در پینترست به اشتراک بگذارید
تصویر از طریق Intuity Medical

ما محصولاتی را که فکر می‌کنیم برای خوانندگان ما مفید هستند، اضافه می‌کنیم. اگر از طریق پیوندهای موجود در این صفحه خرید کنید، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. در اینجا روند ما است.

برای اولین بار، افراد مبتلا به دیابت که نمی خواهند یک دستگاه انگشتی جداگانه و نوارهای آزمایش همراه با گلوکز سنج خود حمل کنند، یک گزینه دارند – با اولین و تنها دستگاه گلوکز سنج خودکار همه کاره در جهان.

این دستگاه POGO Automatic نام دارد که توسط Intuity Medical دره سیلیکون ساخته شده است و در سپتامبر 2021 به طور گسترده در ایالات متحده در دسترس قرار گرفت.

در حالی که هر نوع گلوکز متر سنتی که نیاز به انگشتان دست دارد ممکن است در زمانی که مانیتور مداوم قند (CGM) در حال گسترش است، فناوری جدیدی به نظر نرسد، POGO با یک دکمه یک گزینه جایگزین است که دردسر را برای افرادی که از CGM استفاده نمی کنند کاهش می دهد. . خیلی وقته که اومده

سیستم POGO برای بیش از یک دهه در حال کار بوده است، از جمله بیش از 5 سال از زمانی که برای اولین بار مجوز سازمان غذا و دارو (FDA) را در سال 2016 دریافت کرد. چندین سال دیگر به روز رسانی و متعاقب آن FDA، جمع آوری کمک مالی به طول انجامید. و افزایش تولید برای پیشبرد آن. همه‌گیری COVID-19 نیز راه‌اندازی را برای یک سال دیگر به تعویق انداخت. اما بالاخره برای فروش موجود است.

Emory Anderson مدیر عامل Intuity Medical به DiabetesMine گفت: “بیشتر مترها شما را مجبور می کنند کار را به صورت دستی انجام دهید، اما با POGO Automatic ما همه کارها را انجام می دهیم.” من از قیاس ماشین‌ها استفاده می‌کنم، جایی که وقتی خودروها برای اولین بار در آمریکا معرفی شدند، گیربکس‌های دستی داشتید، اما اکنون آنها عمدتاً گیربکس‌های اتوماتیک هستند. این پتانسیل در اینجا است، با POGO Automatic که اولین دستگاه در کلاس خود است… ما را به یک نوع متفاوت و خودکارتر از گلوکز متر نسبت به قبل می برد.

همه چیز در مورد گلوکز متر اتوماتیک POGO

حمل انگشت سنج سنتی به این معنی است که شما همچنین به یک دستگاه لنگر جداگانه برای فشار دادن انگشت خود و همچنین یک ویال از نوارهای تست نیاز دارید. این بدان معناست که اکثر کاربران نیاز به حمل یک جعبه کامل از لوازم دارند.

از سوی دیگر، POGO، لنسینگ و جمع‌آوری خون را در یک کارتریج 10 تستی منفرد و قابل تعویض ترکیب می‌کند – بنابراین دیگر نیازی به لانست‌های شل یا نوارهای تست نیست.

اندرسون به DiabetesMine می گوید که این راحتی اضافی به حذف موانع برای آزمایش قند خون کمک می کند.

او همچنین به طراحی فراگیر POGO اشاره می کند که از این نظر که هیچ سوزن یا نوار خون آلودی در اطراف یا داخل سطل زباله ندارید، ایمن تر از یک متر سنتی است. او گفت که هیچ تماسی با لوازم استفاده شده وجود ندارد و این باعث می شود محصول ایمن تر باشد.

اکثر مردم هنوز از مانیتورهای گلوکز استفاده می کنند، نه CGM. بیماران انتخاب‌هایی می‌خواهند و هیچ متری مانند این وجود ندارد، به عنوان یک محصول خودکار یک مرحله‌ای.»

در پینترست به اشتراک بگذارید

در اینجا ویژگی های منحصر به فرد POGO Automatic (مخفف “یک بار فشار دهید و بروید!”) آمده است:

 • کوچکتر از آخرین مدل های آیفون امروزی، اما با یک “برآمدگی” اضافی در جلوی پایین
 • دارای یک صفحه نمایش رنگی با نور پس زمینه و یک نور پورت در نزدیکی محل قرارگیری سوزن و نوار
 • از دو باتری قلمی استفاده می کند
 • به کوچکترین اندازه نمونه خون موجود در بازار با 0.25 میکرولیتر نیاز دارد
 • هر کارتریج دارای 10 پورت تست مجزا است که در هر کدام یک لنست و نوار تست داخل آن قرار دارد
 • دارای ویژگی “افزودن خون بیشتر” است که در صورت نیاز به خون بیشتر، 90 ثانیه زمان اضافی را می دهد
 • FDA برای کاربران 13 سال و بالاتر تایید شده است (این شرکت قصد دارد برای سنین پایین تر درخواست برچسب گذاری گسترده تر کند)
 • با نسخه برای بازپرداخت بیمه و همچنین بدون نسخه در داروخانه های خاص در ایالات متحده موجود است.

نحوه استفاده از POGO متر

برای استفاده از این متر:

 • دکمه پاور را فشار دهید تا کارتریج باز شود و در موقعیت آزمایشی جدید بچرخد و به طور خودکار یک سوزن و نوار تازه ایجاد شود.
 • انگشت خود را روی پورت تست گرد با نور آبی قرار دهید و فشار را حس می کند و یک شمارش معکوس کوتاه ظاهر می شود.
 • هنگامی که آزمایش انجام می شود، لانست و نوار بیرون نمی آیند. آنها در سلول آزمایشی خود باقی می مانند، که جمع شده و غیرفعال می شود، بنابراین استفاده مجدد غیرممکن است.
 • پس از انجام تمام 10 آزمایش، کل کارتریج با لنتس ها و نوارهای داخل آن خارج می شود. یک پنجره نشان می دهد که چند آزمایش در کارتریج باقی مانده است و چه زمانی نیاز به تعویض است.
 • متر همیشه تعداد آزمایشات باقی مانده، زمان و تاریخ را نشان می دهد – حتی زمانی که نمایشگر متر خاموش است.

اپلیکیشن الگوها و مربی دیابت

به عنوان بخشی از بسته POGO، متر به طور خودکار توسط بلوتوث به برنامه تلفن همراه Patterns متصل می شود که به صورت رایگان در هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس است.

این برنامه دارای یک صفحه رنگارنگ است که نمودارهای روند را نشان می دهد و یک صفحه نمایش بزرگ از آخرین خوانش قند خون شما. ویژگی های برنامه عبارتند از:

 • می‌توانید قند خون، غذا، انسولین و داده‌های فعالیت و همچنین خلق و خو و سایر جنبه‌های روانی اجتماعی را که ممکن است بر مدیریت دیابت تأثیر بگذارد، ثبت کنید.
 • با قند خون بالا یا پایین، می‌توانید تنظیمات را طوری برنامه‌ریزی کنید که به‌طور خودکار یک هشدار با نکاتی در مورد اقدامات پیشنهادی برای درمان ارسال شود – مانند نوشیدن آبمیوه یا خوردن گلوکز سریع‌الاثر و سپس دوباره آزمایش ۱۵ دقیقه بعد.
 • اگر پاسخ ندهید، همچنین می‌توانید به برنامه Patterns اجازه دهید برای هر مخاطب اضطراری، از جمله عملکرد مکان یاب GPS، هشدار متنی ارسال کند تا بتوانند شما را پیدا کنند.
 • یک پایگاه داده تغذیه گنجانده شده است که از همان سیستم درون برنامه ای استفاده می کند WW.
 • یادآوری‌های متنی و ایمیلی را می‌توان برای مواردی مانند آزمایش مجدد پس از بالا یا پایین تنظیم کرد و گزارش‌های روزانه، هفتگی یا ماهانه را می‌توانید با تیم مراقبت‌های بهداشتی خود به اشتراک بگذارید.
 • این برنامه با سایر دستگاه ها و پلتفرم های داده، از جمله Apple Health، Garmin، FitBit و پلت فرم دستگاه دیابت Glooko ادغام می شود.

الگوها همچنین شامل مربی اختیاری دیابت یک به یک با متخصص مراقبت و آموزش دیابت (DCES) است. این شامل پشتیبانی شخصی و یک برنامه مدیریتی متناسب با نیازهای شما و همچنین ارتباط درون برنامه ای و ارسال پیامک در صورت نیاز است. مربیگری از 25 دلار در ماه شروع می شود و می تواند به لوازم POGO خریداری شده اضافه شود.

درباره الگوها و کوچینگ بیشتر بدانید

POGO متر کجا موجود است؟

از سپتامبر 2021، POGO در داروخانه‌های Walgreens در سراسر کشور در دسترس است و در فروشگاه‌های CVS در سراسر کشور عرضه می‌شود.

در صورت خرید مستقیم از فروشگاه اینترنتی POGO، این متر قابل استفاده مجدد 68 دلار قیمت دارد و یک بسته 5 کارتریج (هر کدام شامل 10 تست) 32 دلار است.

Intuity همچنین یک مدل اشتراک را ارائه می دهد که در آن می توانید تعداد بیشتری کارتریج را بر اساس نیازهای بررسی قند خون خود انتخاب کنید و آن لوازم را می توان هر ماه به خانه شما ارسال کرد.

کنتور اتوماتیک POGO را از اینجا بخرید

مترهای رقابتی

در حال حاضر، POGO تنها متر از نوع خود موجود در ایالات متحده است.

با این حال، برخی ممکن است به یاد داشته باشند که داریو متر به عنوان یک انگشت سنج “همه در یک” نیز تبلیغ می شود، حتی اگر قبل از استفاده از آن باید چندین مرحله را دنبال کنید. اولین بار توسط FDA در سال 2018 پاکسازی شد، داریو متر مستطیلی کوچک حاوی یک پوکر لنست داخلی در پایین دستگاه است و همچنین 25 نوار تست را در ظرف واقع در بالا قرار می دهد. با این حال، برخلاف POGO، هنوز باید قسمت متر را بیرون بیاورید و آن را به گوشی هوشمند خود وصل کنید، و سپس قبل از استفاده از قطعه لنست داریو برای فشار دادن انگشت و ریختن قطره خون، نوار تست را به درستی وارد کنید.

به عبارت دیگر، آن متر حمل تمام اقلام مورد نیاز را آسان می کند، اما همچنان قطعات متمایز هستند که به طور جداگانه استفاده می شوند.

به همین دلیل، اندرسون معتقد است Intuity محصول انقلابی تری دارد.

او به DiabetesMine گفت: «ما تنها کسی هستیم که واقعاً خودکار است. اگر به POGO نگاه کنید، تنها کاری که بیماران باید انجام دهند فشار دادن یک دکمه برای آزمایش قند خون آنها است. با لانست ها یا نوارهای تست، و سپس قرار دادن خون در نوار تست، هیچ مشکلی وجود ندارد. ما داریو را در یک فضا نمی بینیم، زیرا در واقع بیشتر یک طراحی بسته بندی در مقابل یک پیشرفت فناوری است.

چرا POGO اینقدر طول کشید؟

DiabetesMine از زمان اولین نگاه اجمالی ما به مفهوم در سال 2011، توسعه POGO را تماشا کرده است. زمانی که Intuity مجوز اولیه FDA را در سال 2016 به دست آورد، ما شک داشتیم که این محصول هرگز به بازار بیاید.

جالب اینجاست که چیزی که این محصول را تا حد زیادی عقب نگه می دارد، تردید FDA در مورد افرادی بود که بیش از یک بار از لانست استفاده می کنند. در یک مقطع، آژانس فدرال حتی پیشنهاد طبقه‌بندی مجدد لانست‌ها را به منظور نیاز به بازبینی بیشتر نظارتی کرد، اما هرگز محقق نشد.

Intuity سال 2017 را صرف ساخت محصول سازگار با بلوتوث کرد و سرانجام مجوز دوم FDA را دریافت کرد. سپس، آنها پیشرفت‌های بعدی را انجام دادند و در سال 2018 یک تأییدیه نظارتی دیگر دریافت کردند. همراه با این به‌روزرسانی‌ها، Intuity زمان صرف کرد تا فرآیند تولید خود را افزایش دهد و با تجهیزاتی به نام Foxconn ارتباط برقرار کند تا مترها را در مقیاس بزرگ تولید کند. آنها همچنین زمان خود را صرف جمع آوری پول کردند تا برای پرتاب در مقیاس بزرگ آماده شوند.

Intuity راه اندازی محدودی را در اوایل سال 2020 در ایالات متحده آغاز کرد، درست زمانی که همه گیر COVID-19 شروع شد. این امر برنامه های راه اندازی را حتی بیشتر به عقب انداخت و تا سال 2021 بود که این شرکت توانست محصول را به طور کامل برای مشتریان در داروخانه ها و همچنین فروشگاه آنلاین POGO عرضه کند.

آینده Intuity Medical چیست؟

DiabetesMine از تیم اجرایی Intuity در مورد برنامه هایی برای بهبود یا به روز رسانی POGO متر که اکنون در دسترس است، سؤال کرد. دو نکته برجسته بود:

تراشه صدا. در توسعه POGO Automatic، Intuity یک تراشه صوتی برای دستگاه ساخته است تا در نهایت قادر به ارائه فعال سازی صوتی و دستورات باشد. این در نسخه تایید شده فعلی استفاده نمی‌شود، اما اندرسون می‌گوید که فناوری صدا مشکل بزرگی است که آن‌ها می‌خواهند در آینده به آن رسیدگی کنند، زیرا اکثر مترها و دستگاه‌های دیابت تا به امروز به اندازه کافی برای افرادی که عوارض بینایی را تجربه می‌کنند طراحی نشده‌اند.

بیش از 10 کارتریج آزمایشی وقتی از اندرسون در مورد احتمال وجود یک کارتریج با بیش از 10 نوار در داخل سؤال شد، گفت که آنها قبلاً در مورد آن بحث کرده بودند و در مورد آن تصمیم گرفتند. عمدتاً به این دلیل بود که آنها احساس می کردند کوچک و فشرده نگه داشتن متر مهم تر است. مسئله دیگر نسخه ها و بازپرداخت بیمه بود که اغلب به مضرب 50 می رسد. بنابراین، آنها 5 کارتریج را با 10 نوار تست هر کدام در یک ظرف به سبک “پرینگلز کوچک” بسته بندی می کنند.

او گفت: «چیزی که ما واقعاً در طراحی سعی کرده‌ایم انجام دهیم این است که این دستگاه را بسیار قابل حمل کنیم و تشخیص دهیم که بیماران باید در خارج از منزل باشند. ما سعی کردیم ترکیب مناسبی را با این کارتریج یکپارچه و تعدادی آزمایش پیدا کنیم تا همچنان این دستگاه بدون نیاز به یک کیف حمل بزرگ قابل حمل باشد. آنچه ما با 10 آزمایش در هر کارتریج انجام دادیم، کوچک سازی است که پیشرفت بزرگی بوده است.