15 نمایش صوتی تلاوت قرآن رونمایی می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، فخرالدین علیزاده فعال فرهنگی و قرآنی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بازی یکی از راه های یادگیری است که بچه ها از آن استقبال زیادی می کنند و برای بچه ها موضوع مهمی است و فهمیده می شود. در قرآن به بازی کودکان نیز اشاره شده است، تصمیم گرفتم از این توانایی برای آموزش قرآن به کودکان و نوجوانان استفاده کنم و تا کنون این کار بازخورد خوبی داشته است.

وی که از معلمان با سابقه تعلیم و تربیت و مبتکر شیوه نوین آموزش قرآن است، افزود: کلاس های آموزشی که برگزار می کنیم نه تنها دانش آموزان بلکه مربیان مهدکودک ها و دبستان ها نیز حضور دارند. آنها این کار را انجام می دهند تا بتوانند آگاهی خود را افزایش دهند و از این روش برای آموزش بهتر قرآن به دانش آموزان در مدارس استفاده کنند.

این شخصیت فعال فرهنگی و قرآنی گفت: این آموزش با برگزاری 18 دوره و هر بار یک بازی برای دانش آموزان انجام می شود. این آموزش ها در سراسر کشور انجام می شود و مربیان مربوطه با استفاده از این 18 روش ابتکاری توسط من به افراد زیادی آموزش می دهند.

علیزاده گفت: با همکاری سرکار خانم رزیتا دغلاو نژاد و یک موسسه قرآنی و فرهنگی تصمیم داریم 15 درام صوتی آموزشی بازی های تلاوت قرآن را از شبکه های سراسری و قرآنی پخش کنیم. این پروژه در حال تدوین است. و پس از طی مراحل تولید منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که فخرالدین علیزاده معروف به «عمو فخر» است که اولین خالق بازی های قرآن خوانی در ایران به شمار می رود. وی به آموزش روخوانی قرآن با املای سه گانه، عربی، فارسی و حروف کوچک با روش ها و روش های جذاب با استفاده از فلش کارت، پنل های قرآنی و داستان های صوتی می پردازد.

انتهای پیام/78030
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.