یاد بگیرید چگونه غذای خوشمزه بپزید

Hungry Girl 300 Under 300: 300 غذای صبحانه، ناهار و شام کمتر از 300 کالری توسط Lisa Lillien سیصد دستور غذا برای وعده های غذایی با اندازه کامل ارائه می دهد که سالم هستند زیرا خوشمزه هستند. دستور غذاها شامل غذاهای صبحانه، ناهار، و شام به علاوه پیش غذا و غذاهای جانبی است. و نکته مهم اینجاست: هر دستور غذای آسان فقط سیصد کالری یا کمتر دارد! این دستور العمل ها به شما این امکان را می دهد که از لوازم موجود در آشپزخانه خود مانند گلدان و بسته های فویل استفاده کنید. مشتاقانه منتظر کیک های خامه ای خرچنگ بندیکت، ماکارونی و پنیر بال مرغ بوفالو، و سوپ کدو حلوایی بیگ سیب بزرگ باشید.

گوئینت پالترو، هنرپیشه جایزه اسکار، غذاخور مشتاق و مادر دو فرزند، مجموعه ای خوشمزه از دستور العمل ها و عکس های زیبا را در جشن آشپزی برای خانواده در ادای احترام به پدرش با عنوان «دختر پدرم: دستور العمل های خوشمزه و آسان برای جشن خانواده و با هم بودن» به اشتراک می گذارد. به عنوان یک دختر جوان، گوئینت با پدرش، بروس پالترو، آشپزی می‌کرد و غذا می‌خورد، و اشتیاق به غذا در او شکل گرفت که به این باور که آشپزی دست به دست هم می‌دهد، شکل داد. او در کتابش به این موضوع می‌پردازد که چگونه غذای سالم را با خوراکی‌های خوشمزه متعادل می‌کند، چگونه فرزندانش را در آشپزی مشارکت می‌دهد، و نگاهی اجمالی به زندگی خود به عنوان دختر، مادر و همسر ارائه می‌دهد. این کتاب شامل 150 دستور غذا و ایده های غذایی است که خوانندگان را ترغیب می کند تا با کسانی که دوستشان دارند غذاهای خوشمزه بپزند.

هایدی سوانسون در مجموعه دستور العمل های خود هر روز فوق طبیعی: دستور العمل های بسیار دوست داشتنی از آشپزخانه غذاهای طبیعی من به خوانندگان راه آسانی برای خوردن طبیعی و سالم نشان می دهد. سوانسون ما را با غذاهای کمتر فرآوری شده آشنا کرده و به ما یاد داده است که چگونه غذاهای مغذی و با طعم عالی را در رژیم غذایی خود بگنجانیم. این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه با ارائه نزدیک به 100 دستور غذای طبیعی خوشمزه و مفید برای بدن، وعده‌های غذایی را با مواد غذایی بسته بندی کنید. با تصاویر زرق و برق دار، می توانید مشتاقانه منتظر پختن شیرینی پانزانلا، بیسکویت ماست پوسته پوسته، یا گل رز گل شمعدانی باشید. سوانسون باعث می شود غذا خوردن سالم به نظر برسد و احساس راحتی کند.

انجی دادلی در کتاب دستور پخت کیک پاپ: نکات، ترفندها و دستور العمل‌هایی برای بیش از 40 غذای کوچک غیر قابل مقاومت که دنیای دسر را فراگرفته است، یک اسکوپ داخلی را ارائه می‌دهد. از طریق وبلاگ دادلی، کیک پاپ به یک حس بین المللی تبدیل شده است. آیا می خواهید طرز تهیه این کیک های کوچک و بامزه را یاد بگیرید؟ کیک پاپس کتابی برای شماست. از اشکال ساده مانند توپ های تزئین شده تا اشکال جاه طلبانه تر مانند بستنی، کیک های کوچک و حیوانات بچه، این خوراکی های خوشمزه جایگزین مناسبی برای کیک برای هر جشنی هستند. این مجموعه دستور العمل ترفندها و نکات هوشمندانه ای را برای ارائه، تزئین، فرو بردن و آب کردن شکلات ارائه می دهد.

اریک سی وستمن، استفن دی فینی و جف اس وولک تخصص خود را در کتاب خود با نام «اتکینز جدید برای یک شما جدید: رژیم غذایی نهایی برای کاهش وزن و احساس عالی» ترکیب کرده‌اند. این کتاب با ساده‌سازی و رضایت‌بخش‌تر کردن رژیم غذایی سنتی خسته‌شده اتکینز، برداشت جدیدی از آن می‌گیرد. این به شما می آموزد که چگونه یاد بگیرید که چگونه غذاهای سالم بخورید که بدن شما را به ماشین های چربی سوز تبدیل می کند. این با اهداف شما ایجاد شده است، بنابراین به شما امکان می دهد غذاهای سالم و در عین حال خوشمزه را با تعادل و تنوع بخورید. اتکینز جدید به انعطاف پذیری اجازه می دهد تا بتواند بخشی از زندگی پرمشغله شما باقی بماند. پس از گنجاندن این کتاب در زندگی خود، نه تنها از شر پوند خلاص خواهید شد، بلکه می توانید برای همیشه آنها را حفظ کنید.