4 جولای؛ اولین پرواز حج از حمدان به جده


علی اصغر جهانگیری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در حمدان از آغاز حج از شنبه 4 تیرماه خبر داد و گفت: اولین پرواز حجاج از حمدان به جده روز شنبه خواهد بود.

وی با بیان اینکه این زائران طی سه روز از همدان به عربستان اعزام می شوند، گفت: 1300 زائر از همدان و کردستان که 810 نفر از همدان و بقیه از کردستان هستند به عربستان اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه همه مقدمات برای این پرواز فراهم شده است، گفت: 3 پرواز در روز شنبه در ساعت های 5:50 صبح، 14:50 و 23:50 بعد از ظهر، دو پرواز یکشنبه در ساعت های 11 صبح و 21 صبح. یک پرواز در ساعت 6:35 صبح دوشنبه شب به جده خواهد بود.

مدیر فرودگاه حمدان با اشاره به اینکه در هر پرواز در مجموع 6 پرواز و 215 زائر حج اعزام می شود، گفت: نیاز است و مشکلی ندارد. در این رابطه ..

وی در مورد ازدحام جمعیت و بحث ازدحام جمعیت در تخلیه زائرین گفت: بزرگترین مشکل استقبال است زیرا زائران با اتوبوس برای تخلیه از شهرهای کردستان و حمدان به فرودگاه منتقل می شوند که البته اقدامات لازم انجام شده است. به حمدان توجه شده است.

جهانگیری درباره زمان بازگشت زائران نیز گفت: هنوز زمان دقیق بازگشت مشخص نیست اما احتمالا حدود 21 تیر و 1 مرداد ماه زمان بازگشت زائران خواهد بود.

انتهای پیام/89003/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.