گیتس کوین ، کوینسی ویلیامز در برابر تایتان ها تاریخ ساز می شوند

گیتس کوین ، کوینسی ویلیامز در برابر تایتان ها تاریخ ساز می شوند


یک نمایش ، کوئینن ویلیامز در پس زمینه بود که باعث ایجاد هرج و مرج شد. بعد ، برادر بزرگتر کوئینسی ستاره تایتان ها را با درک هنری می بست.

این دو برادر با هم کار کردند تا اطمینان حاصل شود که Jets ورزشگاه MetLife را بدون شکست ترک نکرده است و آنها در این روند تاریخ ساز شدند. آنها اولین جفت برادرانی بودند که در یک بازی برای یک تیم گلی دریافت کردند از زمانی که کیسه ها در سال 1982 به عنوان رسمی رسمی شناخته شد.

“من مادرم را می شناسم [would be] کوئنن درباره مارچیشا گفت که در 12 سالگی بر اثر سرطان درگذشت. “او معتاد است ، فقط بدانید که او اول از همه کیف دارد ، و من سعی می کنم هر هفته کیف بگیرم. این کار کوچک من است.”

وقتی جارد دیویس ، مدافع خط اصلی به دلیل آسیب دیدگی مچ پا در پیش فصل از دست رفت ، جت ها از کوینسی خواستند که امتیازات را از جگوارها کنار بگذارد و برادران بیرمنگام آلا را که در دبیرستان با هم بازی می کردند ، مجدداً متحد کند. مدافع کناری سال سوم در دو بازی اول خوب بازی کرد ، اما یکشنبه فرق کرد. او در سراسر زمین حضور داشته است ، 10 تکل تولید کرده است ، اولین گونی NFL در حرفه خود و دو تکل برای باخت. کوئنن ، که هفت تکل ، دو تکل و یک تکل برای از دست دادن داشت ، در جلو غالب بود.

رایان تنهیل ، مهاجم مرکزی Titans نمی تواند از برادران Quincy و Quinn Williams فرار کند.
رابرت سابو USA Today Sports

کوئنن پس از تولید هفت کیسه از سوی گیتس ، گفت: “بسیار عالی بود زیرا بسیاری از آن چیزی نمی دانند.” او را به عنوان یک فوتبالیست همانطور که هست تصور کنید. برای او رفتن به آنجا و انجام دادن آن و قرار دادن آن روی نوار مانند خودش ، دیدنش شگفت انگیز بود. “

قبل از بازی ، کوئینن و کوئینسی در قالب کمپین NFL و انجمن سرطان آمریکا “Catching Hunt: Intercepting Cancer” با NFL و انجمن سرطان آمریکا ملاقات کردند. سپس آنها با اجرای فوق العاده یاد مادرشان را گرامی داشتند.

این دو نفر به همراه مدافع خطی سی جی موزلی (13 توپ ، 1 گونی) تلاش بی رحمانه ای را در دفاع انجام دادند. یونیتی جت ها را در بازی زود هنگام بازی متفرق و خمیده نگه داشت ، اما در وقت های اضافی شکست نخورد تا تیم اول تیم حفظ شود ، هنگامی که بازیکن سابق جتز ، رندی بولاک ، 49 ثانیه گل زمینی را در ثانیه های آخر از دست داد.

در آخرین دور ، کوینسی بزرگترین بازی خود را ارائه داد و پاس را برای آنتونی ورکرکرز نزدیک خط دروازه شکست. در ابتدا ، به نظر می رسید که پرتاب روی دروازه انجام شده باشد ، اما کوینسی پوشش خوبی داشت و غول ها باید با یک ضربه از زمین کنار بیایند.

کوئن با لبخند گفت: “من با او بزرگ شدم.” “من می دانم چه کاری می تواند انجام دهد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *