گزارش سرشماری ایالات متحده در مورد جمعیت اسپانیایی تباران چه می گوید و برای ارتباطات امروز من چه معنایی دارد

گزارش سرشماری ایالات متحده در مورد جمعیت اسپانیایی تباران چه می گوید و برای ارتباطات امروز من چه معنایی دارد


ماه میراث اسپانیایی هر سال برگزار می شود (15 سپتامبر – 15 اکتبر) برای تجلیل و تجلیل از آمریکایی های اسپانیایی تبار. امسال ، گزارش سرشماری سال 2020 ایالات متحده منتشر شد ، که رشد و تغییرات گسترده در جمعیت اسپانیایی را نشان می دهد ، و همچنین تأیید می کند این کشور تنوع بیشتری پیدا کرده استبه

به دست آوردن اطلاعات ارزشمند از گزارش – از هزینه ها تا ترجیحات زبان – و درک اینکه چگونه جامعه اسپانیایی تبار تحت تأثیر ویروس COVID -19 قرار گرفته است می تواند هنگام توزیع اخبار به این جمعیت مفید باشد.

در اینجا شش نکته مهم اسپانیایی زبان است که هر بازاریابی باید بداند.

1. جمعیت نیست بر اساس مهاجرت

این یک تصور غلط رایج است که مهاجران بیشتر جمعیت اسپانیایی زبان در ایالات متحده را تشکیل می دهند. در سال 2010 ، 74 درصد از اسپانیایی زبانان ساکن در این کشور شهروندان ایالات متحده بودند که در سال 2018 به حدود 80 درصد رسید. در حال حاضر ، چهار نفر از هر 5 اسپانیایی تبار شهروند ایالات متحده هستند. این شامل کسانی است که در ایالات متحده و مناطق آن متولد شده اند ، فرزندان خارج از والدین آمریکایی متولد شده و مهاجرانی که شهروند تابعیت شده اند.

2020 سرشماری نشان می دهد که کل جمعیت اسپانیایی زبانان در ایالات متحده 23 درصد افزایش یافته است، در کل 62.1 میلیونبه در 10 سال گذشته ، 51.1 درصد از کل رشد جمعیت ایالات متحده از جمعیت اسپانیایی تبار بوده است.

تا سال 2019 ، جمعیت 12 ایالت اسپانیایی به حداقل 1 میلیون نفر رسید – آریزونا ، کالیفرنیا ، کلرادو ، فلوریدا ، جورجیا ، ایلینوی ، نیوجرسی ، نیومکزیکو ، نیویورک ، کارولینای شمالی ، پنسیلوانیا و تگزاس.

این اطلاعات جمعیتی تنها یکی از دلایلی است که بسیاری از سازمانها شروع به ایجاد روابط فعال در بخشهای مختلف جامعه اسپانیایی زبان در ایالات متحده کرده اند.

2. مصرف زبان و اخبار

هنگام ارتباط با امروز ، دو تصور غلط عمده وجود دارد لاتینکس توده ها

اولین مورد این است که تنها راه برقراری ارتباط با مخاطبان اسپانیایی زبان در ایالات متحده ، اسپانیایی است.

با هدایت نسل های جوان ، تعداد افراد انگلیسی زبان لاتین در ایالات متحده در حال افزایش است. در سال 2018 ، 71 درصد از افراد لاتین پنج ساله و بالاتر انگلیسی را به خوبی صحبت می کردند ، در حالی که در سال 2000 59 درصد بود. لاتین تبارهای آمریکایی متولد این رشد هستند ، زیرا سهم آنها در این معیار از 81 to به 90 during در این مدت افزایش یافته است.

دومین فرض غلط این است که hsbآمریکایی های شیک فقط اخبار خود را به زبان اسپانیایی مصرف می کنند.

مطابق با مرکز تحقیقات پیوو 82 درصد از محتوای انگلیسی تلویزیون ، چاپ ، رادیو و رسانه های آنلاین استفاده می کنندبه یک خانواده معمولی بیش از 29 ساعت در هفته به تماشای تلویزیون و 13 ساعت در هفته به گوش دادن به رادیو اختصاص می دهد. ناگهان ، رادیو یکی از مطمئن ترین راه ها برای دسترسی به این مصرف کننده استبه

مشابه روندهای اصلی مصرف اخبار ، تعداد تماشاگران روزنامه های اسپانیایی کاهش یافته و بینندگان پخش افزایش یافته استبه به عنوان مثال ، Univision و Telemundo با مخاطبان شبکه و تلویزیون محلی بهتر عمل کردندبه

در Business Wire ، این اعداد دلیل تمرکز ما بر ایجاد روابط با آنها است فهرست گسترده ناشران اسپانیایی زبانبه ما فرصت های کسب و کارها در این بازار رو به رشد را درک می کنیم. با این دسترسی هدفمند ، که شامل ترجمه است ، ما اطمینان می دهیم که رسانه های اسپانیایی می توانند از اخبار شما برای دسترسی به مخاطبان انگلیسی و اسپانیایی استفاده کنند.

برای تیم های ارتباطی ، این نوع داده های مصرف نه تنها راهنمایی هایی را برای مشاهده رسانه ها ارائه می دهد ، بلکه به تصمیم گیری های ایجاد چند رسانه ای نیز کمک می کند. به عنوان مثال ، این داده ها نشان می دهد که تیم های روابط عمومی باید بر ایجاد روابط با رسانه های سمعی و بصری تمرکز کنند. برای انجام موفقیت آمیز این کار ، تیم های روابط عمومی باید ایجاد و ارائه دارایی های ویدئویی ، مانند B-roll ، که به طور خاص برای استفاده از این پخش کننده ها طراحی شده اند را در نظر بگیرند.

چند رسانه ای یک ابزار بسیار مهم در جعبه ابزار ارتباطات چند فرهنگی است. روزنامه نگاران نه تنها درخواست می کنند که قسمت های پوشش را تکمیل کنند ، بلکه تصاویر بصری نیز نیازی به ترجمه ندارند. تصویری مناسب می تواند خوانندگان را وارد داستان شما کند ، روابط ایجاد کند و ارتباطات عمیق تری را در عرض چند ثانیه پس از مشاهده ایجاد کند.

3. قدرت اقتصادی لاتین و مصرف کننده لاتین در آینده

قدرت خرید دلیل اصلی توجه بسیاری از سازمان ها به مخاطبان اسپانیایی زبان است.

قدرت خرید اسپانیایی زبانان در 30 سال گذشته به طور تصاعدی افزایش یافته استکه از 213 میلیارد دلار در سال 1990 به 1.9 تریلیون دلار در سال 2020 رسید. این مقدار 11.1 درصد از کل قدرت خرید ایالات متحده در سال 2020 را به خود اختصاص داده است. این افزایش به افزایش جمعیت ، جمعیت شناسی مطلوب ، فعالیت کارآفرینانه و سطح بالای تحصیلات نسبت داده می شود.

وقتی تیم ها می خواهند مخاطبان اسپانیایی را احیا کنند ، مادران لاتین اغلب اولین مخاطبان هدف هستند. و به دلایل خوب. تا سال 2060 ، انتظار می رود که زنان اسپانیایی 30 درصد از کل زنان زن در ایالات متحده را تشکیل دهند ، که منجر به تغییر قدرت در قدرت اقتصادی آمریکا می شود. مادران لاتین بودن محرکهای اصلی اقتصادی اقتصاد لاتین خرید کنید انرژیبه آن ها هستند مکررا تصمیم گیرندگان کلیدی در تصمیمات خرید خانوار

جمعیت شناسی دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد عبارتند از Latinx Millennials و Gen Zs زیر 25 سال که در حال حاضر تقریباً 50 درصد از کل جمعیت اسپانیایی را نمایندگی می کنند.

هنگام ایجاد یک برنامه ارتباطی برای دسترسی به رسانه های اسپانیایی ، باید پیشنهادات خود را بر اساس مخاطبان خود تنظیم کنید. چیزی که ممکن است برای مادر لاتین جذاب باشد ممکن است با لاتینکس هزاره مطابقت نداشته باشد. بدانید که می خواهید به چه کسانی برسید و سپس پیشنهاد و محتوای خود را بر این اساس بسازید.

4. قدرت رای گیری

گزارش سرشماری سال 2020 ایالات متحده همچنین به تغییر قدرت سیاسی در جمعیت اسپانیایی تبار اشاره می کند. در سال 2020 ، یک عدد رکورد 32 میلیون لاتین تبار آنها واجد شرایط رای دادن بودند ، از 27.3 میلیون در سال 2016 در نتیجه ، اسپانیایی زبان ها در حال حاضر بزرگترین گروه اقلیت نژادی و قومی در رای دهندگان هستند و کمی بیش از 13 درصد از واجدین شرایط را به خود اختصاص می دهند.به از سال 2018 ، دو سوم oواقع شده واجدین شرایط رای دهندگان لاتین آنها از پنج ایالت بودند: کالیفرنیالیونیا (7.9 میلیون) ، تگزاس (5.6 میلیون) ، فلوریدا (3.1 میلیون) ، نیویورک (2.0 میلیون) و آریزونا (1.2 میلیون).

مهم است که تأثیر سیاسی که مادران لاتین امروزه اعمال می کنند ، برجسته شود. قدرت رای دهی Latinas در ایالات متحده بسیار فراتر از آرای فردی آنها است – آنها اغلب نیروی اصلی در تأثیرگذاری بر آرای دوستان و اعضای خانواده هستند.

برای سازمان هایی که تحت تأثیر سیاست های ملی ، ایالتی یا محلی قرار گرفته اند ، یک برنامه سیاست عمومی قوی وجود دارد که توسط مردم محلی پشتیبانی می شود بازار یابی این کمپین می تواند بسیار موفق باشدبه Business Wire این امر را با ارائه طیف وسیعی از روش ها برای دستیابی و تقویت انرژی اسپانیایی ها ساده می کند توده های سیاسیبه

5. تأثیر رسانه های اجتماعی و تلفن همراه

مردم لاتین بویژه در زمان همه گیری به تلفن های همراه خود وصل شده اند. بر اساس گزارش جدید نیلسنو استفاده از لاتین رسانه های اجتماعی ، برنامه های تلفن همراه و سایر پلتفرم های دیجیتالی در میان دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی از نرخ بالاتری نسبت به جمعیت عمومی ایالات متحده برخوردار هستند. به طور متوسط ​​، آنها 27 ساعت در هفته را در برنامه ها و وب سایت ها و بیش از 1 ساعت در هفته را در شبکه های اجتماعی از طریق تلفن هوشمند خود صرف می کنند.

در طول همه گیری همه گیر ، مردم لاتین وابسته به رسانه ها و کانال های اجتماعی برای آموزش ، اطلاع رسانی و سرگرمی شده اند. طبق مطالعه Pew Research 2018 ، 34 درصد احتمالاً از اینستاگرام استفاده می کنند. فیس بوک بدون توجه به نژاد و قومیت همچنان محبوب است و تقریباً 71 درصد از کاربران بزرگسال اینترنت همچنان از این سایت استفاده می کنند.

برای تیم های ارتباطی ، این یک چالش است. با وجود رواج رسانه ها و مصرف اجتماعی ، هر پلتفرم سبک ارتباطی خاص خود را دارد. این یعنی ارتباط دهندگان باید نه تنها انتخاب زبان ، بلکه انتخاب دارایی های چند رسانه ای را برای دستیابی به بالاترین میزان موفقیت در نظر بگیرندبه

هرچه محتوای بیشتری را برای پاسخگویی به نیازهای مخاطبان خاص هر پلتفرم رسانه ای تنظیم کنید ، خبرنگاران راحت تر می توانند داستان خود را برای خوانندگان به اشتراک بگذارند.

برای جذب واقعی این مخاطبان ، ابتدا گوش دهید ، سپس بسترها و گزینه های زبان محلی مورد نیاز برای شنیدن پیام شما را انتخاب کنید. پس از ایجاد ، پیام های خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که طنین انداز شده اند و تحریک نمی کنند.

6. تأثیر COVID-19

همه گیری جهانی کروناویروس همچنان جوامع سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد و هر گونه احساسات موجود از جمعیت شناسی تخصصی باید حداقل در آینده نزدیک در استراتژی های ارتباطی مورد توجه قرار گیرد.

بر اساس گزارش اخیر Pew Research ، حدود نیمی از مردم لاتین می گویند که آنها یا نزدیکانشان در طول COVID-19 با مشکلات سلامتی یا مالی روبرو شده اند. با وجود این ، اکثر آنها به آینده خوشبین هستند. تقریباً دو سوم می گویند بدترین شیوع ویروس کرونا پشت سر کشور است. اکثریت معتقدند که وضعیت مالی آنها طی سال آینده بهبود می یابد.

درک تاثیر COVID-19 بر این جامعه و انتظارات آنها از آینده به معنای فرصت های بیشتر برای ایجاد ارتباطات عمیق تر از طریق ارتباطات است.

نتیجه

گزارش سرشماری آمریکا در سال 2020 ادعا می کند که تغییرات در جمعیت اسپانیایی زبان ها ، سازمان های کنونی را ملزم می کند تا نحوه تعامل با این مخاطبان را تغییر دهند. جمعیت اسپانیایی زبانها در حال افزایش است و توانایی آنها برای رای دادن و هزینه کردن به شکل تصاعدی افزایش یافته است. ارائه اخبار و مطالب به روشها و کانالهایی که بیشترین استفاده را از این جمعیت دارد برای ایجاد ارتباطات اساسی است.

Business Wire بیش از 1600 راه برای دسترسی به مشتریان امروزی اسپانیایی ارائه می دهد. به اسپانیایی و انگلیسی ، Business Wires ترجمه و توزیع شده است LatinoWire بیانیه مطبوعاتی شما را در اختیار مخاطبان اسپانیایی ، اسپانیایی و اسپانیایی در سراسر ایالات متحده قرار می دهد.

میخواهی بیشتر بدانی؟

سند فنی ما را بارگیری کنید ، پنج نکته ضروری برای ارتباط با مخاطبان چند فرهنگی، یا وبینار را تماشا کنیدبه

کلیک اینجا دریابید که چگونه Business Wire می تواند پیام های اصلی شما را به مخاطبان مختلف ارائه دهد.


جدیدترین نکات روابط عمومی ، رسانه ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *