250،000 نیویورکی از مشوق واکسن 100 دلاری بهره مند شدند

250،000 نیویورکی از مشوق واکسن 100 دلاری بهره مند شدند


شهردار بیل دی بلاسیو روز دوشنبه اعلام کرد که این شهر اکنون 250،000 نیویورکی را از طریق محرک واکسن بنیامین برای شلیک 100 دلار ثروتمندتر کرده است.

این تعداد از 15 سپتامبر ، هنگامی که اپل بزرگ 165،000 کارت هدیه را برای اولین بار در ساکنان بزرگ اپل دریافت کرد ، 85000 نفر افزایش یافته است.

وی در جریان کنفرانس مطبوعاتی صبحگاهی خود که از راه دور از شهرداری برگزار شد ، گفت: “از زمانی که ما محرک 100 دلاری را آغاز کردیم ، یک چهارم یک میلیون نیویورکی سود بردند ، 250،000 نیویورکی که اولین دوز واکسن کرونا را دریافت کردند.” “این عدد شگفت انگیزی است.”

شهردار خاطرنشان کرد که 45 درصد افرادی که از مزایای 25 میلیون دلار بودجه دولتی تا کنون بهره مند شده اند ، اسپانیایی هستند – و 40 درصد از افراد ذی نفع جوان هستند ، به ویژه افراد بین 18 تا 35 سال.

او گفت: “تمام ایده این بود که به افراد دست نیافتنی برسیم و مانند یک جذابیت عمل می کرد.” “[It caused] مقدار زیادی جذب ، که افراد را ایمن تر می کند.

او می گوید: “ما می دانیم وقتی ایده مشوق 100 دلاری به ذهن ما رسید ، این آتش سوزی به طرز چشمگیری ادامه داشت.” “شما فقط می توانید بگویید. مردم آن را شنیدند و برای آنها منطقی بود و به آنها انگیزه داد.”

شهردار بیل دی بلازیو گفت: “تمام ایده این بود که به افراد دست نیافتنی برسیم و مانند یک جذابیت عمل کرد.”
برندن مک درمید/رویترز
یک کارمند پزشکی سرنگ را با واکسن COVID-19 پر می کند.
شهردار بیل دی بلاسیو خاطرنشان کرد که 45 درصد افرادی که از مزایای طرح عمومی استفاده کردند اسپانیایی تبار هستند و 40 درصد از افراد ذی نفع جوان نیویورکی هستند.
مارک لینهان/خبرگزاری فرانسه

در اواخر ماه ژوئیه ، دو بلاسیو اعلام کرد که نیویورکی هایی که اولین دوز خود را از سری واکسن های COVID-19 دریافت می کنند ، می توانند 100 دلار در کارت پیش پرداخت دریافت کنند. رئیس جمهور بایدن به نوبه خود مناطق را تشویق کرد تا برنامه تشویقی مشابهی را اجرا کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *