4 بهترین تمرین برای شروع از خانه از امروز - فست فود

4 بهترین تمرین برای شروع از خانه از امروز – فست فوددر مورد تناسب اندام ، اتخاذ نگرش “همه یا هیچ” بسیار آسان است. افرادی که به دنبال شروع ورزش هستند اغلب احساس می کنند که باید 6 روز در هفته ، 2 ساعت در روز بدون استثنا ورزش کنند وگرنه هیچ فایده ای ندارد. خوشبختانه این واقعیت ندارد. انجام برخی از تمرینات نگهداری روزانه هنگامی که چند دقیقه وقت دارید ، می تواند مکان مناسبی برای شروع باشد. من می خواهم به اشتراک بگذارم 4 تمرین برتر برای شروع آسان که بیشترین سود را خواهد داشت.

1 – فرشته دیوار

این افزونه مورد علاقه من است که اسامی زیادی دارد. این یکی از بهترین تمریناتی است که می توانید آزمایش کنید و در نهایت بر سفت شدن شانه ها و گردن غلبه کنید ، که می تواند وضعیت شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. به سادگی در مقابل یک دیوار بایستید و پاشنه ، باسن ، شانه ها و سر خود را همزمان با دیوار لمس کنید. با حفظ تمام نقاط تماس ، بازوهای خود را بالا بیاورید و آرنج ها و پشت دستان خود را نیز به دیوار بچسبانید. حالا می توانید سعی کنید تا جایی که می توانید بالا بیایید و بازوهای خود را پایین بیاورید در حالی که همیشه تمام نقاط تماس خود را حفظ می کنید. بسیاری از مردم متوجه می شوند که شانه های آنها بسیار محکم است و احساس می کنند نمی توانند شانه های خود را به دیوار تکیه دهند. اگر چنین است ، به آموزش ادامه دهید! این یک نشانه عالی است که شما باید روی وضعیت بدن خود کار کنید و به طور فعال در مورد عقب نگه داشتن شانه های خود در طول روز فکر کنید. این کار با گذشت زمان آسان تر می شود و به مبارزه با سفتی شانه ها کمک می کند و باعث ایجاد یک حالت مستقیم جذاب می شود.

2 – فشار بالا

بسیاری از ما با هدف ظاهر بهتر تمرین می کنیم. هیچ مشکلی در آنجا وجود ندارد. حرکات کششی یکی از تمرینات ضروری در خانه برای بهبود عضلات “نفس” شما است. حرکات کششی روی تمام ماهیچه های اصلی که می خواهید ظاهر بهتری داشته باشند کار می کند ، از جمله قفسه سینه ، بازوها ، شانه ها ، پشت و شکم. از آنجا که ماهیچه های زیادی برای تکمیل حرکت مورد استفاده قرار می گیرند ، تسلط بر تمرینات با وزنه به طور طبیعی دشوار است. مهمترین نکاتی که باید به خاطر بسپارید عبارتند از: بدن خود را زیبا و محکم نگه دارید ، پشت خود را صاف نگه دارید و دچار افتادگی نشوید و اجازه ندهید شانه های شما بیش از حد کار را انجام دهند. این کار در ابتدا ممکن است دشوار باشد ، بنابراین همیشه می توانید سعی کنید زانوها را روی زمین شروع کنید یا برای کاهش وزن از سطح بالاتری به بالا فشار دهید. همچنین می توانید موقعیت تخته را که برای توسعه اولیه عالی است ، به عنوان نقطه شروع نگه دارید.

3 – بالا بردن پای کاذب

حفظ شکم قوی می تواند اثرات طولانی مدت بزرگی داشته باشد. یک قدرت مرکزی خوب می تواند تا حد زیادی استرس کمر را کاهش دهد ، حالت بدن را بهبود بخشد و به حفظ شکم سفت و جذاب کمک کند. بالا بردن پای دراز کشیده یکی از ساده ترین تمرینات برای تقویت قلب است که تقریباً در هر مکانی می توانید انجام دهید. به سادگی به پشت دراز بکشید و پاهای خود را 6 تا 8 اینچ از زمین بلند کنید در حالی که آنها را کاملاً کشیده نگه می دارید. اگر در ناحیه کمر احساس تنش می کنید ، یک بالش زیر آن قرار دهید تا به کاهش تنش کمک کند. هدف از این تمرین این است که به عضلات شکم اجازه دهید وزن پاهای شما را تحمل کنند ، که با گذشت زمان به اصلاح عدم تعادل ران که معمولاً منجر به درد کمر می شود ، کمک می کند.

4 – دروغ گفتن در ناحیه لگن

کمردرد به نوعی 65 میلیون آمریکایی را تحت تأثیر قرار داده است. با انجام برخی از تمرینات ساده مانند کشیدن مفصل ران در هنگام دراز کشیدن می توان از درد کمر به دلیل سفت شدن ، سفتی یا عدم تعادل در عضلات جلوگیری کرد. در حالی که به پشت دراز کشیده اید ، از یک یا هر دو پایتان استفاده کنید تا باسن خود را مستقیماً تا سقف باز کنید. قلب خود را محکم نگه دارید و روی استفاده از عضلات شکم خود برای بالا آوردن باسن تمرکز کنید ، در حالی که پشت خود را صاف و شانه ها را روی زمین صاف نگه داشته اید. این تمرین زمانی ایده آل است که به طور منظم برای اصلاح عدم تعادل در مفصل ران مانند شیب قدامی کمک کند. اگر احساس می کنید کمرتان سفت تر از حد معمول است ، این آزمایش را شب هنگام هنگام تماشای برنامه های مورد علاقه خود برای تسکین سریع امتحان کنید.

فریب قرار گرفتن مداوم در معرض مدل های تناسب اندام و متعصب باشگاه بدنسازی را نخورید. لازم نیست ورزش را با یک برنامه تمرینی غیرممکن 6 روز در هفته شروع کنید. شروع تمرینات مفید بسیار آسان است و اگر به صورت نیمه منظم انجام شود برخی از بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت. بسیاری از آنها به قدری آسان هستند که می توانید آنها را هنگام کار در خانه یا گذراندن اوقات فراغت انجام دهید. تعهدات کوچکی مانند این اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد ، به ویژه هنگامی که نتایج را مشاهده می کنید!دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *