16 سالم ترین تنقلات خریداری شده در فروشگاه


همانطور که برای فصل بازگشت به مدرسه آماده می شویم و به دفتر باز می گردیم ، چیزی در ذهن داریم: میان وعده های سالم. بیایید واقعی باشیم: میان وعده های سالم زبان دوست داشتنی ما هستند. و اگر مایل به اشتراک گذاری هستید ، ما شرط می بندیم که قلب (و شکم) همه همکاران خود را به دست آورید. میان وعده های سالم علاوه بر خوشمزه بودن می توانند مانند آن عمل کنند سوخت مغز و مواد مغذی مورد نیاز ما را برای تمرکز ، الهام بخش و پرانرژی در هنگام کار یا مطالعه فراهم می کند. اما دانستن اینکه کدام میان وعده ها واقعاً سالم در فروشگاه خریداری می شوند دشوار است ، در حالی که به نظر می رسد همه غذاهای بسته بندی شده دارای برچسب “سالم” هستند. گول نخورید: برچسب های بدون گلوتن ، سازگار با کتو یا گیاهخواری لزوماً نشان دهنده تنقلات سالم در فروشگاه نیست.

بنابراین چگونه می دانید سالم ترین تنقلات موجود در فروشگاه کدام است؟ ما همه چیزهایی را که باید بدانید با راهنمای بدون استرس برای سالم ترین تنقلات خریداری شده در فروشگاه ، تجزیه می کنیم. بازگشت شما به دفتر و کلاس درس بسیار آسان تر (و خوشمزه تر) است.

آیا میان وعده سالم است؟

خبر خوب: هنگام تنقلات هوشیار، آگاه و دستیابی به انتخاب های مغذی ، میان وعده می تواند یک افزودنی سالم برای هر برنامه غذایی باشد.

افزایش روزه داری متناوب باعث تنقلات بدی برای میان وعده ها شده است ، اما مهم است که به یاد داشته باشید که برنامه غذایی سالم از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اگر عاشق یک میان وعده هستید ، در مورد یافتن گزینه های سالم است که از اهداف سلامتی و تناسب اندام شما پشتیبانی می کند. همچنین ، میان وعده های سالم همیشه در زمان نیاز وجود دارند (فکر کنید: هوس گرسنگی نیم روزه ، سوخت گیری بعد از تمرین، ه لقمه های شبانه)

میان وعده ها حتی می توانند به پشتیبانی کمک کنند کاهش وزن اهداف حمایت از قند خون و از مصرف زیاد خودداری کنید. بنابراین تا زمانی که هوشمند خرید می کنید و به بدن خود گوش می دهید ، میان وعده هایی که در فروشگاه خریداری می کنید می تواند شما را سیر ، تغذیه و بخشی جدایی ناپذیر از رژیم متعادل نگه دارد.

در میان وعده های سالم به دنبال چه چیزی باشیم

خرید پرتاب های سالم در راهروهای مواد غذایی آسان نیست. بنابراین ، ما یک راز را برای شما باز می گذاریم: اگر می خواهید بدانید چگونه سالم ترین ساندویچ هایی را که در فروشگاه خریداری می کنید پیدا کنید ، با برچسب مواد تشکیل دهنده شروع کنید. تاکتیک های بازاریابی (نگران کننده) در گمراه کردن مصرف کنندگان با برچسب ، شکایت و بسته بندی زیبا خوب است. اما ، برچسب مواد تشکیل دهنده همیشه حقیقت را در مورد مواد ناسالم یا پنهان نشان می دهد.

موادی که باید اجتناب شود

هنگام جستجوی میان وعده های سالم خریداری شده ، از مواد مصنوعی ، غذاهای فرآوری شده و مواد پرکننده اجتناب کنید. به یاد داشته باشید ، این مواد می توانند حیله گر باشند ، با نام های مختلف. در حقیقت ، بیش از 50 نام برای قندهای حیله گر وجود دارد (برخی حتی می گویند 250 عدد وجود دارد) – وای راست میگی

در اینجا برخی از افزودنی های رایج و اجزای ناسالم که باید از آنها اجتناب کنید ذکر شده است:

  • روغن ها یا چربی های ترانس هیدروژنه
  • طعم و رنگ مصنوعی
  • روغن های فرآوری شده و التهابی مانند کلزا یا ذرت
  • گندم غنی شده

مواد مورد نیاز شما

وقتی صحبت از میان وعده های سالم خریداری شده در فروشگاه می شود ، هرچه مواد کمتری باشد ، بهتر است. به دنبال موادی باشید که در طبیعی ترین حالت خود هستند (به عنوان مثال ، غذاهای کامل واقعی!) به عنوان یک قاعده کلی ، همیشه باید بتوانید مواد موجود در برچسب را تلفظ کرده و تشخیص دهید. در غیر این صورت ، احتمالاً سالم ترین میان وعده ای نیست که در فروشگاه خریداری شده است.

اگر فهرست مواد مورد بررسی قرار گرفت ، به برچسب تغذیه بروید. نسبت متعادل از درشت مغذی ها ایده آل است. به دنبال غذاهایی باشید که از نظر پروتئین و فیبر غنی تر و از نظر قند کمتر هستند. کربوهیدرات های تمیز و چربی های سالم نیز عالی هستند. اگر میان وعده ای که انتخاب می کنید شامل شکر است ، مطمئن شوید که از قندهای طبیعی (مانند میوه ، عسل یا شربت افرا) تهیه شده است.

خوشبختانه مارک های زیادی با مواد تمیز وجود دارد که خرید اسنک های سالم را آسان می کند. پیش از این ، ما 16 میان وعده سالم خریداری شده در فروشگاه را تقسیم می کنیم که بر اساس دسته بندی ساندویچ تقسیم می شوند.

میان وعده هایی که در فروشگاه ماست و صبحانه خریداری می شوند

جو دوسر شبانه

وقتی میان وعده سالم مزه دسر می دهد ، برای ما بله است. یک فنجان جو دوسر شبانه این تنها چیزی است که می خواهید در یک میان وعده سالم خریداری شده در فروشگاه و سپس آن را میل کنید. حداقل مواد تشکیل دهنده ، بدون مواد پرکننده یا غذاهای فرآوری شده و تعادل کامل درشت مغذی ها.

اوه ، و آیا ما اشاره کردیم که آنها طعم دسر دارند؟ به طور جدی. طعم هایی مانند بلوبری وحشی ، قهوه نارگیل (مورد علاقه ما) ، عسل ترد ، شکلات تلخ و موارد دیگر. این میان وعده سالم که در فروشگاه خریداری می شود در قسمت یخچال یافت می شود (زیرا ما آنطور که دوست داریم هیچ گونه نگهدارنده ای وجود ندارد).

مفاد ایسلندی ماست Skyr

برخلاف ماست با طعم معمولی ، ماست به سبک Skyr حاوی پروتئین بیشتر و قند کمتری است و حاوی تمام فواید غنی از پروبیوتیک است. مفاد ایسلندی طعم های مختلفی از جمله ماست گیاهی را ارائه می دهد.

این میان وعده غنی از پروتئین را می توان به تنهایی میل کرد یا با دسرهای سیر کننده برای یک صبحانه شیرین مانند این همراه شد. کاسه گرانول FitOn PROبه

پروژه فوراگر نوشیدن ماست شیر ​​بادام زمینی

علاوه بر خط سبزیجات ماست های غلیظ و خامه ای بادام هندی ، Forager Project ماست های آشامیدنی بدون شیر تولید می کند. هر بطری با 9 کشت فعال برای یک میان وعده غنی از پروبیوتیک که از روده پشتیبانی می کند پر شده است. فقط با 120 کالری در هر فنجان و 0 گرم شکر (در مقدار خود انواع بدون قند) ، این یک گزینه خوشمزه برای گرفتن و خروج است که می توانید با آن احساس خوبی داشته باشید.

روزی روزگاری مزرعه

فکر می کردید بدون در نظر گرفتن غذاهای کوچک شما به سالم ترین تنقلات خریداری شده در فروشگاه اشاره می کنیم؟ حتی در شلوغ ترین روزها به تغذیه با کیفیت بالا دسترسی داشته باشید. روزی مزرعه بود بسته بندی میوه و سبزیجات با فشار سرد را تولید می کند ، از اسموتی ها تا نوشیدن جو دو سر در طول شب. همه محصولات فاقد شکر افزوده شده اند و با مواد مغذی ترین برای مینی من شما تهیه می شوند.

میان وعده هایی که در کافه ها و شیرینی ها خریداری می شوند

نوار پروتئینی گیاهی درمان شهری

قند کم ، پروتئین زیاد و با مواد اصلی درست شده است. چه چیزی بیشتر از یک نوار پروتئین می توانید بخواهید؟ این تنقلات سیر کننده با غذاهای فوق العاده ای مانند ماتچا و کاکائو تزریق می شود و تا 11 گرم پروتئین دارد. میله های درمانی شهری آنها سرخپوش ، گیاهی و فاقد مواد نگهدارنده هستند. این تنقلات را در یخچال خریداری شده در فروشگاه خواهید یافت.

چهار شنبه

اکثر میله های انرژی پر از لیست های طولانی از مواد و طعم دهنده های مصنوعی هستند ، اما خیر چهار شنبه! این میان وعده های سالم خریداری شده از 100٪ ترکیبات گیاهی واقعی ، فقط میوه ، آجیل و ادویه جات ترشی جات تهیه شده است.

آیا چیزی ملایم تر می خواهید؟ مال خودت رو امتحان کن براونی های تپلی جدید تهیه شده از دانه های کنف و مشتی مواد طبیعی دیگر.

کوکی های ساده شکلات آسیاب

اینها را نسخه سالم شیرینی های شکلاتی خانگی شکلات مادربزرگ بدانید. تمام طعم شیرینی را که دوست دارید و میل دارید ، اما با مزایای راحتی و سلامتی. بدون گلوتن ، بدون GMO و همیشه با 100٪ مواد طبیعی ساخته شده است.

علاوه بر این، آسیاب های ساده کوکی های ترد و برشته ای دارد. دیگر نگو.

چیپس و کوکی های سالم

هفت ماده غذایی چیپس لاغری بدون دانه

اگر یک میان وعده خوش طعم هستید ، در اینجا یکی از سالم ترین راه ها برای تعمیر چیپس آمده است. هفت غذا خوشمزه ترین است چیپس تورتیلا بدون دانهبه آنها با مواد ساده ای مانند آرد نارگیل و روغن آووکادو تهیه می شوند و در طعم های مختلف (مانند Chipotle BBQ ، Nacho و Ranch) وجود دارند. بهترین قسمت؟ آنها 100٪ گیاهی هستند و حاوی گلوتن ، لبنیات ، سویا و غلات نیستند.

پاپ کورن نمک صورتی هیمالیا ارگانیک بدتر

“آیا یک مشت ذرت بو داده نباید یک مشت مواد تشکیل دهنده داشته باشد؟” چرا بله ، بله باید. ما از راه اندازی بازاریابی Lesser Evil به همراه ذرت بو داده خوشمزه اش که به ادعای آن برآورده می شود ، کاملاً حمایت می کنیم. این فقط با سه ماده (روغن نارگیل ، پاپ کورن ارگانیک و نمک هیمالیا صورتی) تهیه شده است پاپ کورن نمک رز صورتی هیمالیا یکی از خوشمزه ترین است ه میان وعده های سالم تری که در فروشگاه خریداری می شود!

چیپس ریتم کیل

اگر هرگز فکر نمی کردید که به اعتیاد به کلم مبتلا می شوید ، منتظر بمانید تا سعی کنید چیپس کلم Rhythm’s Kaleبه این چیپس های گیاهی غنی از مواد مغذی ارگانیک ، خوشمزه هستند و با چند ماده ساده تهیه می شوند. علاوه بر این ، آنها آب بدن خود را از دست می دهند. این بدان معناست که آنها تمام مواد مغذی پر از گیاهان را حفظ می کنند در حالی که یک غذای خوشمزه را ارائه می دهند.

در حالی که سیب زمینی سرخ کرده محصول OG ریتم است ، ریتم سایر تنقلات میوه و سبزیجات (مانند چغندر شور و چیپس هویج با یک ترکیب هندوانه آبکی شیرین ، جویدنی و جویدنی) را تهیه می کند.)

ترقه های مریم رفته

صحبت از تنقلات بد ، ترقه های مریم رفته آنها یکی از تنقلات مغذی مورد علاقه ما هستند که در فروشگاه خریداری شده است. این لقمه های ترد مملو از امگا 3 مفید برای قلب (مانند کدو تنبل ، کتان و دانه های چیا) ، مملو از فیبر (حداکثر 3 گرم در هر وعده) و حتی دارای جلبک های غنی از مواد معدنی در برخی از انواع آنها است.

آنها را در گوآک غوطه ور کنید یا در سالاد مورد علاقه خود له کنید تا یک غذای مقوی بخورید.

میان وعده های شور و غنی از پروتئین

دانه های ارگانیک مخلوط جوانه زده بروید

برای این ترکیب جوانه زنی از ترکیب مسابقه ای قندی خودداری کنید. Go Raw یک میان وعده بهتر را با یک خط آجیل و دانه های ارگانیک تشویق می کند. چرا جوانه زد؟ فرآیند جوانه زنی با کاهش اسید فیتیک و تسهیل جذب مواد مغذی آنها به افزایش ارزش غذایی این آجیل ها و دانه های سالم برای قلب کمک می کند. امتحان کنید برو مخلوط دانه مخلوط دانه زمانی که می خواهید میان وعده ای سرشار از پروتئین ، غنی از آنتی اکسیدان و سالم داشته باشید ، با تخمه کدو ، آفتابگردان و هندوانه تهیه می شود.

بسته های فوق العاده پسته

اگرچه آجیل یکی از سالم ترین تنقلات است ، اما نمی توان انکار کرد که هشدار کالری بالایی دارد. به لطف طبیعت خوشمزه و اعتیادآور آن ، خوردن بی معنی آجیل و در نهایت پرخوری آسان است. این یکی از دلایل آن است بسته های فوق العاده پسته آنها یکی از سالم ترین تنقلات هستند که در فروشگاه خریداری می شوند. خوردن آنها بیشتر طول می کشد (حذف پوسته خسته کننده آنها) ، که به جلوگیری از ضایعات تصادفی کمک می کند. همچنین ، پسته هستند سرشار از آنتی اکسیدان و پروتئین حتی کم کالری است.

تخم مرغ سخت مزرعه حیاتی

اگر به دنبال یک میان وعده دلچسب و کم کالری هستید ، دیگر به دنبال آن نباشید. این تخم مرغ های از قبل پخته پر هستند 6 گرم پروتئین در هر تخم مرغ و بدون مواد مصنوعی یا نگهدارنده. علاوه بر این ، آنها مراتع هستند ، که آنها را سالم و انسانی می کند.

برای کاملتر شدن این میان وعده غنی از پروتئین ، آن را با پوره آووکادو یا حمص ترکیب کرده و از آن بر روی کیک برنج لذت ببرید.

کوکی بدون آشپزخانه هو هو

هیچ کس بدون غلات بهتر از هو آشپزخانه فعالیت نمی کند. اگرچه آنها به دلیل شکلات های سالم (یکی از تنقلات مورد علاقه ما که در فروشگاه خریداری شده است) معروف هستند ، کوکی مواد اولیه ساده کوکی ها آنها – به جرات می توانیم بگوییم – بهتر از مشاغل واقعی هستند. پایه از آرد نارگیل ، کاساوا و بادام تهیه شده است ، که آنها را به یک پیش غذای بدون سرخپوش ، بدون گلوتن و بدون دانه تبدیل می کند.

Chomps چوب گوشت تغذیه شده با علف

اگر می خواهید یک میان وعده غنی از پروتئین با مواد خالص و فرآوری نشده تهیه کنید ، دیگر به دنبال آن نباشید. چوب گوشت گاو خرد کنید آنها از گوشت گاو تغذیه شده با علف تهیه می شوند ، به این معنی که شما گوشت با کیفیت بالا ، بدون هورمون یا افزودنی دریافت می کنید. اگرچه این میان وعده ها حاوی 9 گرم پروتئین چشمگیر هستند ، اما کمتر از 100 کالری دارند و سبک تر هستند. برای سیر شدن ، از این میان وعده حاوی پروتئین به همراه میوه های پر فیبر مانند سیب برش خورده لذت ببرید.

میان وعده های بسته بندی شده که احساس خوبی نسبت به آنها خواهید داشت

به لطف این میان وعده های مغذی که در فروشگاه خریداری شده است ، میان وعده در سفر می تواند سالم و آسان باشد. اکنون که می دانید سالم ترین و بسته بندی ترین غذاها به راحتی در راهروهای سوپرمارکت حرکت می کنید و با این غذاهای سالم همگام و انرژی دارید. این راهنمای خرید سالم را در هنگام خرید بعدی خود نزدیک نگه دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *