380 میلیارد تومان از سفر رئیس جمهور به اصفهان


محمد عباس ظریفی استاندار نتانیاهو عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: از روزی که به نتانیاهو آمدیم، تمام تلاش خود را انجام دادیم. هیئت دولت استان و به دقت و همه جانبه مشکلات کل شهرستان را شناسایی کرده ایم.

وی افزود: از حدود 45 روز پیش با حضور نمایندگان نهاد ریاست جمهوری در اصفهان، پیگیری های ما آغاز شد که با پیگیری ها و همکاری های فراوان مدیریت عالی استان، توانستیم به نتیجه برسیم. مصوبات مهم برای مسائل کلیدی که می تواند سال ها برای شهر به ارمغان بیاورد.”

وی در خصوص مصوبات گفت: در مجموع 380 میلیارد تومان برای شهر نطنز مصوب شد که با موضوعاتی مانند مدیریت گلزار شهدای شهر، دوبرابر شدن جاده نطنز تا محل احداث شده بود. بهسازی و تکمیل زیرساخت های گردشگری امامزاده آقا علی عباس. حمام شهرهای نطنز بادرود بهسازی و تکمیل کشتارگاه این شهر بود.

ظریفی احداث آب انبار در چند روستای شهرستان، تکمیل سالن های ورزشی، مبارزه با بیابان ها و مراتع و احیای آثار تاریخی شهرستان را از دیگر مصوبات مهم برشمرد و گفت: تکمیل پروژه های مخابراتی، تصویب سفر معاون رئیس جمهور به شهرستان شهر نتانیا شامل توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات و نوسازی اراضی خشک است.

انتهای پیام/63025/ج/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.