3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری در خود


راههای آسان برای ایجاد انگیزه در خود

وقتی سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم ، ایجاد انگیزه در خودم و تناسب اندام یکی از بزرگترین دغدغه های من بود. من واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. با گذشت سالها متوجه شدم که انگیزه چیزی نیست که به شما برسد. این یک سوئیچ جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید ، اما اگر آماده باشید که متعهد به تغییر واقعی باشید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه در خود وجود دارد.

1. چیز جدیدی را امتحان کنید.

به نظر می رسد بسیار آسان است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا جدید) می تواند بسیار ترسناک باشد. من بسیار از “شکست” های گذشته می ترسیدم که باعث می شد احساس کنم نمی توانم این کار را انجام دهم. ایده کاهش 10 پوند غیرممکن به نظر می رسید چه برسد به 45 پوند. ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و همین کار را انجام دهم. نکته شگفت انگیز این است که وقتی خود را برای انجام کاری به چالش می کشید و واقعاً آن را کامل می کنید ، ذهن شما تغییر می کند.

دستیابی به یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی 5 دقیقه ای هر روز ، به شما انگیزه فوری می دهد.

2. برخی از inspo واقعی را پیدا کنید

من را اشتباه نگیرید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود اندام بسیار جالبی داشته اند ، اما دیدن زنانی که با وزن خود دست و پنجه نرم کرده اند ، بدن خود را متحول می کنند. برای من ، دختران موجود در مجلات (اکنون tik tok ، ig و غیره) قابل دستیابی به نظر نمی رسیدند. مطمئناً من داستان آنها را نمی دانستم ، اما می دانستم فرض سپس این بود که آنها همیشه لاغر بودند.

باید اطلاعات واقعی را پیدا می کردم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد ، بنابراین از مادرم خواستم که از من عکس بگیرد و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کند. نه به این دلیل که هنوز کاری انجام داده بودم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم در آن زمان دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن زمان احساس می کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش من زنهای دیگری داشتم که در آن نقطه نگاه کنند. با مشاهده اینکه زنان “عادی” توانستند وزن خود را کاهش دهند ، سالم شوند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و یک فرد سالم ایجاد کنند. سبک زندگی. من انجام ندادم ، اما اکنون این کار را می کنم و این من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم که این برای شما همراه با هزاران زنی باشد که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا ببینید و تحول و داستان سارا ، برنده Crunch Top Crunch Time را ببینید.

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید جامعه شگفت انگیزی از زنان وجود دارد که منتظر تشویق شما هستند؟ تیم LSF جامعه ما از زنان است که از Sweat Fitness استفاده می کنند و برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را خراب کنند و به همدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و آسیب پذیر با یکدیگر هستیم. بدون قضاوت ، فقط عشق زیادی به شما دارد.

عرق عشق تناسب اندام ، جامعه تناسب اندام زنان ، کولاژ زنان

مسئولیت و حمایت واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی ماندگار است. ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که کاملاً درک کنند چرا ما تغییراتی را ایجاد می کنیم. اغلب ، حتی با بهترین نیت ، به ما توصیه می شود که تصمیمات سالم نگیرید ، زیرا این تصمیم با آنچه که آنها راحت هستند چندان مناسب نیست. اما این سفر با شماست! شما باید با زنانی که به آن مبتلا می شوند ارتباط برقرار کنید و آن را بدست آورید تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *