گوجه فرنگی و رژیم غذایی کاندیدا

گوجه فرنگی که تصور می شد سمی است و فقط برای تزئین تزئین می شود ، امروزه یکی از مهمترین محصولات سبزیجات در جهان است. گوجه فرنگی همیشه بخشی از رژیم غذایی من بوده است زیرا من طرفدار زیادی از سس مارینارا و آب میوه هستم. خوشبختانه گوجه فرنگی در رژیم کاندیدایی که من در حال حاضر از آن پیروی می کنم مجاز است. رژیم غذایی کاندیدا که به عنوان رژیم ضد کاندیدا یا بدون مخمر نیز شناخته می شود ، سنگ بنای درمان یک بیماری پزشکی شناخته شده به نام کاندیدیازیس است. کاندیدیازیس رشد بیش از حد مخمر در بدن است که باعث ایجاد انواع مختلفی از مشکلات بهداشتی به ظاهر غیر مرتبط می شود. تحقیقات نشان می دهد که انواع غذاها و مواد تشکیل دهنده می توانند این وضعیت را تشدید کنند. رژیم کاندیدا به دنبال حذف یا کاهش شدید مصرف این غذاها است.

به نظر می رسد گوجه فرنگی در اکثر بیماران مبتلا به کاندیدیازیس به خوبی تحمل می شود. من فکر می کنم استفاده از گوجه فرنگی به شما امکان می دهد انواع غذاهای خوشمزه را ایجاد کنید ، که در رژیم غذایی که غذاهای زیادی را محدود می کند بسیار مفید است. گوجه فرنگی هم به صورت خام و هم به صورت پخته خوشمزه است ، دلیل دیگری که باعث می شود عنصر اصلی بسیاری از غذاها باشد. گوجه فرنگی جزء اصلی بسیاری از غذاهای مورد علاقه من ایتالیایی و اسپانیایی است. طعم گوجه فرنگی به میزان رسیده بودن و تنوع آن بستگی دارد. انواع گوجه فرنگی موجود در بازار شامل گریپ فروت ، استیک ، گیلاس و آلو است. گوجه فرنگی علاوه بر طعم خوب ، منبع عالی ویتامین A و C ، فولات و پتاسیم است. آنها همچنین منبع عالی لیکوپن هستند ، یک آنتی اکسیدان که از انواع خاصی از سرطان ، به ویژه سرطان پروستات محافظت می کند. اعتقاد بر این است که پختن گوجه فرنگی می تواند سطح لیکوپن را افزایش دهد.

بنابراین چگونه می توانید گوجه فرنگی را در رژیم غذایی کاندیدا قرار دهید؟ گنجاندن گوجه فرنگی در برنامه رژیم غذایی کاندیدا آسان است. می توانید از گوجه فرنگی تازه در دستورهای خود آزادانه استفاده کنید. من از گوجه فرنگی تازه در سالاد استفاده می کنم ، به عنوان سس ساندویچ های بدون مخمر و برای تهیه سس و سرخ کردن بدون مخمر. گاهی اوقات یک دستور غذا نیاز به کنسرو گوجه فرنگی یا رب گوجه فرنگی دارد و جایگزینی گوجه فرنگی تازه کار نمی کند. هنگام انتخاب کنسرو گوجه فرنگی ، حتماً گونه هایی را انتخاب کنید که حاوی اسید سیتریک یا سایر افزودنی ها نیستند که ممکن است برای نامزدها مشکل ایجاد کند. به دنبال محصولات گوجه فرنگی کنسرو شده باشید که فقط حاوی گوجه فرنگی هستند. اگرچه گوجه فرنگی بسیار خوشمزه است و مزایای سلامتی بیشتری دارد ، اما ممکن است برای همه مناسب نباشد. گوجه فرنگی یک عامل شایع آلرژی است. بسیاری از افراد مبتلا به کاندیدیازیس در طول این سالها دچار حساسیت و حساسیت غذایی شده اند و گوجه فرنگی می تواند یکی از آنها باشد. در کل ، من فکر می کنم گوجه فرنگی انتخاب خوبی برای رژیم غذایی کاندیدا است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *