20 درصد از اعتبار 476 میلیارد تومانی به سفر ریاست جمهوری اختصاص یافت.


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، رامین میرزایی امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان با بیان اینکه پروژه زندان زنجان پروژه بزرگی است که نیازمند تدابیر ویژه برای اجرای آن است، اظهار داشت: اگر این پروژه انجام شود. اجرا می شود، این پروژه یک پروژه بسیار بزرگ است. این اولین زندانی خواهد بود که از مرکز آزاد می شود، شهر را برمی دارند و جای ما می گذارند.

رئیس سازمان اداری و برنامه ریزی استان زنجان با بیان اینکه طرح های مصوب آموزش و پرورش به خوبی اجرا می شود افزود: مدیریت عالی مجموعه در استان برای تکمیل 14 مدرسه در استان زنجان نیازمند کمک هستیم.

وی با بیان اینکه برای تکمیل مدارس 40 میلیارد تومان نیاز است، افزود: مسئولیت استان در این پروژه ها 150 میلیارد تومان است و از مدیرکل درخواست کرده ایم که پول فروش ملک را تامین کند، اگر رفتید کل مبلغ را تامین کنید. صرف خواهد شد. در آموزش.

میرزایی تاکید کرد: هیچ پیگیری در خصوص تغییر طبقات اتصال انجام نشده است.

رئیس سازمان اداری با بیان اینکه 78 مورد از مصوبات سفر ریاست جمهوری پروژه های عمرانی بوده است، ادامه داد: 4 هزار و 76 میلیارد تومان برای این پروژه ها در نظر گرفته شد که رقم بسیار بالایی است.بیشترین در پروژه های مربوط به راه و شهرسازی هزار و 597 میلیارد تومان سهم وزارت نیرو و جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش به ترتیب 746 میلیارد تومان، 426 میلیارد تومان و 403 میلیارد تومان بوده است.

وی افزود: از 4 هزار و 76 میلیارد تومان اعتبار مصوب سفر ریاست جمهوری 807 میلیارد تومان تخصیص و دریافت شده است. که اچدود حاوی 20٪ است.

میرزایی تعهدات استان زنجان در مصوبات سفر ریاست جمهوری را 453 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: 37 میلیارد تومان از این تعهد در سال گذشته محقق شد و امسال تعهد استان 200 میلیارد تومان است اما 55 میلیارد تومان فاصله داریم. . . مربوط به بیمارستان رجبعلی مقدم یک راه و شهرسازی است که باید اجرا شود.

اسلامی مدیر نوسازی و تجهیز مدارس استان زمجان نیز در این نشست گفت: در حالی که نماینده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای پیگیری پروژه ها به زمجان سفر کرده است، خودم هفته آینده به تهران خواهم رفت. بالا

فرماندار خدابنده همچنین در این نشست با تقدیر از پیمانکاران دست اندرکار پروژه سلطانیه کبودراهنگ – همدان گفت: برای این پروژه 250 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده و پروژه تا ده جلال در حال انجام است.

جواد سی و سه وی با پیش بینی به اتمام رسیدن این پروژه تا سال آینده گفت: به نظر می رسد در حساب شرکت سازنده مشکلی وجود داشته باشد از طرفی چون پیمانکار اصالت خود را ثابت کرده است پس از انجام این همه کار باید پرداخت می شود. .

وی با بیان اینکه 10 کیلومتر جاده خدابنده به ابهر آماده آسفالت است، گفت: این اعتبار مصوب شده و باید تا 10 روز آینده تعیین تکلیف شود.

انتهای، آخر پیام/73004
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.