یک افسر پلیس که در جریان تیراندازی در مدرسه پارکلند مخفی شد تا به جرم رها شدن محاکمه شودبه گفته قاضی ، پلیس مدرسه فلوریدا که در جریان تیراندازی دسته جمعی در دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس در پارکلند مخفی شده بود به جرم سهل انگاری محاکمه می شود.

اسکاتلند پترسون ، معاون سابق شهرستان بروارد ، 58 ساله ، به اتهام بی توجهی به کودکان به اتهام خارج شدن از مدرسه محاکمه می شود در حالی که 17 نفر – از جمله 14 دانش آموز – در 14 فوریه 2018 در داخل خانه کشته شدند.

تصاویر مربوط به روز تیراندازی دسته جمعی نشان می دهد که پترسون پشت دیوار بیرون مدرسه فرار می کند و صدای تیراندازی در داخل به صدا در می آید.

او سال بعد به دلیل بی توجهی به وظیفه خود اخراج شد و بعداً دستگیر و متهم شد.

این هفته در دادگاه به قاضی گفت که در آن زمان بهترین کار را انجام داده است.

پترسون مدعی شد: “من هیچ کاری در آنجا انجام ندادم تا بتوانم به بچه های حاضر در صحنه آسیب برسانم.” “من با اطلاعات خود بهترین کار را کردم.”

او گفت: “من هرگز آن روز را فراموش نمی کنم.” “می دانید ، نه تنها کودکان مردند. دوستانی دارم که فوت کرده اند. و من هرگز لحظه ای نمی نشستم و اجازه می دادم کسی بمیرد ، زیرا می دانستم حیوان در آن ساختمان است. هرگز “.

وکلای پترسون استدلال کردند که قانون بی توجهی کودکان در ایالت ، که برای رسیدگی به رفتار مراقبین طراحی شده است ، نباید در مورد پترسون اعمال شود.

اما دادستان ها منکر این هستند که افسران منابع مدارس به عنوان مراقبان در نظر گرفته می شوند.

روز پنجشنبه ، قاضی بخش بروارد ، مارتین فین ، تصمیم گرفت که هیئت منصفه این تصمیم را خواهد گرفت و دستور داد پرونده به دادگاه برود.

نیکلاس کروز ، دانش آموز سابق این مدرسه ، در صورت محکومیت تیراندازی که منجر به مجروح شدن 17 دانش آموز و کارمند دیگر شد ، با مجازات اعدام روبرو است.

با موضوعات نامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *