2021 رژه شکرگزاری میسی به جز در شرایط غیرقابل پیش بینی ، با جمعیت به طور کامل باز می گردد


رژه روز شکرگزاری میسی امسال با 95مین جشن تعطیلات سالانه خود ، با تمام بادکنک های غول پیکر ، ازدحام جمعیت شلوغ ، اجراهای موسیقی ناخوشایند و مشاهدات تصادفی افراد مشهوری که نیویورکی ها آنها را دوست دارند و منتظر آن هستند ، امسال برمی گردد. این البته ، رد شرایط پیش بینی نشده ای است که ممکن است از این به بعد بوجود آید ، اما وقتی در طول این همه گیری همه چیز برای برنامه ریزی یک رویداد غول پیکر نیویورک ماه ها قبل اشتباه رفت؟

میسی گفت: “در روز شکرگزاری ، این نمایش بار دیگر بینندگان شهر نیویورک و تماشاگران تلویزیون ملی را با ترکیب بادکنک های هلیومی غول پیکر ، شناورهای فوق العاده ، گروه های موسیقی ، گروه های اجرایی ، افراد مشهور ، دلقک ها و تنها بابا نوئل خوشحال خواهد کرد.” در یک بیانیه.

برخی جزئیات مهم در مورد رویداد ، از جمله مکان های بازدید عمومی و قوانین دسترسی / واکسیناسیون برای جمعیت ، تا نزدیکترین رویداد اعلام نمی شود. اما میسی می گوید همه شرکت کنندگان و کارکنان داوطلب واکسینه می شوند ، همه شرکت کنندگان و کارکنان در صورت نیاز از محافظ صورت و تجهیزات حفاظتی استفاده می کنند ، در تمام رژه های داخلی و خارجی فاصله اجتماعی وجود دارد و به طور کلی تعداد افراد کاهش می یابد. شرکت کنندگان 10-20 درصد (تقریبا بین 800 تا 1600 شرکت کننده کمتر).

علیرغم این کاهش ، Macy’s می گوید بالن های غول پیکر آن بار دیگر با 80-100 دستکاری کننده پرواز می کنند.

این رژه ، که از سال 1924 هر سال برگزار می شود (به جز سه سال در طول جنگ جهانی دوم) ، سال گذشته به شدت کاهش یافت تا تعداد افرادی را که مجبور بودند شخصاً برای انجام همه آنها حضور داشته باشند ، به حداقل برساند. سال گذشته تنها 25 انسان به هر بالن اختصاص داده شده بود که 12 بادکنک غول پیکر به جای 16 و 18 شناور به جای 26 معمول وجود داشت.

و به جای مسیر معمولی رژه 2.5 مایل ، همه چیز در اطراف فروشگاه نمادین میسی در میدان هرالد اتفاق افتاد و چون این رویداد به صورت حضوری حضور نداشت ، اوایل آن پنجشنبه فیلمبرداری شد. همچنین تلاش شده است تا ظاهر مختصر سایر رژه های نیویورک را که در سال 2020 لغو شده بود ، پر کنید.

نتیجه نهایی عجیب و ناامیدکننده بود و مطابق با حال و هوای شهر در آن زمان همه گیری بود.

در حالی که ما منتظر جزئیات بیشتر در مورد تکرار امسال برنامه هستیم ، به همه توصیه می کنم طرح “اتاق پایتخت” را از قسمت دوم فصل دوم ببینید. من فکر می کنم شما باید با تیم رابینسون بروید، آ مخزن کوسه تمسخر که شامل یک شکست بزرگ در رژه روز شکرگزاری می شود. هرگز بادکنک چارلی براون را به یک شکل نمی بینید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *