گورستان شهر نیویورک ، یک محوطه آشغال "سرزمین" خود را در نبرد برای مالکیت ایستاده است: کت و شلوار

گورستان شهر نیویورک ، یک محوطه آشغال “سرزمین” خود را در نبرد برای مالکیت ایستاده است: کت و شلوار


مدیران یک گورستان تاریخی شهر می گویند که توسط سگ های زباله در اطراف آن تحت کنترل قرار گرفته است.

گورستان سنت مایکل در کوئینز که در سال 1852 تأسیس شد ، یکی از قدیمی ترین گورستان های شهر و آخرین آرامگاه آهنگساز اسکات جاپلین و بوکسور بزرگ امیل گریفیت است.

قبرستان المهرست شرقی همچنین محل یک نبرد شدید حقوقی با صاحب زباله همسایه تام تیسو است که به روتوایلر اجازه می دهد در 88 هکتار زمین مقدس و عزاداران پرسه بزنند.

سالهاست ، محوطه ضایعات ناشناس ، که فقط در پرونده های دادگاه به عنوان “ABC Corporation” تعیین شده است ، “در الگویی از آزار و اذیت سیستماتیک ، تجاوز و تجاوز به کارکنان ، اموال … و بازدیدکنندگان از سنت مایکل ،” ملکه ها “مشغول بوده است. پرونده دیوان عالی می گوید

در اواخر دهه 1990 ، “حیاط آشغال” اجازه داد بین “24-37” در سد فرود بیاید. [49th Street] و دارایی سنت مایکل ، “در شکایت آمده است.

در این شکایت آمده است که سگهای قراضه از طریق حصار شکسته وارد سنت مایکل می شوند ، “برای رعب و وحشت مشتریان و کارکنان گورستان و اختلال در مراسم تشییع جنازه”.

سنت مایکل در 30 سپتامبر علیه خماری شکایت کرد.
جی سی رایس

سنت مایکل از Tiseo درخواست کرد که حصار شکسته را تعمیر کند یا سگ ها را مهار کند ، اما Tiseo این کار را نکرد. این شکایت ادعا می کند که قبرستان سنت مایکل پیشنهاد تعمیر حصار را با هزینه خود ارائه کرده است ، اما نادیده گرفته شده است.

در این شکایت آمده است که سنت مایکل “چاره ای نداشت” جز ایجاد حصار در املاک خود “برای اطمینان از ایمنی و قداست قبرستان”.

“در مرحله بعد ، Tiseo شروع به تجاوز شدید به املاک سنت مایکل کرد. Tiseo شروع به انباشت و انباشت آوار ، بولدوزر و ساخت سازه های موقت در ملک سنت مایکل کرد.”

روزنامه های دادگاه می گویند: “علیرغم شکایاتی که تیسو آنها را نادیده گرفت ، تیسو به طور سیستماتیک مناطق وسیع تری از سن پترزبورگ را غصب کرد.

قبرستان سنت مایکل ، مردی روی حصاری کار می کند که حیاط قراضه را جدا می کند
در این شکایت آمده است که سنت مایکل “چاره ای نداشت” جز ایجاد حصار در املاک خود “برای اطمینان از ایمنی و قداست قبرستان”.
برنج GC

وقتی مایکل در 30 سپتامبر شکایت کرد ، Tiseo به خواسته خود رسید.

این شکایت تسیو را متهم می کند که قصد دارد زمینی غیرقانونی بین حصار شکسته و حصار جدایی سنت مایکل را تصاحب کند. وکلای قبرستان این هفته از دادگاه حکم گرفتند که هرگونه فعالیتی را تا جلسه دادگاه ماه آینده متوقف کند.

قبرستان سنت مایکل – قبرستانی که هنوز متعلق به کلیسای اسقفی سنت مایکل در منهتن است – دادگاه را ملزم کرد که مرز صحیح بین این دو ملک را تعیین کند و بررسی زمین را ارائه کرد. کلیسا از قاضی می خواهد که به حیاط زباله دستور دهد زمینی را که به آن دست می زنند پاک کند و Tiseo هزینه ها را بپردازد. این دعوی همچنین به دنبال خسارت نامشخص است.

قبرستان سنت مایکل
گورستان سنت مایکل در کوئینز که در سال 1852 تأسیس شد ، یکی از قدیمی ترین قبرستان های این شهر است.
برنج GC

“حصار جداسازی که مشتریان ما نصب کرده بودند برای حفظ امنیت سگ ها بود [away] گرگ نهاس ، وکیل قبرستان ، به پست گفت: … این امر واگذاری اموال یا معادل عملکردی یک منطقه غیرنظامی نبود.

Tiseo برای اظهار نظر قابل دسترسی نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *