یوگا برای کاهش پوند

امروزه در آمریکا، اشیا مشکلات وزنی به دلیلی ابدی برای اولویت {در میان} گروه متداولتغییر شده است. آمار به همان اندازه حدودی درگیر کننده به ما می گوید کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند 130 میلیون بزرگ شده (20 ساله هر دو بهتر) اجتناب کرده اند مشکلات افزایش وزن از حداکثر مبارزه کردن می برند. پیامدهای پزشکی مشکلات وزنی باعث تبدیل می شود کدام ممکن است این موضوع باعث اولویت شود. اجزا خطر مشکلات وزنی عبارتند اجتناب کرده اند دیابت، کلسترول خون بالا، بیماری عروق کرونر روده ها، {فشار خون بالا}، سکته مغزی، آرتروز (شرایط تخریب غضروف را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس مفصلی)، آپنه خواب، بیشتر سرطان ها سینه، بیشتر سرطان ها روده غول پیکر، بیشتر سرطان ها آندومتر، بیشتر سرطان ها کلیه، مسائل باردار بودن، قاعدگی. بی نظمی، نشت ادرار، موهای زائد هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناامیدی.

اگرچه این سیستم‌های کاهش پوند فوق العاده مؤثری در آمریکا موجود است، چگونه می‌دانید کدام ممکن است {کدام یک} برای شما ممکن است صحیح است؟ قرص های کاهش پوند کار می کنند، با این حال به طور گسترده متنوع سالمی نیستند. متنوع اجتناب کرده اند این سیستم های کاهش پوند به طور قابل توجهی برای {افرادی که} در محدوده خاصی اجتناب کرده اند مشکلات وزنی قرار دارند طراحی شدند، متعاقباً برای هرکسی صحیح نیستند. عالی این سیستم هدف همراه خود وزن کمتر تأثیرات نامطلوبی بر شخص خاص کدام ممکن است به طور مرضی اضافه وزن است، می‌گذارد، از باید برای شرایط خاص شخصی فوق العاده دردسرساز کار تدریجی. این عواقب ممکن است فوق العاده از حداکثر معادل حمله قلبی هر دو مشکلات تنفسی باشد. علاوه بر این، اگر در مدت زمان کوتاهی وزن کم کنید، کشف نشده خطر افتادگی منافذ و پوست در بدنتان قرار می‌گیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این به طور گسترده در نتیجه ناامیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی معمولاً به آگورافوبیا می‌شود.

همراه خود این همه داده ها آزار دهنده، شخص اضافه وزن کجاست کدام ممکن است برای این سیستم کاهش پوند مراجعه تدریجی؟ یکی موجود است کدام ممکن است برای همه سنین را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزن ها واقعاً کار می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن یوگا است. یوگا عالی انتخاب کاهش پوند آهسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیوسته را حاضر می دهد کدام ممکن است شخص را همراه خود کاهش پوند مفید . اگرچه آنقدر فوری نیست، با این حال ممکن است ابدی باشد.

این سیستم کاهش پوند One Yoga عالی سیستم 5 مرحله ای است کدام ممکن است فوق العاده ترجیح بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج خوبی نیز داشته است. این این سیستم اجتناب کرده اند عالی سری استراتژی های پاکسازی {تشکیل شده است}. اینها عبارتند اجتناب کرده اند Kunjal Kriya کدام ممکن است تمیز کردن شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تازه کردن ریه است، Basti کدام ممکن است پاکسازی روده غول پیکر است، laghu shankha prakshalan، فرآیندی برای تازه کردن تجهیزات گوارش، Bagh کدام ممکن است شناخته شده به عنوان تمرینات ببر نیز شناخته تبدیل می شود، را انتخاب کنید و انتخاب کنید Yoga Asans کدام ممکن است برای ادغام کردن وضعیت جسمی است.

در متنوع اجتناب کرده اند اشیا، شخص مشخص شده در یک واحد ناحیه اصولاً اجتناب کرده اند ناحیه عکس ضرر وزن دارد. برای مثال، وزن عالی نفر قابل انجام است در ناحیه معده شخصی را آرم دهد، در حالی کدام ممکن است وزن عکس قابل انجام است در ناحیه باسن باشد. {در این} شرایط، رژیم کاهش پوند درست یوگا کدام ممکن است در بالا اشاره کردن شد واقعاً حیاتی نیست. یوگا انتخاب هایی را برای افرادی که جستجو در نزدیک کردن به موضوع مشکلات وزنی در مناطق خاص هستند حاضر می دهد.

در ناحیه معده، انتخاب های زیادی معادل لیفت معده، ژست کودک، ژست مهر یوگا را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرکت دریایی آسانا موجود است. برای بازوها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاها، حالت سگ، ژست درختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژست پل را داریم. برای کابینت سینه، یوگا حالت قهرمان، تلنگر ستون فقرات، حالت مثلث را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژست کبرا را حاضر می دهد. برای ران ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید باسن، سلام خورشید، ژست یک بار دیگر سگ، ژست آزاد کردن باد باکلاس، را انتخاب کنید و انتخاب کنید نثر زاویه را داریم.

اینها تنها تعدادی از راه رفع برگزیده شده هستند کدام ممکن است یوگا به اشخاص حقیقی دارای مشکلات وزنی هر دو مشکلات وزن حاضر می دهد. در گذشته اجتناب کرده اند اینکه واقعاً آن را انجام دهید، موضوع را عمیقاً تحقیق کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه زمان ها همراه خود دکتر خانوار شخصی مراجعه به کنید.