۲۲۵ بیمار جدید کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شدند.


به گزارش خبرگزاري فارس، به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، علي احمدي امروز گفت: طي 24 ساعت گذشته 378 بيمار با علائم كرونا در مراكز بهداشتي و درماني سرپايي و بيمارستاني ويزيت شده است. استان که از این تعداد 39 بیمار با علائم مشکوک این بیماری در بیمارستان بستری هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: طی 24 ساعت گذشته 187 بیمار در بخش سرپایی و 38 بیمار مبتلا به کووید 19 در مراکز بیمارستانی استان مثبت شدند. .

احمدی با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر کرونا در استان رخ نداده است، افزود: در حال حاضر 166 بیمار مثبت و مشکوک به کرونا در مراکز بهداشتی درمانی استان تحت درمان هستند که از این تعداد 127 نفر مثبت هستند. بقیه منتظر نتایج آزمایش هستند تا بیماری خود را رد یا تایید کنند.

وی گفت: طی 24 ساعت گذشته 378 بیمار در مراکز درمانی و بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان علائم کرونا را نشان داده اند که 39 بیمار نیز در مراکز درمانی بستری شده اند.

رئیس مرکز بهداشت استان گفت: در حال حاضر 8 بیمار با حال عمومی وخیم و نسبتاً بد در بخش های ویژه مراکز بهداشتی درمانی استان تحت درمان هستند.

احمدی تصریح کرد: در حال حاضر از نظر شیوع بیماری کرونا شهرستان های بروجن، سومان، شهرکرد، اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در سطح قرمز، شهرستان های بن در سطح نارنجی و شهرستان های لردیگان و خانمرزا قرار دارند. در سطح نارنجی هستند وضعیت زرد

انتهای پیام/68038
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.