30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوزهای بعد از تابستان روی شما بیفتد. وقتی به پاییز متمایل می شویم ، زمان آن رسیده است که به تمرکز بر فناوری اطلاعات بازگردیم. آهسته حرکت کنید ، آنچه را دیگر برای شما انجام نمی دهد رها کنید و 30 روز برای مراقبت از خود صرف کنید تا آن را پر کنید.

همیشه یافتن زمان برای خود آسان نیست ، اما بسیار ضروری است. هر ماه سپتامبر این تقویم ها را می سازم تا به همه ما کمک کنیم تا راههای ساده ای برای تمرین روزانه داشته باشیم. اگر فنجان خود را پر نکنید ، واقعاً نمی توانید کسی را پر کنید. به نظر می رسد “روح!” اما اکثر ما آن را عملی نمی کنیم و من می خواهم این ماه تغییر کند.

مراقبت های شخصی اشتباه است ، اما این فقط در مورد حمام کردن با حباب و نوشیدن شراب نیست (اگرچه این عالی به نظر می رسد) بلکه این است که پیدا کنید آنچه واقعاً برای شما مفید است. فقط شما واقعاً می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم باید به شما در تشخیص آن کمک کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مراقبت از بدن ، روح و ذهن شما خواهد بود تا بتوانید صد در صد وارد فصل جدیدی شوید.

این تقویم را چاپ کرده و در جایی قرار دهید که هر روز می بینید. همچنین می توانید آنها را به عنوان تماس های تبلیغاتی در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از آنها به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن مسائل استفاده کنید. اگر فکر می کنید به چیز دیگری نیاز دارید ، سراغ آن بروید. به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن ، مراقبت از خود ، خودخواهی نیست ، ضروری است! شما به این زمان نیاز دارید ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، برای ثبت نام در خود ، ارزیابی احساس خود و قادر بودن برای سازگار شدن با ظاهر بهترین خود.

همچنین برخی تمرینات و چت های زنده را در اینستاگرام در ترکیب پیگیری + اعلان ها فعال می کنم تا هیچ کدام را از دست ندهید.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *