یک زوج میشیگان پس از واکسیناسیون به کووید -19 در حالی که دستان یکدیگر را گرفته بودند ، جان خود را از دست دادند

یک زوج میشیگان پس از واکسیناسیون به کووید -19 در حالی که دستان یکدیگر را گرفته بودند ، جان خود را از دست دادند


به گفته دختر آنها ، یک زوج میشیگان کاملاً واکسینه شده بر اثر COVID-19 در فاصله کمتر از یک دقیقه در حالی که دستان یکدیگر را گرفته بودند درگذشت.

فاکس 17 گزارش داد که کال دانهام ، 59 ساله و همسرش لیندا ، 66 ساله ، ساکن گرند رپیدز ، که هر دو از نظر سلامتی از قبل بیماری داشتند ، در این ماه در یک سفر کمپینگ خانوادگی احساس بیماری کردند.

“[My dad] او قبل از سفر کمپینگ خانوادگی ما با من تماس گرفت و گفت حالش خوب نیست اما فکر می کند این درست مثل سینوس است و [Linda] دختر آنها سارا دانهام به خروجی گفت: “این سرماخوردگی من را سرد کرد.”

روز سوم آنها مرا بیدار کردند و گفتند: “ما باید برویم چون حالمان خوب نیست. بنابراین همه آنها را جمع کردم و رفتم.

ظرف چند روز ، شرایط آنها بدتر شد و به دستگاه تنفسی وصل شدند. روز دوشنبه ، آنها پس از برداشته شدن دستگاههای پشتیبانی زندگی جان خود را از دست دادند – کال ساعت 11:07 صبح و لیندا کمتر از یک دقیقه بعد.

آنها دست یکدیگر را گرفتند و همزمان با یکدیگر مردند.

مشخص نیست که شوهر در چه شرایطی زندگی می کرده است که ممکن است باعث مرگ آنها شده باشد.
برگه خانوادگی

“او همیشه شوخی می کرد و می گفت:” خوب ، قبل از من برو ، من قول می دهم. سارا به فاکس 17 گفت: “واقعاً ، انگار واقعاً پشت سر او بود.”

او می گوید: “عشقی که آنها بعد از ازدواج قبلی با هم پیدا کردند فوق العاده است.” “آنها افرادی بودند که من فقط به آنها نگاه می کردم و من می گفتم:” من می خواهم اینطور پیر شوم ، من این عشق را می خواهم وقتی که من اینقدر پیر هستم. “

دختر داغدار همچنین ابراز ناامیدی کرد که بسیاری از مردم حشره کش را جدی نمی گیرند.

کال و لیندا دانهام
این زوج پس از بیماری مجبور به بازگشت زودهنگام از کمپینگ شدند.
سایت شبکه اجتماعی فیس بوک

“من عصبانی هستم زیرا بسیاری از مردم می گویند:” اگر به COVID مبتلا شوم ، به COVID مبتلا می شوم ، این همان چیزی است که وجود دارد. “نه ، اینطور نیست.

“این می تواند هر کسی باشد – هر کسی می تواند باشد. آنها همه کارها را درست انجام دادند ، همه چیز را برای پروتکل آنطور که باید انجام شد انجام دادند.”

هنوز مشخص نیست مشکلات بهداشتی این زوج چیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *