویلیام براتون در هفتمین جشن سالانه غذا و شراب شهر نیویورک در باشگاه متروپولیتن در 20 نوامبر 2019 در شهر نیویورک شرکت می کند.
ویلیام براتون در هفتمین جشن سالانه غذا و شراب شهر نیویورک در باشگاه متروپولیتن در 20 نوامبر 2019 در شهر نیویورک شرکت می کند.
پاتریک مک مولان از طریق Getty Image

دموکرات شیکاگو می گوید: “این یک فساکو در سیستم قضایی است.” آلدرمن گفت اوشی مرده استبا توجه به اینکه موضوع پیچیده است. آزادی هزاران جنایتکار را ببینید. وقتی با افسران پلیس در خیابان صحبت می کنم ، بارها و بارها می شنوم که آنها احساس می کنند رهبری شهر و مردم شهر از آنها حمایت نمی کنند. “

اوشی افزود که تعداد مأموران پلیس در این شهر نسبت به دو سال گذشته 1000 نفر کاهش یافته است و دلیل آن را بازنشستگی و کاهش تعداد افرادی که به آکادمی پلیس مراجعه می کنند ، عنوان کرد. پلیس شیکاگو به فاکس نیوز گفت که هیچ اطلاعاتی در مورد تعداد افسران سوگند خورده در مقایسه با سالهای گذشته در اختیار ندارد و منبع اطلاعات را به بخش قانون آزادی اطلاعات هدایت کرد.

برخی از شهرها ، مانند شهر نیویورک – که میزبان بزرگترین نیروی پلیس کشور است – درخواست داده را انجام ندادند یا اطلاعات کاملی ارائه نکردند. LELDF داده ها را از حدود 30 آژانس در سراسر کشور درخواست کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *