گفته می شود بازیگر "کارآگاه واقعی" پس از تلاش کری فوکوناگا برای مجبور کردن او به برهنه شدن علیه قراردادش اخراج شد.

گفته می شود بازیگر “کارآگاه واقعی” پس از تلاش کری فوکوناگا برای مجبور کردن او به برهنه شدن علیه قراردادش اخراج شد.کاری جوجی فوکوناگا ، کارگردان جدیدترین فیلم جیمز باند وقت مرگ نیستگفته می شود که او یکبار از یک بازیگر جوان خواسته تا برخلاف میل خود در قسمتی از فیلم برهنه ظاهر شود کارآگاه واقعی، گزارش جدیدی از هیولا روزانه او می گوید. Raiden Greer ، که در 24 سالگی به عنوان مدرس این برنامه انتخاب شد ، گفت که تحت این بند که هیچ برهنگی وجود ندارد ، با برنامه پر سر و صدا HBO امضا کرد. بعد از اینکه حاضر نشد برهنه ظاهر شود ، از سریال اخراج شد.

هنگامی که فیلمنامه را دریافت کرد ، گریر خاطرنشان کرد که نقش کوچک او شامل رقص است. کمی محتاطانه ، بعد از اینکه متوجه شد ستاره هایی مانند الکساندرا دادداریو قبلاً در برنامه برهنه ظاهر شده اند ، گریر مطمئن شد که مجبور نیست برهنه اجرا کند.

گریر به یاد می آورد: “بنابراین ، من بعداً شروع کردم به پرسیدن ،” برای روشن شدن ، هیچ برهنگی در این نقش دخیل نیست ، درست است؟ ” “من مدام از نماینده و از بازیگران جواب می گرفتم – نه ، اصلا معلوم نمی شود اگر از شما بخواهند که برهنگی را بعد از فاش نشدن تمرین کنید. هیچ سوارکاری وجود نداشت ، هیچ مذاکره ای در این مورد در قرارداد شما وجود نداشت و این اتفاق نمی افتد ، بنابراین دیگر در مورد آن س askingال نکنید زیرا باعث می شود آماتور به نظر برسید. بنابراین ، من می گفتم: “خوب ، من دیگر نگران این موضوع نخواهم بود.”

اما در روز فیلمبرداری در مارس 2013 ، گریر می گوید به تریلر خود رسید تا چیزی پیدا کند که فقط مجموعه ای از کیک ها و یک تنگ برهنه برهنه است که برای پوشیدن او طراحی شده است. پس از درخواست از PA برای گرفتن شخصی به دلیل این که او در پوشیدن لباس هایش بسیار ناراحت بود ، فوکوناگا و تهیه کننده دیگری را برای گفت وگو کنار کشید – و فوراً فوکوناگا را به بازیگر انداخت.

کری در آن لحظه به من گفت: “همه در این نمایش برهنه هستند. همه زنانی که در این نمایش حضور دارند برهنه می روند. گریر گفت: “شخصیت شما استریپر است ، بنابراین شما مجبورید.”

گرچه سرانجام گریر پا به میدان گذاشت ، فوکوناگا اصرار داشت تا در این فیلم برهنه ظاهر شود و مدام سعی می کرد او را دستکاری کند تا نظرش تغییر کند.

او می گوید: “او سعی می کرد تا چیزهای متفاوتی را متقاعد کند که این موضوع چندان مهم نیست.” “او او [was] بسیار خوشمزه خواهد بود ، یا در پس زمینه واقعاً بی اهمیت خواهد بود. من می گفتم: “خوب ، اگر این مقدار کمی است ، چرا او اینقدر اصرار دارد که من این کار را انجام دهم؟” بارها و بارها بدون تکان خوردن بود. “

با بازگشت به تریلر خود ، تهیه کننده دیگری ساعاتی بعد ظاهر شد تا به او اطلاع دهد که شخص دیگری را برای ایفای نقش پیدا کرده اند. او را از برنامه بیرون کردند.

گریر ، که نقش های کوچک بازیگری را بر عهده گرفته است ، می گوید: “این ناامید کننده بود. من احساس بدی داشتم.” داستان ترسناک آمریکایی و Magic Mike XXLبه “شما نمی توانید با مردم طوری رفتار کنید که انگار فقط یک جفت سینه هستید ، این خیلی دردناک است.”

ضمن تبلیغ فیلم جدید باند وقت مرگ نیستفوکوناگا در مورد ایده جدید خود در مورد یک دیدگاه فمینیستی تر از این حق رای گشوده است. او توضیح داد که فیبی والر بریج را برای کمک به اطمینان از “شخصیت های زن” فیلم استخدام کرده است [are] فراتر از وسایل مجازی. “

گریر در مورد دگرگونی فوکوناگا می گوید: “و حالا ، کری اینجا درباره شخصیت های زن خود صحبت می کند – مانند سیلی دیگری است که بارها و بارها به صورت شما می خورد.” “بله ، او حرفه ای درخشان داشت – این برای او ستاره ساز بود و چه اتفاقی برای من افتاد؟ هیچ کس اهمیتی نمی دهد.”

گریر در ادامه گفت که چیزی که شرم آورتر است این واقعیت است که فوکوناگا سعی می کند از بازیگر جوانی که قصد دارد حرفه خود را آغاز کند ، پول بگیرد.

“این عنصر انسانی نبود که برای من بسیار دردناک بود ، شما می توانید فقط به کسی نگاه کنید – دختر کوچکی که کارش را تازه شروع کرده است و نمی خواهد همه چیز را که برهنه است برای یک لحظه نشان دهد. گریر گفت: “و شما نمی توانید بفهمید؟” “او می دانست که نمی خواهد [it] بالای بشقاب او میداند.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *