گلزنان فوتبال اروپا بایرن مونیخ با گل ستاره مسلمان/آرسنال پیروز دربی لندن شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس، در هفته اول رقابت های فوتبال اروپا در آلمان و انگلیس، بایرن مونیخ با یک گل بزرگ مقابل آینتراخت فرانکفورت به پیروزی رسید و آرسنال نیز در دربی لندن پالاس را شکست داد.

در بوندسلیگا، بایرن مونیخ در هفته اول به مصاف آینتراخت فرانکفورت، قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا رفت و با نتیجه 6-1 پیروز شد.

در این دیدار کمش 5، پاور 10، مانه 29، موصلی 35، 83 و گونبری 43 به نمایندگی از شاگردان نگلزمان گل های خود را به ثمر رساندند و تک گل عقاب ها را کولو موانی در دقیقه 64 به ثمر رساند.

اینتراخت فرانکفورت فصل گذشته رنجرز را شکست داد و قهرمان لیگ اروپا شد، بنابراین چهارشنبه در سوپرکاپ اروپا با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا دیدار خواهد کرد.

دیگر بازی های بوندسلیگا از روز شنبه برگزار می شود که مهمترین آنها تقابل لورکوزن با دورتموند در حضور سردار آزمون خواهد بود.

در انگلستان، فصل 2022–2023 با دربی لندن بین آرسنال و کریستال پالاس آغاز شد.

آرسنال که به لطف خرید بازیکنان موثر در مسابقات تدارکاتی عملکرد خوبی داشته است، در هفته اول 2-0 مقابل شاگردان پیت ویرا پیروز شد.

گل های آرسنال را مارتینلی 20 و گوی (گل به خودی) 85 به ثمر رساندند.

دیدارهای لیگ برتر انگلیس در روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می شود که مهمترین بازی آن به ترتیب لیورپول مقابل فولام و منچستریونایتد و منچسترسیتی مقابل برایتون و وستهم خواهد بود.

برنامه هفته گذشته را می توانید اینجا بخوانید.

انتهای پیام/




این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.