گسترش فاجعه بار جوئی گالو یک معضل یانکی ایجاد می کند

گسترش فاجعه بار جوئی گالو یک معضل یانکی ایجاد می کند


جوی گالو را به برانکس آوردند تا یانکی ها را در این حرکت تقویت کند.

در عوض ، او سوالات بیشتری در مورد آینده خود با تیم ایجاد کرد.

گالو با یک سال دیگر قرارداد دارد ، اما دو ماه اول حضورش در یانکی ها تا حد زیادی ناامیدکننده بود و دقیقاً همان چیزی نبود که هر دو طرف در نظر داشتند وقتی که او در قراردادی از رنجرز در ددلاین به اینجا رسید.

چپ دست ، که پس از دریافت 6.2 میلیون دلار در این فصل واجد شرایط قضاوت است ، سه شنبه شب در یک شکست 6-2 مقابل Red Sox در وایلد کارت AL ، یک حرکت خشن را برای یانکی ها با یک تلاش 0 به 4 انجام داد. بازی در Fenway Park این پایانی مناسب برای گالو بود که در فصل معمولی در 58 بازی برای یانکی ها 0.160 را با 13 دوش خانگی ، 37 پیاده روی ، 88 ضربه و 93 امتیاز در ثانیه (میانگین 100 امتیازی لیگ) به ثمر رساند.

با توجه به این که گالو متهم به تخلف ضعیف است و ممکن است تغییر فصل داشته باشد ، یانکی ها باید تصمیم بگیرند که آیا فکر می کنند او می تواند سال آینده با یک فصل کامل کنار بیاید.

جوی گالو
رابرت سابو

در طول هشت بازی اخیر خود در فصل عادی – دوره افزایش فشار با یانکی ها برای پیروزی در بازیهای حذفی نیاز به برد هرچه بیشتر بازیها داشت – گالو علاوه بر دو دوران حرفه ای ، تنها 23 گل در 23 بازیکن بتمن به ثمر رساند. ناگفته نماند که دو لغزش دفاعی پرهزینه است. یک ضربه عالی در خط پایه سوم باز در مقابل Rays بود که با چهار بازیکن مقابل او بازی می کردند. دیگری انفرادی دیگری بود که روی Dodger در سمت چپ قرار داشت و با استفاده از شیفت ، تخلیه شد.

مبارزات گالو به احتمال زیاد بر تصمیم فیل نوین ، مربی پایه سوم ، برای فرستادن آرون جادج به خانه با موشک Giancarlo Stanton در هیولا سبز در ششم نوبت سه شنبه تأثیر گذاشت. اگر نوین به عنوان داور خدمت می کرد ، یانکی ها دو ورزشکار کرنر با یک گالو داشتند که 3-1 عقب بودند. در عوض ، او با دو اختلاف به دونده دوم تبدیل شد و گالو به سرعت با یک پنجره ضعیف در پشت پایه سوم ، دور را به پایان رساند.

با این حال ، آرون بون سرمربی اواخر سه شنبه شب گفت که از هیچ یک از تصمیمات تیمش ، از جمله پاکسازی گالو پشیمان نیست. یانکی ها قصد داشتند راکت چپ وی تعادل مورد نیاز تیم را تامین کند ، اما زمانی که راکت چپ وی موفق به ارائه بیش از یک بار نشد ، این کار کمتر موثر شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *