یانکی ها امیدوارند جردن مونتگومری بتواند هدایت رفت و برگشت رد ساکس را بر عهده بگیرد

یانکی ها امیدوارند جردن مونتگومری بتواند هدایت رفت و برگشت رد ساکس را بر عهده بگیرد


در فصلی از پیچ و خم های وحشی برای یانکی ها ، جردن مونتگومری بی سر و صدا یکی از معدود ثابت ها بوده است.

چپ دست ها فلاش چندانی ندارند ، اما او مطالب زیادی را ارائه می دهد ، و به نظر می رسد همان روز یکشنبه شب با شروع یک فینال سریعی مهم در برابر Red Sox در Fenway Park ، کارهای بیشتری انجام دهد.

آرون بون ، سرمربی تیم ملی شنبه قبل از پیروزی 5-3 یانکی ها گفت: “او به تازگی خود را به عنوان یک بازیکن واقعا خوب در این لیگ معرفی کرده است.” “او از نظر جسمی بالغ تر است و از نظر روحی و عاطفی بالغ تر است. او از تجربه ای که به دست آورده بهره برده است.”

مونتگومری در 23 فصل از 28 بازی شروع کننده ، سه و یا کمتر اجرا کرده است که 3.55 ERA را در پایان سری یکشنبه برگزار می کند. گذشته از غیبت دو هفته ای در ماه آگوست پس از مثبت بودن تست کووید -19 ، این بازیکن 28 ساله هر دور را در حین چرخش شروع کرد در حالی که به یک حضور مداوم در تپه تبدیل شد.

جردن مونتگومری
USA Today Sports

برای دوره ای که سوالات زیادی در پشت ورود گریت کول به فصل وجود داشت ، مونتگومری پاسخی محکم ارائه داد.

مونتگومری پس از شروع نهایی خود ، پس از پیروزی 7-1 مقابل رنجرز در 21 سپتامبر ، گفت: “من واقعاً احساس راحتی می کردم.” من فقط سعی می کنم همان جایی که هستم بمانم. “

مونتگومری که در 10 سپتامبر در مقابل متس یک گشت زنی نادر داشت ، زمانی که در 7 راند (پنج برد) در 3 راند/gave تسلیم شد ، مونگومری با دادن تنها دو راند در 11 ¹/نوبت با 18 ضربه در مقابل اوریولز و رنجرز پاسخ داد.

یکشنبه چالشی بیشتر در برابر حمله بهتری نسبت به رقبای قبلی خود خواهد داشت ، اما مونتگومری در این فصل در برابر Red Sox ثابت قدم بوده است – ارسال 3.63 ERA (نه اجرا در 22 ¹/₃ نوبت) در چهار شروع.

سومین بازیکن یانکی با 3.7 برد مقابل تعویض (در هر مرجع بیس بال) – درست پشت سر گریت کول (5.8) و آرون جودر (5.2) – مونتگومری این شانس را دارد که روز یکشنبه به بالاترین سطح حرفه ای خود برسد. او در سال 2017 155²/نوبت را به عنوان یک بازیکن تازه کار به ثمر رساند ، اما پس از ارائه 75 دور ترکیبی در سه فصل بعدی ، او 149 نوبت/تا اینجای فصل را در نشانه دیگری از قابلیت اطمینان خود جمع کرده است.

بون گفت: “من فکر می کنم او خودش و مجموعه موسیقی خود را درک می کند.” “من فکر می کنم او واقعاً کار خوبی را انجام می دهد تا بفهمد در یک روز چه چیزی برای او بسیار خوب عمل می کند ، زیرا اسلحه دارد. او یک توپ سریع ، یک برش ، یک سینکر و سپس یک منحنی واقعا خوب دارد. [and] تغییر دادن. او واقعاً کار خوبی را انجام می دهد و در اولین دو زوج حرکت می کند و می فهمد که در آن روز چه کار می کرد. واقعا سال خوبی برای ما بود. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *