21 کلاس در ماه اکتبر در Millard آغاز خواهد شد.


سعید تیموریاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ملارد با اشاره به اجرای طرح ماهر اظهار داشت: با جلب همکاری و مشارکت مردمی و مهار تعهد ملی می توان مدارس را آماده کرد و پس از آن تلاش شد. 2 سال. باشد که آموزش مجازی و از راه دور در سال تحصیلی جدید حاکم شود.

وی افزود: در سال تحصیلی 1402-1401 تعداد 83 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و در 390 نوبت در شهرستان تحصیل خواهند کرد که نسبت به سال تحصیلی گذشته حدود 2 هزار دانش آموز افزایش داشته است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میلارد گفت: میانگین تراکم دانش آموزان در هر کلاس در شهرستان میلارد 34 نفر بوده است اما به دلیل مدارس روستایی و شهری تراکم در نقاط پرجمعیت بالاتر از 38 نفر است.

تیموری رعد با اشاره به موضوع لباس فرم مدارس گفت: سعی کردیم با خیاطی قرارداد ببندیم که کمترین قیمت را با کیفیت مناسب و با صلاحدید مدیر مدرسه در صورتی که دانش آموزی نیاز به کمک مالی داشته باشد، در صورت وجود مشکل لباس فرم. نیم بها و در مواقع ضروری رایگان خواهد بود. فرم داده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان خارجی همچنان در حال ثبت نام و ادامه هستند خاطرنشان کرد: 3 هزار و 500 فرهنگی در سال تحصیلی جاری به آموزش دانش آموزی مشغول هستند.

مدیر آموزش و پرورش ملارد با اشاره به اینکه امسال 11 کد مدرسه جدید با 54 کلاس درس افتتاح شد، خاطرنشان کرد: این کلاس ها پذیرای حدود 2000 دانش آموز و 21 کلاس درس در مهرماه است که دو مدرسه خیریه با

تیموریاد گفت: در حال حاضر 66 کلاس درس در قالب 6 مدرسه در دست ساخت داریم و 46 کلاس درس در قالب 4 مدرسه و 2 طرح عمرانی جانمایی شده و آماده اجرای پروژه است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.