10+ بهترین راهکارها برای پنهان کردن شکم در زمانی که کوچک و کوچک هستید


افشای AFFILIATE: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما برای خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

هرکسی روش متفاوتی برای پنهان کردن شکم خود دارد ، اما وقتی شما منحنی و کوچک هستید چه اتفاقی می افتد؟ کاورهای شکم معمولاً برای افراد کوتاه قد بسیار بلند هستند. در اینجا بیش از 10 کلاه برای پنهان کردن شکم در حالت خمیده و کوچک وجود دارد.

نکات منحنی برای سبک کوچک: 10 تاپ برای دختران کوچک

برای آن دسته از ما که فیگورهای منحنی کوچکی داریم ، یافتن بالای آن می تواند یک سفر باشد. بهترین تاپ ها آنهایی هستند که بدون تنگ بودن کاملاً مناسب هستند. این منحنی های شما را با تمام شکوه خود نشان می دهد.

برای زنانی که سایزهای بزرگتر می پوشند یا شبیه ساعت شنی هستند ، حتماً چندین مدل را امتحان کنید تا استایلی را انتخاب کنید که هم با اندام و هم با شخصیت شما سازگار باشد.

برای بسیاری از زنان خرید لباس کار دشواری است زیرا تنوع زیادی در مورد اشکال ما وجود ندارد.

با این اوصاف ، اگر به دنبال چیزی با اندازه کوتاه هستید اما نمی خواهید همه منحنی ها ظاهر شوند ، سراغ شلوارهای جین با کمر بلند بروید. اینها آنقدر بالا می روند که همه چیز پنهان می شود در حالی که وسایلی با شلوار جین دارید.

یقه زن منحنی کوچک

برای جلب توجه شکم به عنوان یک زن کوچک منحنی ، باید یقه های مناسب را انتخاب کنید که از شکم دور باشد.

بهترین رخ برای زنان کوچک با انحنا ، یقه نوک تیز ، یقه شکاف یا شکاف و کلاه گردن مربع شکل است.

چاپ و نوار

وقتی کوچک هستید ، می خواهید از خطوط افقی و چاپهای بزرگ اجتناب کنید. چاپ های کوچک و نوارهای عمودی را انتخاب کنید تا چشم را فریب داده و ناحیه شکم را لغزاند.

کت و شلوار دامن میدی تابستانی

تی شرت هایی با یقه V

یقه V راهی عالی برای بلندتر و لاغرتر به نظر رسیدن است. آنها همچنین فضا را در یقه ایجاد می کنند ، بنابراین توجه را جلب نمی کنید. حتماً آن را با شلوار جین یا شورت کمر بلند بپوشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

همچنین می توانید با افزودن گوشواره به شکم توجه کنید.

تاپ های گردنی CeCe با vneck یک انتخاب عالی برای خانم های کوچک منحنی است زیرا بدن را از بین می برند و از چسبیدن به آن قدردانی می کنند.

اسکوپ بالا

تی شرت های یقه گرد

با این افزودنی جدید به کمد خود احساس می کنید یک میلیون دلار احساس می کنید. قسمت بالای گردن در ناحیه اطراف قفسه سینه و شانه ها فضایی ایجاد می کند و باعث افزایش فوری قد می شود که باعث می شود بالاتر از سایرین شناور باشد. این جنبه به دلیل داشتن تعادل برای همه انواع بدن مسخره است.

بالای گردن شما می تواند با از بین بردن مقداری فشار از قفسه سینه به بلندتر و لاغرتر دیده شدن کمک کند.

عدم وجود تنگ شدن در ناحیه گردن ، تنفس بر روی لباس تنگ را آسان می کند ، مانند لباس هایی که دکمه های آن بسته است ، که به دلیل سهولت و تطبیق پذیری آنها بسیار مشهور است ، اما اغلب به دلیل طراحی محدود لباس ، تنفس را مشکل می کند.

اکثر کلاهک هایی که من دارم و دارای گردن U شکل هستند از مواد الاستیک ساخته شده اند. آنها را در شلوارهایی مانند شلوار جین کمر بلند ، دامن تنگ یا شورت کوتاه بپوشید.

تاپ های گردن مربع شکل

شما می توانید یک ناحیه گردن باز خوب با کلاه های گردن مربعی ایجاد کنید که بدن شما را بلند کرده و شما را بلندتر ، نازک تر و زیبا تر نشان دهد.

تاپ ها با دامن بریده می شوند

تاپ ها را برش دهید

یک پیراهن کوتاه بدون نیاز به خرید در قسمت کوچک ، تبدیل به یک پیراهن زیبا برای بچه ها می شود. بسیار شگفت انگیز است!

به عنوان یک زن کوچک و خمیده ، می توانید یک تاپ کوتاه بپوشید که لزوماً بریده به نظر نمی رسد یا به صورت نیمه رانده به نظر نمی رسد.

اگر یک شلوار کوتاه با شلوارهای دور کمر مانند شلوار جین ، شلوارک ، شلوار جین و دامن می پوشید ، بدون برش تنه کمرتان را می بندید. خیلی زیباست!

موارد مورد علاقه من از Target هستند – پنج دلار است ، اما ارزش پول آن روزهایی را دارد که من فقط یک چیز ساده روی بدن می خواهم ، حتی اگر با ترجیحات سبک من مطابقت داشته باشد.

بالا با کمربند

بالا با کمر یا کمربندهای ساختاری توجه را به کمر کوچک جلب می کند و باعث می شود نازک تر به نظر برسد.

با برداشتن حلقه های کوچک که شامل درپوش است ، می توانید محل نوار چسب را انتخاب کنید. کمر طبیعی یا کوچکترین قسمت کمرتان را انتخاب کنید.

می پیچد

توصیه های اصلی من برای خانم های خمیده و کوچک این است که از استتار بالا در ناحیه شکم استفاده کنند.

شما می توانید یک بسته بندی واقعی را از یک بسته بندی اضافی که یک جعبه جعلی است انتخاب کنید. هدف شما هنگام انتخاب این نوع تاپ ها این است که پارچه شکم را پنهان کند. اگر بافت چسبیده یا توجه بیشتری را به شکم جلب کرد ، آن را کنار بگذارید.

بالای سر پپلوم

هنگام انتخاب تاپلپلوم برای یک زن کوچک با انحنا ، می خواهید از کسانی که کمر امپراتوری دارند اجتناب کنید. شما می خواهید pepleum از کوچکترین قسمت کمر شروع شود تا چشم را به آن قسمت از بدن بکشد.

کامپلاژ peplum ناحیه شکم را وادار می کند که مردم فکر کنند این فقط یک جزئیات طراحی است.

کت و شلوار بدن

هنگامی که شکم بزرگی دارید ، پوشیدن کت و شلواری که شما را در کنار هم نگه می دارد و به عنوان مدل لباس عمل می کند به شما کمک می کند تا روی کاپ کیک یا برآمدگی را صاف کنید.

برترین ها برای اجتناب

اگر می خواهید برای شکم بزرگ لباس های چاپلوسی پیدا کنید ، مطمئن شوید که قطعات حجیم را در ناحیه شکم خود حمل نکنید.

شما نمی خواهید حجم بیشتری با جیب یا تزئینات دیگر در این منطقه ایجاد کنید ، زیرا فقط شکم شما را بیشتر می کند.

همچنین ، تاپ های خیلی گشاد برای زنان کوچک با شکم بزرگ یا شکم که می خواهند خود را پنهان کنند ، انتخاب مناسبی نیست. آنها به جای پنهان کردن ، مقدار بیشتری اضافه می کنند.

از کمربندهای امپراتوری به ویژه خودداری کنید زیرا آنها توجه بیشتری را به ناحیه شکم جلب می کنند و توجه را به آن جلب می کنند. هنگامی که قسمت بالایی در بالا سفت می شود و سپس درست زیر ناحیه قفسه سینه بیرون می آید ، به نظر می رسد که معده به خوبی از خط سینه شروع می شود. انتخاب خوبی نیست.

چگونه یک یقه یقه بلند بپوشیم؟

اگر فرم ساعت شنی دارید ، از گردن و یقه بلند دلسرد نشوید. یک گردنبند بلند با این پیراهن ها امتحان کنید تا ببینید آیا آنها را نگه می دارید. من در آینده دیگر چنین تاپ هایی نخریدم ، اما لطفاً امروز کمد لباس را تمیز نکنید. 🙂

کدام بالایی را بیشتر دوست دارید؟

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *