یک چرخ و فلک نوظهور به میدان تایمز می رسد


در سال های اخیر ، مسخره شدن برخی از افراد محلی برای تمسخر میدان تایمز به دلیل “دیزنی فید“اما آیا واقعاً می توان آن را با یک مرکز تفریحی دیزنی بدون چرخ و فلک عجیب و غریب مقایسه کرد؟ حتی لندن دارای چرخ هزاره در ساحل جنوبی رود تیمز است تا تصادف کند! اما هفته آینده تبدیل به ملک دیزنی کامل خواهد شد ، هنگام نصب یک چرخ بازکن در قلب میدان تایمز.

چرخ تایمز اسکوئر که حدود 110 فوت ارتفاع دارد (یا حدود 11 طبقه ارتفاع دارد) هر روز بین 24 اوت تا 12 سپتامبر هر روز بین ظهر تا نیمه شب به مدت 12 دقیقه پیاده روی باز خواهد بود. این خیابان در غرب میدان دافی در برادوی بین خیابانهای 47 و غرب 48 و غرب واقع خواهد شد و شامل قیمتهای معتبر در میدان تایمز است. هزینه بلیط برای کودکان 15 دلار ، برای بزرگسالان 20 دلار و برای افرادی که می خواهند رتبه های بعدی را از دست بدهند 35 دلار است و می توان آنها را از اینجا خریداری کرد.

سازمان دهندگان می نویسند: “چرخ میدان تایمز یک تجربه منحصر به فرد در وسط میدان تایمز در شهر نیویورک است.” “ما یک چرخ و فلک عظیم الجثه به ارتفاع 110 فوت بلند کرده ایم که تقاطع جهان را مانند گذشته نشان می دهد. هنگامی که از ارتفاع بیلبوردهای دیدنی 110 پا بالا می روید ، یک بار اضافی حسی میلیاردها پیکسل را تجربه کنید.” آنها همچنین اظهار می دارند که چرخ “در نظر گرفته شده است که به عنوان شماره 1 در جهان برای اتومبیل ها جذب شود!”

ویتو برونو ، که شرکت بروکلین AMPM Entertainment Concepts پشت این پروژه است ، به نیویورک پست گفت که ماه ها پیش درباره این ایده به اتحادیه تایمز اسکوئر مراجعه کرده بود به این امید که شادی را به محله برگرداند ، جایی که مشاغل محلی در میان عدم بازگشت به مشکل برخورده اند. کارمندان اداری ، در زمان همه گیری.

او به پست گفت: “شهر به چیزی سرگرم کننده ، شاد و نوستالژیک نیاز دارد تا شما را به دوران کودکی بازگرداند.”

در مورد اینکه چه کسی ممکن است ابتدا به خلبان برسد ، برونو به W42st گفت که امیدوار است شهردار زودتر از موعد آماده شود: “من کنجکاو هستم که بدانم اولین سوار کیست. می شنوم شهردار می آید پایین. ممکن است اولین سواری را بخواهید. برخی از افراد مشهور ممکن است اولین سوار شدن را بخواهند. باید ببینیم چه کسی ابتدا به اینجا می رسد. “

این از نظر فنی اولین چرخ و فلک در تاریخ میدان تایمز نیست: یکی در 1946 در آنجا برای کمک به راهپیمایی دیم ساخته شد و اخیراً یک چرخ 65 فوت در فروشگاه Toys R Us در برادوی بین غرب 44 و غرب قرار داشت. 45. خیابانهایی که در سال 2015 بسته شدند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *