3 شرایط تناسب اندام برای حذف از واژگان تناسب اندام شما

امروزه اطلاعات زیادی در مورد تناسب اندام ، در مجلات ، کتاب ها و به ویژه آنلاین وجود دارد. اما اطلاعات گمراه کننده زیادی نیز در مورد تناسب اندام وجود دارد ، از جمله این سه عبارت که باید خودتان از آنها دست بکشید …

هیچ چیز مانند تقویت عضلات وجود ندارد
بسیاری از مقاله ها و تبلیغات درباره “تقویت عضلات‘. شما اغلب این را در رابطه با تناسب اندام زنان مشاهده می کنید ، که نشان می دهد این تمرین با انواع دیگر تمرینات متفاوت است. تمرینات قدرتی ، قدرتی ، اندازه ، کاردیو ، ایروبیک ، انعطاف پذیری و ورزش های خاص برای مبتدیان ، واسطه ها و متخصصان برای هر یک از این موارد وجود دارد. هیچ نوع آموزش دیگری وجود ندارد که به مفهوم نامعلومی برسد که “تنیده” نامیده می شود.

“آموزش زنان” را نیز فراموش کنید
دومین اصطلاح فیزیکی او برای ترک این است تمرینات زنانبه ماهیچه های مردان و ماهیچه های زنان ترکیب و اهداف یکسانی دارند. آموزش یک مرد آموزش زن یک آموزش مرد است – ساده و سر راست. تفاوت اندازه ماهیچه ها شیمیایی است: میزان تستوسترون مردان بسیار بیشتر از بدن زنان است و این بیشترین تفاوت را ایجاد می کند.

نویسندگان و بازاریابان از عبارت “آموزش زنانبازی کردن با ترس های غیرمنطقی که برخی از زنان دارند با بلند کردن وزنه آنها را بزرگ و حجیم می کند. اجازه ندهید آنها شما را در همان ترس قرار دهند – به ورزشگاه بروید و وزنه هایی را که می خواهید بلند کنید. شما سالم تر ، قوی تر ، انرژی بیشتر خواهید داشت و احتمالاً بسیار بهتر به نظر خواهید رسید ، اگرچه وزن شما ممکن است افزایش یابد زیرا عضلات متراکم تر (سنگین تر) از چربی هستند. اگر هنوز کمی نگران هستید که ممکن است هنگام بلند کردن وزنه بالا بروید ، به تمرینات وزنه برداری بپیوندید – وزنه های سنگین تر با تکرارهای کمتر در هر بازی. این سبک تمرین بیشتر بر تقویت عضلات تمرکز دارد و کمتر بر ایجاد اندازه عضلات برای مردان و زنان تمرکز می کند.

هدف کاهش وزن نیست.
احتمالاً مخرب ترین اصطلاحی که باید جلوی آن را بگیرید ، کاهش وزن است ، اما این اصطلاح شماره یک است که چند سال در گوگل جستجو شده است. اگر درصد چربی بدن شما از نظر نوع بدن و قد شما بیشتر از حد لازم است ، آنچه می خواهید است کاهش چربینه کاهش وزن …

اگر تنها چیزی که به آن اهمیت می دهید کاهش وزن و اندازه گیری آن با استفاده از مقیاس حمام معمولی است ، آماده قربانی شدن کلاهبرداری های کاهش وزن و رژیم مادام العمر یو یو هستید. به یاد داشته باشید که وزن ماهیچه ها بیشتر از چربی است و بدن شما طوری برنامه ریزی شده است که از شر همه ماهیچه های غیر ضروری خلاص شده و انرژی را در قالب چربی ذخیره می کند. به این ترتیب ، هرگونه کاهش وزن سریع به این معنی است که شما بیشتر از چربی عضله از دست داده اید ، که این هدف شما نیست. در واقع ، این باعث می شود حتی کمتر سالم باشد.

علاوه بر این ، بدن شما مقدار مناسبی آب دارد و وزن آب آن حدود 62.5 پوند بر فوت مکعب است. بیرون آوردن چیزی از آب بدن نیز بر وزن و سلامتی شما تأثیر می گذارد. در واقع ، نه تنها آب مورد نیاز سیستم گردش خون و اندام ها ، بلکه 3٪ کم آبی بدن نیز بر توانایی های ذهنی شما تأثیر می گذارد …

وقتی به کاهش چربی فکر می کنید ، تمرکز خواهید کرد تغذیه سالم ه ورزش منظم هر دو می توانند منجر به از دست دادن چربی بدن ، افزایش عضله ، داشتن انرژی بیشتر و به طور کلی بسیار سالم تر شوند. تمرکز خود را حفظ کرده و اصطلاح “کاهش وزن” را از امروز از بین ببرید. شما بسیار به زندگی ایده آل خود نزدیک می شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *