3000 موفقیت در یک روز وحشی


درک جتر در 8 سپتامبر وارد تالار مشاهیر می شود. پست 10 لحظه برتر او را برای روز بزرگ کاپیتان در کوپرستون بازگو می کند.

1 3000 جتر ضربه می زند

هنگامی که درک جتر شنبه شنبه در ژوئیه 2011 وارد جعبه خمیر در قسمت پایانی سوم شد ، افسانه یانکی یک قدم با تاریخ فاصله داشت.

با ورود به فصل 2011 ، جتر به 74 ضربه نیاز داشت تا به نقطه عطف درخشان 3000 برسد. با این حال ، او فقط در ماه آوریل میانگین ضربات 0.250 را مدیریت کرد و در اواسط ماه ژوئن با آسیب دیدگی ساق پا در لیست معلولین قرار گرفت و موقتاً جستجوی خود را از خط خارج کرد.

درک جتر پس از دستیابی به سه هزارمین موفقیت خود در 9 جولای 2011 واکنش نشان می دهد.
درک جتر پس از دستیابی به سه هزارمین موفقیت خود در 9 جولای 2011 واکنش نشان می دهد.
AP

این فلات سرانجام در 9 ژوئیه در ورزشگاه یانکی در دسترس قرار گرفت.

جتر با یک تک ضربه به زمین چپ حمله کرد و در رتبه اول در مقابل دیوید پرایس از تیم تمپا بی برای موفقیت در سال 1999 قرار گرفت. دو نوبت بعد ، پرایس یک توپ خمیده 3-2 را آویخت که جتر آن را برای حرکت خانگی در صندلی های چپ زمین انداخت و به بیست و هشتمین بازیکن تاریخ MLB تبدیل شد که 3000 ضربه به ثمر رساند و این کار را فوق العاده انجام داد.

جتر بعد از مسابقه گفت: “اگر سعی می کردم آن را بنویسم و ​​به کسی بدهم ، حتی اگر بخواهم آن را بخرم ، نمی خریدم.” “این فقط یکی از آن روزهای خاص بود.”

https://www.youtube.com/watch؟v=IhXSgy5CbSI

جتر در مقابل جمعیت خسته به علامت برخورد کرد ، فرصتی که می توانست از آن فرار کند. هنگامی که سری سه بازی مقابل ری ها در 8 ژوئیه آغاز شد ، یانکی ها در آغاز یک دور 17 بازی بودند که تنها سه بازی خانگی را شامل می شد. اگر جتر در هر سه بازی مقابل ری ها نتواند به 3 ضربه برسد ، به احتمال زیاد به نقطه عطفی در جاده رسیده است.

جتر گفت: “من دروغ می گفتم و می گویم عصبی نیستم و هیچ فشاری برای انجام این کار ندارم.” “اما فشار زیادی برای انجام این کار وجود داشت. انجام آن در جای دیگر احساس خوبی نخواهد داشت.”

نمایشنامه سازی جتر آن روز ادامه یافت. این بازی 5 بر 5 بود ، با یک دبل پنجم ، یک تک آهنگ ششم ، و در نهایت یک تک آهنگ RBI در هشتم که یانکی ها را با نتیجه 5-4 برد ، جشن را طولانی کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *